Jump to content
Dogomania

Mazurskie szczeniaki - są już bezpieczne i szczęśliwe!- została malutka sunia-zobacz!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Przepraszam, nie moge.
Postaram sie jakis grosik wysłać.[/QUOTE]
dziękuję beka za odpowiedź , przy tej pogodzie bardzo się cieszę, że szczeniak z Zamościa jedzie do Ciebie
będziemy szukać dalej bo te szczeniaki jak wszystkie są cudne i zasługują na ciepły domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madlaine']dziewczyny, dajcie mi namiar jak dojechać do tego hoteliku, coraz bardziej zastanawiam się, czy dla suczki nie miałabym dt u siebie, bo koszty za takie maleństwa są porażające,[/QUOTE]
Nie wspomnę o tym,że dzwoniłam do hoteliku, że chcemy zabrać psy, a pani powiedziała, że i yak mam 600zł jej zapłacić. Ubłagałam ją, że nie mamy tyle, więc się zgodziła na mniejszą kwotę. Na razie na koncie psiaków jest 260 zł, czyli nie mamy nawet na opłacenie hoteliku - o szczepieniach nie wspomne:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Nie wspomnę o tym,że dzwoniłam do hoteliku, że chcemy zabrać psy, a pani powiedziała, że i yak mam 600zł jej zapłacić. Ubłagałam ją, że nie mamy tyle, więc się zgodziła na mniejszą kwotę. Na razie na koncie psiaków jest 260 zł, czyli nie mamy nawet na opłacenie hoteliku - o szczepieniach nie wspomne:(:(:(:(:(:([/QUOTE]

co to za człowiek... z bazarkiem też nie idzie wogóle... Proszę Was chociaż wiem że każdy ma dużo na głowie, rozsyłajcie komu możecie bo narazie jestem tam tylko ja i zaglądający... :(

Link to comment
Share on other sites

1/ Jakim prawem w umowie znajduje się punkt żadajacy zapłaty pełnej kwoty, aż 600 zl za nawet jeden dzień pobytu danego psa ?? Przecież to jest czyste bezprawie !! Chyba nie ma w Polsce takiego drugiego komercyjnego hoteliku,gdzie by takie żadania-warunki umowy były zawarte . Ta umowa nie jest chyba zgodna z prawem.
2/ Oplata za pobyt jednego malego psa 300 zl - jest mocno zawyżona,gdyż pies ten zostal umieszczony w budzie w kojcu.
3/Ządanie opłaty 600 zl za m-c pobytu obu tych psów jest niezgodne z umową ustną wstępną -jaka byla dokonana zanim te psy zostaly tam zawiezione.Stawianie przed faktem dokonanym dudson13 i żądanie podwójnej opłaty za umieszczenie oby malych psów w zimnej budzie w kojcu -jest nieuczciwe ze strony wlaścicielki tej hodowli psów i hoteliku .
Umowa ustna jest też ważna w świetle prawa .
4/ Wobec powyższego ,iż osoba o nicku Niebieska713 przyczyniła się czynnie do umieszczenia tam tych psów przez Dudson13 a potem zobowiazała się doplacenia tych zawyżonych kwot oplaty -czyli 300 zl - oczekujemy ,iż Niebieska713 z honorem wywiąże się z tego zobowiązania i zwróci Dudson13 tę wymienioną kwotę 300 zl na konto zbieranych oplat -wpłat na pobyt tych psów.

[quote name='Niebieska713']To jest hotelik na obrzezach Olsztyna,ktory prowadza wspaniale kobiety..Kontakt tel.do tego hoteliku:501-533-304,608-424-249.[/QUOTE]

[COLOR=Black][COLOR=Navy][URL="http://www.dogomania.pl/members/105784-Niebieska713"]Niebieska713[/URL][/COLOR] :[/COLOR] Dudson13 - jest szansa na miejsca w innym hoteliku dla dwojki tych mlodziakow i ewentualnie jeszcze jednego psa...Mozna je juz tam umiescic od poniedzialku.....Te dwa mlode moglyby byc w jednym kojcu? Ugadalam z ta Pania,ktora prowadzi ten hotelik,ze jest tez mozliwosc zaplaty do dwoch tygodni...i moze tez wystawic faktore,jesli trzeba....Cenowo 300-400

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[COLOR=Navy'][B]Madlaine;15826329]dziewczyny, dajcie mi namiar jak dojechać do tego hoteliku, coraz bardziej zastanawiam się, czy dla suczki nie miałabym dt u siebie, bo koszty za takie maleństwa są porażające,[/B][/QUOTE]
Cioteczko-a nie mozesz przetrzymać tych obu psów -one razem byly ,to rodzenstwo chyba ? Jak ten drugi sam tam zostanie biedak w zimnej budzie na zapleczu ?? Jak możesz to zaoopiekuj się tą dwojką ,najwyzej dorzucimy się jakos do utrzymania -karmy dla nich .To takie male ,fajne psy -duzo miejsca nie zajmą - jak znajdziesz kąt dla jednego to i dla drugiego może reż znajdzie się ??

Link to comment
Share on other sites

Nic mi nie przychodzi do głowy...
Dajcie znac, co wyszło z oferty Madlaine.
Ja mogę dopiero w grudniu coś wpłacić.

Wydaje mi się, że uczciwe i logiczne byłoby zapłacenie TYLKO za rzeczywisty pobyt maluchów w tym "hoteliku". Jakby taka umowa została potwierdzona z obu stron (tzn. hoteliku i "kasjera" malców), dołoże dodatkowo do uregulowania należności i zakończenia współpracy z tym "hotelikiem"...
Szkoda malców...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Olga, nie mogę wziąć pieska, u mnie w tej chwili jest moja 6-miesięczna scotka przed pierwszą cieczką i 9-letni kastrat rodziców, zresztą wszystko wyjaśniłam Dudson na PW, ona wie o co chodzi i dlaczego tylko takie rozwiązanie, poza tym to byłaby ostateczność. Nie chcę wdawać się w szczegóły jeszcze raz, wyjaśniłam wszystko na PW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Pieski - wszystkie trzy będą mogły być w hoteliku, choćby od jutra!!!!!!!!!!!!!:):):):):)
Koszt pobytu trzech psów - 600 zł, to okazja. Bardzo prosimy o deklaracje stałe.[/QUOTE]

Jak czytamy ,po rozmowie tel. Dudson13 z wlascielką hoteliku i hodowli psów , uzgodniono ustnie koszt pobytu trzech niedużych psow /te dwa szczeniaczki i mala sunia / -na 600zl -za wszystkie 3 psy . Czyli po 200zl/m-c za każdego tego malego psa . Jak mogla ta wlaścielka już po przyjezdzie z psami Dudson i Niebieskiej zmienić ustalenia i podwoić kwotę oplaty z 300zl na 600zl -za te dwa male psy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madlaine']Olga, nie mogę wziąć pieska, u mnie w tej chwili jest moja 6-miesięczna scotka przed pierwszą cieczką i 9-letni kastrat rodziców, zresztą wszystko wyjaśniłam Dudson na PW, ona wie o co chodzi i dlaczego tylko takie rozwiązanie, poza tym to byłaby ostateczność. Nie chcę wdawać się w szczegóły jeszcze raz, wyjaśniłam wszystko na PW :)[/QUOTE]
A jesli tak -to rozumiem.Trudno. Ale może popytaj wsrod koleżanek i znajomych ,może ktoś choć na kilka tyg. ,czy 1-2 mce przygarnie tego drugiego pieska ??

Link to comment
Share on other sites

na razie sama się dorzuciłam finansowo odrobinkę, bo to i tak nie koniec kosztów, psy trzeba zaszczepić, karmić i jak najszybciej szukać im domu, bo zima u nas pełną parą niestety :(

czy psiaki są w tej hodowli w tej chwili ?
[url]http://www.golden-azjata.pl/main.php?fid=212&pg=5[/url]

Link to comment
Share on other sites

gdyby Pani z hoteliku sie rzucała mozna jej przytrzec uszu informacją,że jej dobre serduszko zostanie szeroko opisane na psich forach. Dudson pisałas ,ze mozna zapłacic za 2 tygodnie-jak wygląda umowa-pisemna? jestes pełnoletnia?[sorry,za głupie pytanie ale sporo forumowiczek to osoby b. młode]
jesli madlene wezmie suczkę, zmień tytuł na alarmujący-błagamy o tymczas dla malutkiego pieska [szczeniaka] ,czy cos wtym stylu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']gdyby Pani z hoteliku sie rzucała mozna jej przytrzec uszu informacją,że jej dobre serduszko zostanie szeroko opisane na psich forach. Dudson pisałas ,ze mozna zapłacic za 2 tygodnie-jak wygląda umowa-pisemna? jestes pełnoletnia?[sorry,za głupie pytanie ale sporo forumowiczek to osoby b. młode]
jesli madlene wezmie suczkę, zmień tytuł na alarmujący-błagamy o tymczas dla malutkiego pieska [szczeniaka] ,czy cos wtym stylu[/QUOTE]

Dudson to dorosla kobieta a ponieważ ma maleńkie dziecko,nie ma aż tyle czasu teraz na częste pisanie na wątku. Dziewczyna zrobila ponad 250 km za swoje paliwo i też poniosla koszty by ratowac te psy.
Co do tego hoteliku ,to miejmy nadzieję,że sprawa oplaty będzie zalatwiona ugodowo ,bo szkoda ,by ten hotelik narażał swoją opinię za takie bezwględne i bez sumienia podejście do pobytu tam dwóch bezdomnych malutkich psow.
[url]http://psia-pasja.pl/index.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Nie wspomnę o tym,że dzwoniłam do hoteliku, że chcemy zabrać psy, a pani powiedziała, że i yak mam 600zł jej zapłacić. Ubłagałam ją, że nie mamy tyle, więc się zgodziła na mniejszą kwotę. Na razie na koncie psiaków jest 260 zł, czyli nie mamy nawet na opłacenie hoteliku - o szczepieniach nie wspomne:(:(:(:(:(:([/QUOTE]
Uważam,że kategorycznie nalezy domagać się ustalenia kosztów pobytu obu tych psow za tylko i wylącznie FAKTYCZNY ich pobyt -za każdy dzień pobytu a nie tak jak określa to ta bzdurna umowa . Nigdzie chyba nie ma nakazu placenia za pelny m-c pobytu w hoteliku ,a tylko za faktyczny czas wykorzystany. Mam nadzieję ,że oplata za pobyt psów nie zostala wniesiona już z gory .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...