Jump to content
Dogomania

Głuchy albinos w DS!


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ramzes/Piotrus :)
Piotruś ja mu nadałam, a Ramzes to imię z ksiązeczki. Jednak pozostaliśmy przy Ramzesie, chociaż dla niego to i tak nie ma znaczenia.
Tak Sylwia, Ramzes nadal szuka domu. Odzew z ogloszen, ktore odnawiamy jest już bardzo słaby. Wiem, że Kasia zakladala mu wątek na miau, ale ja tam sporadycznie bywałam. DOstałam ostatnio wiadomość, że nadal szuka domu i jest troszkę spokojniejszy, zmienili mu karmę (nie pamiętam na jaka), miała pomoc wyciszyc sie...

Link to comment
Share on other sites

Coś Ty?
Kurcze, szkoda...
Cholera! ja jeszcze przedwczoraj z nia sie kontaktowalam na @, ale patrze teraz, że inny mam niż ten tozowski.
Adusia, w takim razie jak możecie wstawic na uciechowski watek, bede wdzieczna. Podaj może inny adres: [email][email protected][/email]

I mam jeszcze jedna kandydatke, z tymczasu fochu :)
Wiesz, Tosie. Można ją wstawic do Was?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Coś Ty?
Kurcze, szkoda...
Cholera! ja jeszcze przedwczoraj z nia sie kontaktowalam na @, ale patrze teraz, że inny mam niż ten tozowski.
Adusia, w takim razie jak możecie wstawic na uciechowski watek, bede wdzieczna. Podaj może inny adres: [email][email protected][/email]

I mam jeszcze jedna kandydatke, z tymczasu fochu :)
Wiesz, Tosie. Można ją wstawic do Was?[/QUOTE]
of course można ;)
wystawię wiecxzorkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='biały_kotek']Mogłybyście mi coś więcej o nim powiedzieć? Jakie są problemy z tym kotkiem, że twierdzicie, że to ciężki przypadek? Wiem, że nie słyszy, ale czy są z nim jeszcze jakieś problemy? I czy jest nauczony czystości?[/QUOTE]

Moze ktos cos napisze ???

Link to comment
Share on other sites

Kocurek nie toleruje innych kotów, jest bardzo nieufny w stosunku do nowo poznanych ludzi. Potrzebował wiele czasu aby zaakceptować nowa opiekunke, Kasie.
Potrafi syczec i gryźć a jest sporych rozmiarów i w zw. z tym adopcja jest trudna. Nie nadaje sie do domu z dziecmi :(
Z powodu trudnego charakteru Kasia szuka domu na terenie Wrocławia.
Bylo kilku chetnych ale kiedy dowiedzieli sie o charakterze Piotrusia, rezygnowali.
On sie nadaje do domu prawdziwych kociarzy, potrzebuje cierpliwosci i czasu aby zaakceptowac otoczenie. Jest prawdziwym kocim indywidualista...nie jest przytulanką.

Zaraz napisze do Kasi, bo dawno sie nie odzywala - może cos nowego sie dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Piotruś/Ramzes zostaje na stałe w swoim DT. Wszyscy nauczyli się z nim życ, wiedzą kiedy muszą sie wycofać aby Ramzes nie ugryzł. Nie ma sensu zmieniać obecnego stanu rzeczy, on w pewien sposób też sie wyciszył i dostosował.
Dlatego zmieniam tytuł i życze białemu indywidualiście duzo spokoju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...