Jump to content
Dogomania

Mazurskie szczeniaki - są już bezpieczne i szczęśliwe!- została malutka sunia-zobacz!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dudson, a czy psy maja [B]napewno[/B] dt za miesiąc zapewniony?- bo w takim razie -jeśli napisałabys ,ze chodzi o [B]przetrzymanie[/B] psiaków 2-4 tygodnie, to moze ktos by sie zdecydował, nawet dalej mieszkajacy [ transpotru mozna by szukać...-] a poza tym w kojcu to one sie domowych zwyczajów nie nauczą...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']dudson, a czy psy maja [B]napewno[/B] dt za miesiąc zapewniony?- bo w takim razie -jeśli napisałabys ,ze chodzi o [B]przetrzymanie[/B] psiaków 2-4 tygodnie, to moze ktos by sie zdecydował, nawet dalej mieszkajacy [ transpotru mozna by szukać...-] a poza tym w kojcu to one sie domowych zwyczajów nie nauczą...:shake:[/QUOTE]
Mimiś - Niebieska się zaoferowała, ale to jest jeszcze do rozważenia. To wszystko stało się za szybko i teraz ja ponoszę konsekwencje:(:(:(:(
Mam nadzieję, że uzbieramy potzrebną sumę - mamy 170 zł na razie, ale jutro sprawdze konto, powinny byc jeszcze wplaty. Po cichu liczę, że będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']dudson, a czy psy maja [B]napewno[/B] dt za miesiąc zapewniony?- bo w takim razie -jeśli napisałabys ,ze chodzi o [B]przetrzymanie[/B] psiaków 2-4 tygodnie, to moze ktos by sie zdecydował, nawet dalej mieszkajacy [ transpotru mozna by szukać...-] a poza tym w kojcu to one sie domowych zwyczajów nie nauczą...:shake:[/QUOTE]

Nawet takie przetrzymanie psów jest lepszym wyjsciem niż placenie za ich pobyt w budzie za oplate 600 zl !!!
Jesli macie cioteczki kogos kto moze wziać te psy na dt b.tani albo bezplatny -to pomozecie mlodej cioteczce dudson13 - inaczej dziewczyna bedzie musiala zaplacić za pol m-c 300 zl a za caly -600 zl albo psy zaraz odbierac i oddac do schronu !!
Może to wyjscie nie jest az tak najgorsze ,ten schron ?? Lepiej moze by tam mialy niż wrócić do chlopa i glodowac ??

Link to comment
Share on other sites

już jestem powiem tak....szczeniaki są jeszcze kruchutkie zwłaszcza sunia....nieśmiała, boi się, ale jak juz człowiek dotknie to taką ulge widać...warunki..nie dla szczeniąt zdecydowanie, ten hotel chyba niedawno powstał, zatem będe odradzać..babeczka zostawiłą nas byśmy sobie pocykały zdjęcia..poszła do swoich psów, których ma hodowlę.....rasowe są w ciągu w duuzych kojcach kilka obok siebie oddzielone siatką a te malce przy samym lesie same w jednym kojcu, zimno im trzęsły się, buda duża jak na nie, jedzenie było woda też..zrobiłam zdjęcie kojca ukradkiem zeby nie myslala ze szpiegujemy:)aha i te maluszki na bank roku nie mają...to są szczeniaczki góra cztery miesiące, albo ja źle przeczytałam ze mają rok czasu...fajne przytulaki i zdecydowanie za te pieniądze do bernardyna możnaby wziąć a nie takie kruszynki do kojca przy lesie...zaraz zmniejsze zdjęcia....a hotel poleciła niebieska713 chyba ..o głoszneia porobie, zdjęcia mam więc lepiej je szybko ogłaszac póki nie zamarną tam, bo sa drobne, zwłaszcza dziewczynka, no prawie łzy miałam w oczach patrząc na jej ciałko i tą poddańczość gdy człowiek już ją zaczął głaskać..jej pewnie nieskłądnie napisałam:)także ogłaszac jak najwięcej

Link to comment
Share on other sites

wcześniej jedna cioteczka podawała namiary do hoteliku w Olsztynie, babeczka ma dobre serce dla bezdomniaków szczeniaki może trzymać w domu zadzwoń do niej spytaj się poproś ją wytłumacz wszystko to jest nr do niej 89 527 16 37 , przede wszystkich ile weźmie za dwa bardzo małe szczeniaki

Link to comment
Share on other sites

Podawałam numer zarz na początku tematu i problemu. Nie wiem jak to mozliwe, że nie dogadałaś się z babką na miejscu.. widząc jakie są warunki. Chciałaś namiary na hotele zarówno ja jak i niebieska dałyśmy Ci to co znamy i nie powinnaś mieć teraz do niej pretensji, że to ona nakręciła. Marzenka podała Ci teraz numer do pani Marzec po raz kolejny.. zadzwoń pogadaj może się uda, może ma miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yokosky']Podawałam numer zarz na początku tematu i problemu. Nie wiem jak to mozliwe, że nie dogadałaś się z babką na miejscu.. widząc jakie są warunki. Chciałaś namiary na hotele zarówno ja jak i niebieska dałyśmy Ci to co znamy i nie powinnaś mieć teraz do niej pretensji, że to ona nakręciła. Marzenka podała Ci teraz numer do pani Marzec po raz kolejny.. zadzwoń pogadaj może się uda, może ma miejsce.[/QUOTE]

Nie chce się kłócic, bo to nie jest miejsce na to. Nie chodzi o warunki. Umawialismy się na 300zł, a nie na 600. Ja bym umowy nie podpisała, gdybym nie miała zapewnienia, że 300zł pokryje Niebieska.Poza tym miej na uwadze, że nie robiłam wcześniej 100 adopcji, więc nie wiem dokładnie jak to się odbywa, ale dzięki takim osobom pewnie już jej nigdy nie zrobie.

Link to comment
Share on other sites

Dwa sliczne biedaki ,mile ,fajne pieski z nich .Nieco może jamnikowaty jeden.Jakis grosz postaram się dorzucić do oplat za hotelik,ale za ok.12 dni .Wczesniej nie dam rady.
Nie można polegac na obietnicach takich niesprawdzonych niektorych ludzi, ale nie masz doswiadczenia oraz stażu dlugiego na tym forum ,to skąd mialaś wiedzieć ?. Psy są drobne i male -a kwota za ich pobyt jest w tym przypadku bardzo wygórowana -o polowę za wysoka.
No i niebieska wyszukala ten hotelik i polecila cioteczce dudson ,która nie ma jeszcze na tyle rozeznania i doswiadczenia na dogo i w kosztach hotelikow. Jeśli byla wstępna ustna umowa przez tel. na oplatę 300 zl/m-c za oba te malutkie psy -to umowa powinna opiewać na 300 zl/za pobyt obu psów -a nie tylko za jednego !!! Umowa ustna jest wiążaca w świetle prawa /o ile wiem/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...