Jump to content
Dogomania

Duluxowe opowieści. :D


polciuaa

Recommended Posts

Bosz... Jaki ładny :| Szkoda, że nie trafił na moją mamę, jakby jej pod nogi wypadł, to by wzięła. A tak... Niestety nie damy rady, mama idzie niedługo na operację. Zastanawiam się, co zrobić... Ogłaszacie go w dziale PONów? Może tam ktoś się ulituje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Piekny psiak, az strach pomyslec co by sie z nim stalo, gdyby nie trafil na dogomaniaczke. Moze komus zginal, nie wyglada na zaniedbanego.[/QUOTE]Raczej nie zginął:
[QUOTE]
Wracałam dzisiaj ze szkoły i przy drodze szybkiego ruchu w Olkuszu, dosłownie 20m odemnie satrzymał sie samochód,a z niego jak na kopach wyleciał psiak.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Rety, nastepna slodka bida... skad sie ci 'ludzie' biora...
Kiedys sie natknelam na taka stronke [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/url] , pewnie ja znacie, ale moze ostatnio sie ktos nowy zarejestrowal kto by go chociaz awaryjnie przygarnal...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annn']Cos sie udalo znalezc? poradzic?
Przeciez za takie cos powinni kastrowac zeby sie nastepne mendy z takimi genami nie rodzily... Brr..zebym na takiego trafila..[/QUOTE]

ja Ci życzę, żebyś raczej nie natrafiła,
jestem, chociaż się zamelduję
nie wiem co się dzieje :( w mojej okolicy też tyle psów się w tej chwili błąka, że szok, non stop jakieś biedy

Link to comment
Share on other sites

Psiak nadal u mnie, ojciec ciągle powtarza, że dzisiaj ma zniknąć...
Jak tylko wyjde z nim na dwór to postaram sie zrobic jakieś lepsze fotki.
Właśnie go tak lekko wyczesała, ktoś wcześniej mówił, że nie wygląda na zaniedbanego-on byl cały w kołtunach itp. itd.
Ktoś pisał o hoteliku, też o tym myślalałam, ale czy w tak krótkim czasie znajdzie się ktoś kto będzie chciał za ten hotelik zapłacić?
Jeśli byłby jakiś DT gdzieś dalej to myślę, że mój brat mógłby pojechać ale za zwrotem kosztów paliwa. :shake: I to niestety tylko jutro bo od poniedziałku pracuje.
A ten siedzi i patrzy tymi ślipiami, jakby już wiedział co się może stać... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...