Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

Bardzo wszystkim dziękuje za życzenia i wsparcie jak to mój mąż mówi złego diabli nie biorą:evil_lol: trochę mi lepiej możne już jutro pojedziemy z Czarkiem. Stan już tylko podgorączkowy tylko kaszel okropieństwo, ale dosyć o mnie. Ograniczyłam się tylko do wstawienia filmiku z odbioru Czarka, winna wam jestem parę słów. Razem z nieocenioną Rebus i jej TZ, którzy zareagowali na moja prośbę pojechaliśmy po ogona w sobotę. Przywieźliśmy do państwa którzy mieszkają niedaleko mnie a którym przed świętami doszedł psiak. Spotkałam ich 2 dni po tej tragedii chcieli się wygadać oboje jeszcze płakali zaprosili mnie do domu żebym zobaczyła zdjecia ich Aresa. Poszłam niezręcznie mi było ale nadmieniłam jaki jest problem, że muszę gdzieś umieścić pieska na 2 tygodnie zanim wrócą państwo z hoteliku w którym przebywa, zgodzili się. Troszkę o tych ludziach: bardzo dobrzy, mega uczciwi, kochający zwierzaki, mają swoje kurki ale ich nie jedzą tyle, że są bardzo, bardzo biedni, mieszkają na terenie ogródków działkowych Rebus możne potwierdzić. Kobieta pani Jola ma 900zł z groszami rentę pan Leszek jest stróżem za 4zł za godzinę. W domku bardzo skromnie. Kocyki porozkładane, żeby Czarek się nie ślizgał, palą w piecu a gamoń kradnie i gryzie szczapki. Codziennie dzwonię, jest problem z jedzeniem karmy którą kupiłam nie pierwszy raz zresztą. Myślę sobie jednak, że nie w karmie problem tylko, że Czarek nie ma siły gryźć bo mięśni u niego jak na lekarstwo już nawet na łepku. Rebus która bardzo mi pomaga kupiła dziś puszki a wczoraj odebrała z apteki polistygminę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i ja Beatko, podczytuję wątek a że nic nie piszę to dlatego, że nie chcę się mazgaić... bo łzy cisną się do oczu, jak patrzy się na psinkę. Może w końcu będzie diagnoza ostateczna bo tak to można grać w totka - Wy się szarpiecie a pies cierpi. Ukłony dla tymczasodawców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Jestem i ja Beatko, podczytuję wątek a że nic nie piszę to dlatego, że nie chcę się mazgaić... bo łzy cisną się do oczu, jak patrzy się na psinkę. Może w końcu będzie diagnoza ostateczna bo tak to można grać w totka - Wy się szarpiecie a pies cierpi. Ukłony dla tymczasodawców.[/QUOTE]
Wiem kochana, że jesteś z Czarkiem i dziekuję.

Odebrana przez ciotkę Rebus polstygmina i 6 puszek ( 2i3 pozycja) razem 48,50zł. Zdjęcia w jakości HD:evil_lol:, że ceny leku nie widać to 18,98zł


[IMG]http://i46.tinypic.com/516i5k.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2ztk27c.jpg[/IMG]

Edited by Lumix
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']moje dziadki ktore odeszly jadly gotowany ryz ,jest tani drobny i mozna dodac cos do niego ,teraz RICO i BECIA tez zajadaja ryz z kurczakiem maja chyba po 10 lat ale dokladnie nie wiadomo bo to chroniskowe stworki ,odwiedzilem watek musze sie wczytac co tu sie dzieje[/QUOTE]

Jestem zaszczycona i pięknie dziękuję za obecność.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam mam filmik z Czarkiem w roli głównej przetwarza się na you tube dolącze za czas jakiś. Kupiłam mu witaminę B complex ( gapiszon chętny ją skonsumować razem z opakowaniem widać na filmiku) podobno dobrze działa na układ nerwowy i przewodnictwo.
[video=youtube_share;R4SVFKKn1VM]http://youtu.be/R4SVFKKn1VM[/video]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam.Ile tu smutku ale też radości.Smutne, że taki młodziutki,piękny i mądry a przez chorobę nie może w pełni być szczęsliwy.Szczęściem dla niego jesteście Wy,wielki szacunek.Postaram się pomóc jak mogę.Lumix masz do mnie kontakt .....korzystaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Wrzuciłam Czarkowi 100zł na leki.[/QUOTE]

O rany dziękuję najpiękniej jak potrafię[IMG]http://i45.tinypic.com/33tmsjr.gif[/IMG]

Czarek jedzie jutro o 10 do kliniki do Gdyni ul. Kielecka 22 będą badania no i możne podanie tej polstygminy zobaczymy co powiedzą po wynikach, jadę z Rebus.

Link to comment
Share on other sites

Szykuję się do wstawienia zdjęć i filmików (chociaż głównym fotografem była dzisiaj Rebus) i to z pod jej oka i aparatu wyszły prawdziwe cacka, ale dopiero późnym wieczorem je prześle. Sama też jak będzie miała chwilkę, skrobnie co nieco o tym co widziała i co słyszała, jakie ma wrażenia. Zatem słów kilka. Czarek to anioł, spolegliwy na maksa nie muszę o tym pisać, znosi wszystko tak dzielnie, z taką ufnością, tak patrzy w oczy, rozumie i wie że chce się mu pomóc. Polstygmina nie była podana i jeżeli w ogóle będzie próba, to po pierwsze na pewno po wynikach (maja być środa najpóźniej czwartek), po drugie oryginalnym Tensilonem. Całość profilu idzie do IDEXX do Niemiec, będzie wszystko nawet takie rzeczy o których pierwszy raz słyszałam i powtórzyć nie potrafię( jak będę miała w ręku zrobię zdjecia i wstawię). Czaruś relaksował się dzisiaj w polu magnetycznym, dostał zastrzyk z B12 i przeciwbólowy, niestety ale go boli. Po pobraniu profilu pielęgniarka podała lekkiego usypiacza( miało być jeszcze jedno trzecie zdjęcie) na grzbiecie, pozycja niezbyt komfortowa dla psa w ogóle, a już dla takiego który ma kręgosłup prawie na wierzchu rozumiecie. Schudł waży 19,5 kg. W środę mam dzwonić w sprawie wyników, od nich zależny dalsze leczenie. W odcinku piersiowym kręgosłupa 5 kręg minimalnie obniżony i zwężona jest przestrzeń miedzy nim a następnym 6 kręgiem, w odcinku lędźwiowym przestrzenie też są pozwężane co skutkuje rozdętymi z zagazowanymi jelitami dokładnie pod tymi kręgami bo nie ma w tym miejscu lub jest znacznie zmniejszone pobudzanie nerwowe( nie wiem czy dobrze napisałam może Rebus mnie sprostuje). Czekamy więc do środy i mocno, mocno trzymamy kciuki. Zapłaciłam dzisiaj 375zł( będzie na to z 500zł od pana Michała Chmieleckiego z Fb. Fakturę odbierzemy przy następnej wizycie coś się zrobiło z drukarką.


[IMG]http://i48.tinypic.com/2qk8nc3.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/6j3wva.jpg[/IMG]

Edited by Lumix
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...