Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

[quote name='PUENTA imszar']Wtedy niestety na wystawie by mnie nie było.
My tez już mamy zgłoszenie :)
Asiaczku musisz zobaczyć wreszcie moją bestię małą, chętnie Ci ją pokażę. Jeżeli fryzjerka ją wytrymuje i będę ją wystawiać wtedy na pewno Ci się spodoba, ale jak nie zechce jej wytrymować i będzie zarośniętym miśkiem, wtedy może Ci się nie spodobać :evil_lol:
W każdym bądź razie do zobaczenia, najwyżej sama przyjdę na ring basków.[/quote]
[B]PUENTA Imszar[/B] - no to czekam na miłe spotkanko.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SYLWEK badz dobrej mysli zaro stresu bo to udzieli sie pupilowi:lol: wiele osob tak zaczynalo-ringowke kupisz na wystawie-jak pokochasz takie spedzanie wolnegp czasu to nawet porazka Ciebie nie zniecheci-trzymam kciuki:lol: :lol: :lol: moze nawet sie poznamy

Link to comment
Share on other sites

Co za ludzie pracuja w warszawskim odziale - za każdym razem podczas wystawy w warszawie mam bład w przydomku psa. Nie wiem czy ktos to na sile usiluje porawiac i mu nie wychodzi ale przy kazdej wystawie jest ten sam blad - zamiast Wiatr z Żurawiej Doliny jest napisane Wiatr z Żurawskiej Doliny. W zgłoszeniu na 100% bylo prawidłowo bo jak przyszlo potwierdzenie mailem wszystko sie zgadzało. Sądzicie ze jest jeszcze szansa by w katalogu unikanc tego bledu czy juz poszly do druku ?? A i czy duzo osob jeszcze nie dostalo potwierdzenia poczta??

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze nie dostałam potwierdzenia. Ale spokojnie czekam, bo zgłoszenia dostarczyłam i opłatę zrobiłam osobiście w Oddziale.

Natomiast co do przydomka - wydaje mi sie, że imię i przydomek Twojego psa jest błędnie wprowadzony do komputera i przy kazdej następnej wystawie/zgłoszeniu powiela się ten sam błąd. Albo osobista wizyta w O/W-wa albo pismo (polecone!) z prośba o sprostowanie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...