Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochana Kosko :-) ja już dawno nie mam beztroskiego życia. Stawy mi spuchły w obu dłoniach, tak jak noga w zeszłym roku bo tu wiecznie zimno, pada deszcz albo wieje wiatr. Męczę się już 3 tydzień. Do pracy chodzę jak wielu z nas i pokonuje niewyobrażalne ogległości bo ciągle boje się prowadzić samochód po lewej stronie. Na dodatek nie mogę sobie wyskoczyć po bułeczki na róg, kaszki mannej z Maćkowych też nie ma, więc 3 razy w tygodniu piekę chleb bo australijski to mogą polskie kury ze smakiem zajadać ja nie przełkne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Kochana Kosko :-) ja już dawno nie mam beztroskiego życia. Stawy mi spuchły w obu dłoniach, tak jak noga w zeszłym roku bo tu wiecznie zimno, pada deszcz albo wieje wiatr. Męczę się już 3 tydzień. Do pracy chodzę jak wielu z nas i pokonuje niewyobrażalne ogległości bo ciągle boje się prowadzić samochód po lewej stronie. Na dodatek nie mogę sobie wyskoczyć po bułeczki na róg, kaszki mannej z Maćkowych też nie ma, więc 3 razy w tygodniu piekę chleb bo australijski to mogą polskie kury ze smakiem zajadać ja nie przełkne.[/QUOTE]

Secia, nie narzekać mi tu prosze :razz: Wyjdzie słonko, to długo nie schowa się :)
Życze Ci abyś poza pieczeniem chleba zaczęła kiedyś przetwarzać nabiał według polskiej receptury i tknęła trochę polskiej wsi do wielkiego świata ;)

Link to comment
Share on other sites

tak Seciu!!! co do polskiego chleba to sie z toba zgodze!
ja nawet po 20 latach pobytu w Szwecji nie przyzwyczailam sie do tych "gniotow"
pieczemy sami....
pozdrawiam wszystkich i mizianka dla slicznego Czarusia.
i zdrowka wszystkim chorym!!!! !polecam gorace "pifko" z miodem
renata

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki,natknęłam się na jednym z wątków na taką informację.Może macie kogoś,kto mógłby z tego skorzystać?
[B] [/B]

[INDENT] [CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Uwaga!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]

W dniach 10-11.12.2011r. w Szczecinku (woj zachodniopomorskie) odbędą się warsztaty okulistyczne dla lekarzy weterynarii. Osobą prowadzącą będzie [B]doc. Kiełbowicz[/B]. W związku z czym jest możliwość przeprowadzenia nieodpłatnych zabiegów okulistycznych. Poszukujemy psów ew. kotów wymagających specjalistycznej pomocy. Liczba zakwalifikowanych pacjentów jest ograniczona. Samej kwalifikacji do zabiegu
będzie dokonywał doc. Kiełbowicz.
Dlatego też jeśli ktoś z was jest właścicielem zwierzaka lub zna bidę z dogo wymagającą pomocy i chciałby z niej skorzystać proszę o kontakt pod adresem e-mail:

[CENTER][EMAIL="[email protected]"][SIZE=5][COLOR=darkorange][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER]

Ważne:
- w e-mailu proszę przesyłać zdjęcia oczu ([B]dobrej jakości[/B]) wraz z historią choroby i namiarami na opiekuna/właściciela - to jest wymogiem wstępnej kwalifikacji,
- tak jak wspomniałam, jeśli pies zostanie zakwalifikowany do zabiegu, będzie on wykonany bezpłatnie bez żadnych dodatkowych kosztów, jedynym warunkiem jest dowiezienie pacjenta do Szczecinka i zgoda na wykonanie zabiegu
- na zgłoszenia czekamy do poniedziałku
- jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany przez doc. Kiełbowicza, opiekun zostanie o tym powiadomiony


Ja na dogo będę w niedzielę wieczorem, dlatego też podałam e-mail do kontaktu z organizatorem czyli [COLOR=seagreen]lek.wet. Karoliną Brach - specjalistą chorób psów i kotów[/COLOR]. Na podany adres proszę przesyłać konkrety, czyli zdjęcia i wspomniane historie choroby. Prosimy też o wyrozumiałości ze względu na iż pacjenci poszukiwani są również poza doga i nie każdy pies może zostać zakwalifikowany - choć chcieli byśmy pomóc wszystkim. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Zrobione no i rozesłane.[quote name='katarzyna09']Proszę,podpiszcie [URL="http://www.petycje.pl/petycja/7967/o_zamkniecie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzst_w_wojtyszkach.html"]http://www.petycje.pl/petycja/7967/o...jtyszkach.html[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Cioteczki,natknęłam się na jednym z wątków na taką informację.Może macie kogoś,kto mógłby z tego skorzystać?
[B] [/B]

[INDENT] [CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Uwaga!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]

W dniach 10-11.12.2011r. w Szczecinku (woj zachodniopomorskie) odbędą się warsztaty okulistyczne dla lekarzy weterynarii. Osobą prowadzącą będzie [B]doc. Kiełbowicz[/B]. W związku z czym jest możliwość przeprowadzenia nieodpłatnych zabiegów okulistycznych. Poszukujemy psów ew. kotów wymagających specjalistycznej pomocy. Liczba zakwalifikowanych pacjentów jest ograniczona. Samej kwalifikacji do zabiegu
będzie dokonywał doc. Kiełbowicz.
Dlatego też jeśli ktoś z was jest właścicielem zwierzaka lub zna bidę z dogo wymagającą pomocy i chciałby z niej skorzystać proszę o kontakt pod adresem e-mail:

[CENTER][EMAIL="[email protected]"][SIZE=5][COLOR=darkorange][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER]

Ważne:
- w e-mailu proszę przesyłać zdjęcia oczu ([B]dobrej jakości[/B]) wraz z historią choroby i namiarami na opiekuna/właściciela - to jest wymogiem wstępnej kwalifikacji,
- tak jak wspomniałam, jeśli pies zostanie zakwalifikowany do zabiegu, będzie on wykonany bezpłatnie bez żadnych dodatkowych kosztów, jedynym warunkiem jest dowiezienie pacjenta do Szczecinka i zgoda na wykonanie zabiegu
- na zgłoszenia czekamy do poniedziałku
- jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany przez doc. Kiełbowicza, opiekun zostanie o tym powiadomiony


Ja na dogo będę w niedzielę wieczorem, dlatego też podałam e-mail do kontaktu z organizatorem czyli [COLOR=seagreen]lek.wet. Karoliną Brach - specjalistą chorób psów i kotów[/COLOR]. Na podany adres proszę przesyłać konkrety, czyli zdjęcia i wspomniane historie choroby. Prosimy też o wyrozumiałości ze względu na iż pacjenci poszukiwani są również poza doga i nie każdy pies może zostać zakwalifikowany - choć chcieli byśmy pomóc wszystkim. [/INDENT][/QUOTE]

Lumix, trzeba by szczeniorkę sunię niewidomą zdiagnozować (tą ze schroniska) :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...