Jump to content
Dogomania

POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy


mru

Recommended Posts

[SIZE="3"][COLOR="#000080"][CENTER][B]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/B][/CENTER][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']luka jak zmienić pierwszy post? aha a może wolisz zebym oddała Ci wątek? czy ktoś mame jest w stanie złapac? lapać możemy pomóc! tylko nie wiem dokąd ją zabrac.[/QUOTE]
Mru, dzięki, po co masz mi wątek oddawać?
Z tego co słyszałam suka ma potencjalny domek, narazie jeszcze nie dotarło do mnie czy ją złapali. Cały dzień siedzę u swoich psów, wracam to nie mam siły wypytywać, a dzis jeszcze grypo-podobe mnie dopada.
Szczeniaki ogarnięte, ale strasznie zarobaczone.

Link to comment
Share on other sites

sunię chcą przygarnąć ludzie do domu z ogrodem, z tym że sunia mieszkałaby w budzie. Nie ma jednak budy i pani, która zainicjowała akcję zbiera kasę ba budę. Jeden szczeniak ma już DS, pozostałe są w DT. Są już po odrobaczaniu, ale nie zaszczepione bo nie ma za co je zaszczepić.

Link to comment
Share on other sites

Gdzie jest dt maluchów? Czy opiekun/opiekunka jest w stanie dowieźć psiaki na szczepienie na Białołękę, na ul. Berensona?
Stowarzyszenie "Niczyje" może pokryć koszty pierwszego szczepienia, ale konkretnie w tej lecznicy, ponieważ tam mamy otwarty rachunek i taka jest wola sponsorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Mru, dzięki, po co masz mi wątek oddawać? [/QUOTE]

a nie wiem, czasem mam wyrzuty, ze tak słabo aktualizuję, ale jak nie to spoko :)

mama śliczna, tylko czy z ogrodu nie ucieknie jak jest dzika? kurcze socjalizacja powinna być jakaś taka domowa, ale to w sumie zakrawa o marzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']szczeniaki są w domach tymczasowych w Warszawie i oczywiście, że zostaną dowiezione. Wielkie dzięki za pomoc.[/QUOTE]

jednak po przeanalizowaniu kosztów dowozu psiaków wyszło, że jednak nie będziemy mogli skorzystac z pomocy esperanca. Psiaki sa w róznych domach i zebranie ich do kupy drożej by kosztowało niż szczepienie. Jeśli więc ktoś chce pomóc finansowo w szczepieniu psiaków - bedzie to mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja aktualna jest nasteoująca: szczeniaki zostały odrobaczone (kilkakrotnie), odpchlone, zaszczepione i oddane do domów stałych. Zostały jeszcze dwie suczki. Sunia-mama jest już w domu stałym. Została zakupiona buda i psina mieszka na posesji swoich panstwa. Jest bardzo miłym psiakiem i kiedy tylko przekonała się, że to ma być jej dom, przestała sie bać nowych włascicieli. No krótko mówiąc -jest OK. Sunia wkrótce zostanie wysterylizowana.

I jeszcze jedno - jest mi strasznie miło, że koleżanki tak aktywne na wstepie,ze nawet podawały sie za Fundacje Nero, teraz maja suke i jej dzieci w ..... Dziekuje za pomoc i życze powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']...
I jeszcze jedno - jest mi strasznie miło, że koleżanki tak aktywne na wstepie,ze nawet podawały sie za Fundacje Nero, teraz maja suke i jej dzieci w ..... Dziekuje za pomoc i życze powodzenia.[/QUOTE]

nie wiem do kogo to dokładnie, ale skoro ogólnie napisane to wyjaśnię, że ja się za NERO nie podawałam, nawet pani od piesków pisałam w mailu skąd wiem o sprawie, bo się mnie pytała; co do dalszej pomocy oferowałam pani, że zrobię suni ogłoszenia, pani początkowo zgodziła się żeby jej telefon podawać, a wieczorem jak już miałam ogłaszać napisała żebym swój nr podała albo do NERO; odpisałam jej że swojego nie podam bo suni nie znam, telefonu fundacji też nie podam bo nie było to uzgadniane, pani nie odpisała, później tylko prosiła o wsparcie finansowe na budę, zapytałam dla kogo ta buda - dla dt czy dla ds, odpowiedzi nie otrzymałam;
ad szczeniaków - trudno ogłaszać jak nie ma zdjęć ani informacji o nich, normalne że jak pies/psy trafiają do dt to na wątku pojawiają się zdjęcia i można coś z nimi dalej robić, tu była tylko info, że są w dt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...