Jump to content
Dogomania

leonbergerowata Saba - już w swoim własnym domu! dziękuję wszystkim za pomoc :)))


mru

Recommended Posts

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']mail to najlepsza droga do kontaktu ze mną, skrzynka na dogo to jest do dupy :P
odpisałam tamtej pani ale [B]ona mnie pyta czy to labradory[/B] i musimy domy sprawdzać...

za to dziś był fajny telefon i zobaczymy. dom z ogrodem i 3 koty.[/QUOTE]

Mru - ale one naprawdę wyglądają jak labki:) przecież można pisać, ze to mix labradora:):) i wtedy jesteś "ubezpieczona" a zawsze to lepiej wygląda w ogłoszeniach:)

Link to comment
Share on other sites

[I]''martwi mnie natomiast jedna rzecz...że w umowie jest obowiązkowa kastracja psa po roku. Ja nie widzę takiej konieczności..byłby to pies domowy i raczej i tak by nie miał zbyt dużego kontaktu z innymi psami , a jak wiadomo kastracja to tylko i wyłącznie stres dla psa. Czy nie da się tego punktu jakoś ominąć?''

[I]taka wiadomosc na emaila dostałam...[/I][/I]nie wiedziałam co odpisać więc napisałam że wszystkie formalnosci nie ze mna nalezy zalatwiac.

Link to comment
Share on other sites

napiszę jakiego maila dostałam , bo nie wytrzymam ...

*************
Witam .. Czy była by możliwość dowozu pieska do Pawłowic śląskich ?? chciałabym też zapytać jakie są maluchy w stosunku do dzieci ponieważ sama mam 1,5rocznego Synka , a także innych piesków bo w domu mamy jednego i dwa przy budzie ktore naleza do "tescia" ale ze wzgledu na to ze przedzielilismy teraz dom i odizowalismy sie od dolu chciałabym jakiegoś pieska dla siebie , mysle ze pieski takie jak "labrador" "hasky" nadaja sie do przebywania przy dziecku ;) pozdrawiam i czekam na odpowiedz

*************


poradzę pani aby nie odgradzała się może tak od "teścia" , bo te dwa psy przy budzie najpewniej potrzebują pomocy i nie ma co szukać czwartego psa zwłaszcza ,że jest 1,5 roczne dziecko ....itd, itp.
matko...:shake:

mru , wyobrażam sobie jakie pytania ludzie Ci zadają..:shake:

Link to comment
Share on other sites

o dziś był "fajny" telefon! - może to sama pani? :P bo w sumie nie wiem czy miejscowośc nie ta sama...

było tak:
- ja po labradorka... co to znaczy, że nie można mieć szczeniaczków? przecież to będzie mój pies, zawsze miałam szczeniaczki!
- nie, to nie będzie pani pies
- ja go chcę na podwórko
- na podwórko nie wydajemy
- jak to? co to ma być, że na podwórko nie? na wsi mieszkamy i zawsze pies był na podwórku, to ten też będzie
- nie, nie będzie, bo go pani nie dostanie
- co? a kto pan w ogóle jest? ja zadzwonię do dyrektora tego schroniska!
- którego schroniska?
- no tego, w Lublinie

:P

pozdrawiamy ww. pana

Link to comment
Share on other sites

jestem załamana...


[CENTER]
[B]dziś Jola pojechała do ludzi zobaczyć co u suni - co zastała?[/B]

[SIZE=4][COLOR=red][B]PUSTĄ POSESJĘ A NA NIEJ PORZUCONĄ SUNIĘ![/B][/COLOR][/SIZE]

sąsiadka powiedziała jej, że ludzie wyprowadzili się [B]dwa tygodnie temu[/B] [B]a SUKĘ ZOSTAWILI![/B]

[SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY! :-([/B][/COLOR][/SIZE]

[B]sunię trzeba zabrać,[/B] ona nie jadła dwa tygodnie - dziś dopiero dostała jeść
Jola przecież nie może jej dokarmiać codziennie! :-(

[B]postępowanie ludzi pozostawię bez komentarza[/B] - jako fundacja oczywiście nie zostawimy tak tego
nie taka była umowa i przykro mi, bo wiele osób chciało pomóc także ludziom a Jola nawet jeździła do pani do szpitala! :/

[SIZE=3][B]przypominam nasz nr konta![/B][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva![/SIZE]
[SIZE=4] Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/SIZE]
[SIZE=4] [/SIZE]
[SIZE=4] dopisek [B]"sunia z sarnówka"[/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

trzymajcie jutro kciuki za maluchy, żeby wszystko dobrze poszło - jutro przyjeżdżają i rozwozimy je do domów. domy sprawdzone, ale ostatnio mamy jakiegoś pecha. nie mamy co zrobić ze starym Wiesiem, posypał się dom dla małej Lenki, musimy w trybie jak najszybszym zabrać z kojców 3-4 psy... masakra :( jeszcze tego nam brakowało... dobrze, że Jolę tknęło i pojechała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...