Jump to content
Dogomania

Biały Dunajec - psy uratowane w ostatniej chwili ze strasznych warunków, KOSZMAR!!!


Asior

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Asior']nic.. mamy informacje, ze krowa nadal nie zakolczykowana a bokserka która tam została ponoć jest zaniedbana :(
a my ciągle w rozjazdach :(
dziś byli w limanowej, za kilka dni jada na tą rozprawę w sprawie psa z urwaną głową :([/QUOTE]
Strasznie smutne wieści:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nic.. mamy informacje, ze krowa nadal nie zakolczykowana a bokserka która tam została ponoć jest zaniedbana :(
a my ciągle w rozjazdach :(
dziś byli w limanowej, za kilka dni jada na tą rozprawę w sprawie psa z urwaną głową :([/QUOTE]

a wiadomo jak sie maja wczesniej zabrane psiaki?
boksery maja swoeje wątki?

i tam jeszcze chyba jakis niebokser był, gdzie on jest?

edit. co u Epsona to wiem, bo pojawiły sie swieże zdjęcia na jego wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nic.. mamy informacje, ze krowa nadal nie zakolczykowana a bokserka która tam została ponoć jest zaniedbana :(
a my ciągle w rozjazdach :(
dziś byli w limanowej, za kilka dni jada na tą rozprawę w sprawie psa z urwaną głową :([/QUOTE]
nie to jednak został tam ten bokser bo wcześniej jak mi już nerwy puszczały o tego psa to pisałaś że psy zostały wszystkie zabrane :roll: ..czy tam nie mam jakiejś innej organizacji żeby wam w takim razie pomogła jeśli jest tyle spraw i się nie wyrabiacie? my ostatnio odebralismy 2 psy które wyglądały o niebo lepiej jak te wasze z dunajca...nie były nawet chore ale żyły w niewłaściwych warunkach bez bud i były wychudzone choć i tak przy psach z dunajca to wyglądały jak grubasy :roll: ....właściciel był tak agresywny, że uderzył jedną z inspektorek, wezwałam policję do asysty, bo sobie z gościem poradzić nie mogłam, darł się że na mnie skargę złoży, bo mu bezprawnie kradnę psy i mimo tych jego wrzasków i protestów psy zostały mu odebrane....sprawa jest w prokuraturze ale najważniejsze że psy są już bezpieczne! nie mogę na to patrzeć boksery to tak wrażliwa rasa trzeba tego psa stamtąd zabrać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']nie to jednak został tam ten bokser bo wcześniej jak mi już nerwy puszczały o tego psa to pisałaś że psy zostały wszystkie zabrane :roll: ..czy tam nie mam jakiejś innej organizacji żeby wam w takim razie pomogła jeśli jest tyle spraw i się nie wyrabiacie? my ostatnio odebralismy 2 psy które wyglądały o niebo lepiej jak te wasze z dunajca...nie były nawet chore ale żyły w niewłaściwych warunkach bez bud i były wychudzone choć i tak przy psach z dunajca to wyglądały jak grubasy :roll: ....właściciel był tak agresywny, że uderzył jedną z inspektorek, wezwałam policję do asysty, bo sobie z gościem poradzić nie mogłam, darł się że na mnie skargę złoży, bo mu bezprawnie kradnę psy i mimo tych jego wrzasków i protestów psy zostały mu odebrane....sprawa jest w prokuraturze ale najważniejsze że psy są już bezpieczne! nie mogę na to patrzeć boksery to tak wrażliwa rasa trzeba tego psa stamtąd zabrać :shake:[/QUOTE]

i znowu jesteśmy ci nieudolni :shake:
ehhh

MARTIK NIE WMAWIAJ MI CZEGOŚ CZEGO NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!! OD POCZĄTKU PISAŁAM, że bokser tam został bo był w bardzo dobrym stanie i nie było podstaw do odbioru... MIAŁA ZAŚWIADCZENIE OD WETERYNARZA.
Fajnie jest kogoś pouczać, nie każda interwencja jest taka sama, i nie każdą da się przeprowadzić tak jak piszesz.... Przypominam, że ZAKOPANE jest 100 km stąd i mimo iż jest tam oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami musieliśmy tam jechać MY. A my naprawdę nie narzekamy na brak pracy (na przykład niedawno byliśmy w Kaliszu o którym huczała cała dogomania i wszyscy tak niby mieli brać te psy a w rzeczywistości zostało wszystko tak jak było a szczeniaki pozamarzały.... Taka jest właśnie prawda.... ale przecież my jesteśmy nieudolni... :roll:
jeździmy na KILKANAŚCIE interwencji dziennie, pomagamy w transporcie biednym ludziom kiedy nie są w stanie się dostać z psem do weterynarza (pokażcie mi drugą taką fundacje czy stowarzyszenie)... ale to ciągle jest MAŁO....

3X boksery już dawno wyadoptowane przez fundacje bokserzą . został tylko haszczak a dokładnie haszczanka w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']

3X boksery już dawno wyadoptowane przez fundacje bokserzą . został tylko haszczak a dokładnie haszczanka w hotelu.[/QUOTE]

cieszę się, że boksery już w swoich domach :)

haszczka została pod wasza opieką ?
czy też ktoś ją przeją?
no i jak stoja finanse haszczki w takim razie - skoro jest w hotelu ?
a na watku nie ma niestety żadnego rozliczenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...