Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

[quote name='elik']Taaaak przepraszam najmocniej i daje du... do bicia. Można mnie bezkarnie walić po łebie.
[B][COLOR="navy"]Ale co się dzieje z dogo ? Wczoraj nie można się było w ogóle na forum dostać, a dzisiaj post mi wcięło. [/COLOR][/B]
Rano dzwoniłam i do obu "przewoźników" i do hoteliku więc na szczęście Ci, którzy będą brali bezpośredni udział w przewiezieniu Misia są powiadomieni od rana.
Wybaczcie proszę. Wstyd mi, bo stara baba, a taką gafę jak małolata popełniła :oops:

Ale mam tez i dobra wiadomość. Te htmlki to sprawka mojego kompa laptopa, a nie dogo. Teraz podsiadłam starego, piszę na stacjonarnym i mogę p[isac normalnie bez maczków Html-a. Uzupełnię więc zmiany w majątku Misia :)[/QUOTE]

Przed chwilą znowu dogo nie działało :angryy:

ok już mi przeszło :evil_lol: i czekam na Miśkową niedzielę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Romi']Ano "przewoźnik" Romi powiadomiony :) Kolejna niedziela zaklepana :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję Romeczku :iloveyou:
Widzę, że jesteś zwarty i gotowy, czuwasz na posterunku :)

Dla leniuszków, którym nie chce się zaglądnąć na pierwsza stronę wątku, wklejam tu, to co dopisałam w rozliczeniach Misiowych. Powiem Wam, że całkiem niezła sumka uzbierała się na koncie Misiaczka :)


[COLOR=blue][B][SIZE=3]L U T Y[/SIZE][/B][/COLOR] [B] [SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]WPŁATY:[/B]
337,00 - przelew środków zebranych dla Misia na koncie Marycha35 - 15.02.
120,00 - przelew środków zebranych z deklaracji na koncie AtaK - 16.02.
.22,50 - AtaK - reszta z deklaracji Miśka (taki zapis na przelewie) - 20.02.
100,00 - Anna Magdalena Tana darowizna dla Misia - 20.02.
.80,00 - holly101 deklaracje - 23.02.
100,00 - Majqa - na transport Misia - 24.02.
=======
[SIZE=3]759,50[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE]

[LEFT][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Bardzo pięknie dziękuję wszystkim ofiarnikom :) za tak znaczne wzbogacenie Misiowych finansów.[/COLOR][/SIZE][/B]

:klacz::cool2::Rose::Rose::Rose::Rose:
[/CENTER]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Eluś, ja jeszcze raz się tu wolę powtórzyć.
100zł poszło ode mnie wstępnie na transport. Na pewno będzie trzeba więcej. Zatem dopłacę. Misiowej kasy uzbieranej uprzednio nie ruszamy na "autkowanie". :-)[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą całkowicie, bo nawet jak się nie zgodzę, to co mi z tego :)

Misiowej kasy uzbieranej po kawałku nie ruszamy, autkowanie funduje Misiowi majqa, za co Jej bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki majqusi Misiu nie będzie spacerkiem drogi do Kielc przerabiał, tylko jak panisko ekstra samochodzikami sobie pojedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Wielkie dzięki, znów wystraszyłam zwierza śmiechem. :-) To Ci się udało, Eluś. :loveu:[/QUOTE]

Śmiech dobrze robi na płuca, lepsza wentylacja, a źwirzątka należy ostrzec przed ewentualnych śmiechem, alibo częściej sie śmiać, coby mogły przywyknąć :)

Link to comment
Share on other sites

Izuś dziękujemy:):):) Wszystko odnotuję na pierwszej stronie, ale to już jak Miś bezpiecznie w nowym domku będzie. Elu mam obiecane jeszcze dwa przelewy od znajomków mych na Misia:) Jeszcze troszku będzie. To czekamy na przyszłą niedzielę.
Ciekawe ile kasiorry od Atak z bazarków jeszcze Misio dostanie?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Izuś dziękujemy:):):) Wszystko odnotuję na pierwszej stronie, ale to już jak Miś bezpiecznie w nowym domku będzie. Elu mam obiecane jeszcze dwa przelewy od znajomków mych na Misia:) Jeszcze troszku będzie. To czekamy na przyszłą niedzielę.
Ciekawe ile kasiorry od Atak z bazarków jeszcze Misio dostanie?:)[/QUOTE]
Bazary ma już rozliczone z tego co widziałam na pierwszej stronie zbiorowego wątku... teraz musi nastąpić podział majątku... ;)
Z mojego bazaru będzie coś ok. 500zł :)
Wyprzedały się prawie wszystkie pakiety!
Zostały tylko 3 wolne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']To idę wziąć 3 ostatnie :)[/QUOTE]
oooo :loveu:

[quote name='Marycha35']Dziewczynki jesteście kochane:):):) Agucho brawo!
[B]Nooooo, to AtKo dziel i rządź, wyprawka się Misiowi przyda:)[/B] Ja wtedy oczywiście wszystko na pierwszej stronie zapiszę:)[/QUOTE]

[quote name='majqa']Jesteś Niemożliwa Agucho! :-) Piękna kwota. :-)[/QUOTE]

[quote name='Iljova']To samo pomyślałam jak to przeczytałam :-) dobrze jej idzie szaleństwo ogłoszeniowe :-) Super[/QUOTE]
Jak przeżyję to szaleństwo to sama sobie pogratuluję ha ha ;)

[quote name='majqa']Gorąco dziękuję Elizo! :smilecol:[/QUOTE]
Dołączam :)

[quote name='eliza_sk']To ja dziękuję, ze chwilkę odsapnę od ogłoszeń moich futer :) Tylko ścigać mnie proszę i pw z danymi chcę :) Na spokojnie zróbcie zamówione, ja czekam cierpliwie.[/QUOTE]
No problemo :)

[quote name='Marycha35']Fiu, fiu, niektóre kwoty z bazarków AtaK dech zapierają!!! Ciekawe ile Misiowi się dostanie:)?[/QUOTE]
Jakieś "wielkie wydatki" ostatnio były ponoszone...kastracja Ramzesa i Trampka, jakaś tam sterylka aborcyjna (?)... nie wiadomo ile Misiowi zostanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Bazary ma już rozliczone z tego co widziałam na pierwszej stronie zbiorowego wątku... teraz musi nastąpić podział majątku... ;)
Z mojego bazaru będzie coś ok. 500zł :)
Wyprzedały się prawie wszystkie pakiety!
Zostały tylko 3 wolne.[/QUOTE]

Agucha nasza kochana, nad wyraz zapracowana.

Toś Misiowi prawie drugie tyle majątku przysporzyła. Misiu tera ma więcej kasy, niż jego kasjerka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...