Jump to content
Dogomania

Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!


Paula95

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE="3"][COLOR="#8b0000"]
Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich na bazarek, którego celem jest wybór imienia tej pięknej suczce:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/ABCD0014.jpg[/IMG]
Z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204237-Cudowna-maleńka-sunia-na-ulicy-!!-Pilnie-DT-prosimy-o-pomoc-!-([/url]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204503-Piękna-zagubiona-maleńka-czeka-na-swoje-imie-i-swojego-człowieka-DO-30.03.-22-00?p=16532947#post16532947"]LINK DO BAZARKU![/URL]

Sunia jest w bardzo kiepskiej sytuacji bo nie mamy dla niej żadnego miejsca :placz:

[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 986
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']Jeju jaka cudaśna, jaka mordka, sama słodycz!! Trzymam kciuki, u nas w schronie też była taka suczka i w końcu po 3 latach znalazła wspaniały dom, wierzę że i tutaj się uda :)[/QUOTE]

Mam nadzieję... Ale na razie się jej na pewno nie uda, bo ogłoszeń brak... Ja będę mogła zrobić jedynie pod koniec kwietnia dopiero... ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Aj a pomogę, od środy w szkole mam rekolekcje to to szybciutko i uczyć się nie trzeba ;-). Cudowna sunia taka mała kochana i nikt jej nie che...[/QUOTE]

Dziękuję. :) Ja rekolekcje muszę poświęcić niestety na naukę... Trzecia klasa... kompetencje niedługo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']To ja zwerbowałam karolciesz28, tak jak obiecałam, to porządne dziewczę, dobre serce ma i pomocna jest, na pewno zrobi super ogłoszenia i psinka szybciutko znajdzie domek :)
Jeszcze raz dzięki karolciu za taką szybką reakcję :)[/QUOTE]
Agatko, czy Ty nie przesadzasz? :) ale jest mi bardzo miło:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Agatko, czy Ty nie przesadzasz? :) ale jest mi bardzo miło:lol::lol:[/QUOTE]
Moja droga, ja nigdy nie przesadzam!!!! Żeby połowa młodzieży była taka jak Ty to raj na ziemi, przynajmniej dla zwierząt!!! Nieeee przesadzam, nic a nic!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Dziękuję. :) Ja rekolekcje muszę poświęcić niestety na naukę... Trzecia klasa... kompetencje niedługo...[/QUOTE]

Teraz dopiero się dopatrzyłam, że Ty jesteś w wieku mojej młodszej córki. No, no, jestem pełna podziwu, że tak prężnie działasz o jeszcze uczyć Ci się chce :lol:.
Brawo !!!:klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...