Jump to content
Dogomania

Kaukaz Borys z Zamościa odszedł za TM [*]


URIA

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy kolejną deklarację od Nowej Opiekunki naszej karmelowej Sony z Ciapkowa :)

----- Original Message -----
From: "Ewa Swiatek" <[email protected]>
To: <[email protected]>
Sent: Thursday, November 11, 2010 7:54 PM
Subject: Borys


Deklarujê miesiêcznie od dzisiaj 10,- z³ na
Borysa do marca 2011 z mozliwoocia przed³uzenia
jezeli nie znajdzie DS. Czy mam teraz przekazac pieni¹dze?

Pozdrawiam Ewa Swiatek

[B][COLOR="#0000ff"]DZIĘKUJEMY EWO!!! Razem wyciągniemy Borysa! [/COLOR][/B] :laola:

Link to comment
Share on other sites

Mam totalny oczopląs już, ale chyba się udało ....

[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="6"]ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK BORYSA!!!!![/SIZE][/COLOR][/B] :multi:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196279-Ksi%C4%85%C5%BCki-ciuchy-kosmetyki-bi%C5%BCu-i-inne-dla-Borysa-z-Zamo%C5%9Bcia-21.11-do-godz-22.00!!?p=15717531#post15717531[/url]

[B]Piranio i inne cioteczki[/B] rzućcie okiem czy pod względem technicznym wszystko gra, bo to mój pierwszy bazar... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Mamy kolejną deklarację :)

----- Original Message -----
From: Maja
To: [email][email protected][/email]
Sent: Friday, November 12, 2010 1:14 PM
Subject: Re: Fw: kaukaz


Dzień dobry,

przelałam właśnie kwotę 20 zł dla Borysa na podane konto i będę wpłacać co miesiąc.
Mam nadzieję, że w tych smutnych oczach jeszcze nie raz zabłyśnie radosna iskra.

Pozdrawiam serdecznie,
Maja Skupińska

Link to comment
Share on other sites

[B]Julian[/B] Pozwól że się zacytuję:

[quote name='URIA'][B]Bjuta[/B] tak właśnie będzie.

[B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]PÓKI NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI STAŁYCH NA HOTEL DLA BORYSA, NIE WYCIĄGAMY GO ZE SCHRONISKA[/COLOR][/SIZE][/B]

Biafra może się nim zaopiekować w sensie poświęcenia mu czasu, zorganizowania hotelu, ale finansowo nie da rady. Nawet jeśli uzbierają się jednorazowe deklaracje pokrywające powiedzmy listopad, to nie wystarczy bo nie można ryzykować, że Borys w grudniu trafi do kolejnego schronu.
[/QUOTE]

Jak tylko uda się uzbierać stałe deklaracje, kombinujemy transport, miejsce w hotelu mamy zaklepane. Nie da się tego inaczej zrobić, bo ani Biafra ani ja nie mamy 450 zl, żeby w razie "awarii" deklaracyjnej pokryć Borysowi pobyt w hotelu.

Nie zawracamy, idziemy do przodu... wolno bo wolno, ale każdego dni o kilka zł dalej.

Link to comment
Share on other sites

dokładnie ja już się tak załatwiłam że wyciągałąm bez stałych a później....jak pies bezpieczny w hotelu czy innym dt to cięzko o deklaracje jakiekolwiek nie mówiąc o stałych...
jednorazowe są na ewentualne leczenie, zakup specjalistycznej karmy, transport, dołożenie do miesiecznego pobytu...ale nie można na nich bazować podejmujac decyzje brac osa lub nie....no chyba ze sie ma na kilka miesiecy tych jednorazowych...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...