Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok rybka będzie gotowana:-)
calcium podane,kelp podany,tran podany efa olie również i biotynka oczywiście:-) Wszystko w royalku:-) Pozwoliłam sobie spróbowac nowych tabletek Tuli i o ile kelp ma nieco rybny smaczek,to calcium jest bezsmakowe,mogłam śmiało rozkruszyć i posypać royalka,później na to tran i kropelki ,oraz biotyna i wszystko wymiecione w momencie;-)Tulowe uszy zakropione:-)
Powiem Wam,że po adopcji Tuli będę musiała chwilkę odpocząć.Dobrze ,że Mateo,Sara i Daśka są zdrowe,bo chyba bym wykorkowała;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Żeby wyeliminować ewentualną alergię na warzywa,Tula w Royalu dostaje pełen skład,tak poleciła Lolalola i wetka dzisiaj poparła,żeby poczekać,jeżeli Tuli zacznie się poprawiać,można wprowadzać warzywa i obserwować.
Jak długo ryby gotować?[/QUOTE]
Daska rybke to wystarczy doslownie z 5 minutek max i jest cacy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']daska- mozesz spkojnie tego kelpa czasem lyknac, szcegolnie gdy masz dola lub zmeczenie, tylko bez przesady chyba ze twoj lubi owlosione plecy.[/QUOTE]
hmmmm popijam tran,choć większość na wątku nie potrafi tego pojąc,ale dla mnie to taki płynny halibut;-)
Jeżeli zaś chodzi o próbowanie,to zawsze próbuję co psiórkom daję,no z wyjątkiem antybiotyków;-)
Niby nie głupie łykać tabletki,ale znam sposób znacznie lepszy......burak,jabłko,marchewa,pietruszka,seler,cytryna(zestaw nr 1) lub gruszka,śliwka ,grapefruit,cytrynka,kiwi,jabłko,winogrona (zestaw nr 2) i to wszystko przez sokowirówkę:-) Raz dziennie szklanka takiego soku i doły odchodzą w niepamięć:-)
Polecam wszystkim:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']hmmmm popijam tran,choć większość na wątku nie potrafi tego pojąc,ale dla mnie to taki płynny halibut;-)
Jeżeli zaś chodzi o próbowanie,to zawsze próbuję co psiórkom daję,no z wyjątkiem antybiotyków;-)
Niby nie głupie łykać tabletki,ale znam sposób znacznie lepszy......burak,jabłko,marchewa,pietruszka,seler,cytryna(zestaw nr 1) lub gruszka,śliwka ,grapefruit,cytrynka,kiwi,jabłko,winogrona (zestaw nr 2) i to wszystko przez sokowirówkę:-) Raz dziennie szklanka takiego soku i doły odchodzą w niepamięć:-)
Polecam wszystkim:-)[/QUOTE]
nastepne przepisy godne zapamietania;)
dziekujemy,dziekujemy,milo z twojej strony;)
i ja do roboty spadam,pierwszy dzien po chorobie wychodze z domu,a tu tak zimno:(..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']cioteczki czy ja mam podanie mam napisać o nr konta:):)
Chciałam przelać dla Tuli pieniądze z bazarku:):)[/QUOTE]
no wlasnie:)
zeby sie czlowiek musial prosic o nr konta............:)
napisz,ze jak nie dadza to pojdziesz sobie kupic cos ladnego:)
napisz do anity happy pw,bo ona zalatana swiat zbawia:)i ona pogoni Pudziana:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']no wlasnie:)
zeby sie czlowiek musial prosic o nr konta............:)
napisz,ze jak nie dadza to pojdziesz sobie kupic cos ladnego:)
napisz do anity happy pw,bo ona zalatana swiat zbawia:)i ona pogoni Pudziana:)[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no to piszę że jak nie dadzą to idę na zakupy:mad::mad::mad:
A tak na poważnie to ponieważ wyjeżdżam za chwilę a nr konta dalej nie mam, więc pieniazki będę mogła przelać dopiero w niedzielę:):)
Mizianka dla Tuli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TOŚKA-POZNAŃ']Podajcie mi konto na PW to coś dzisiaj wpłacę:-)[/QUOTE]
TOŚKA SZALEJE!!!!
to tu też przedstawię TOSKĘ, zeby było WIDAĆ Z KIM się ma do czynienia...

ło to UNA za czasów schrona - tego samego co TULA!!!
paradoks...TULA była z boksó obok TOŚKI..za jej plecami!!!

[B]TOŚKA[/B]
[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m610/anita_powiat/24IMG_0025.jpg[/IMG]
a Tośka jeszcze u pudziana kima...wyciagneliśmy ja ze schronu, żeby w dlugi wekend sama nie marzła...niech uzywa zycia!!!
MUSI DOJECHAC DO POZNANIA!!!i wtedy bedzie pełnoprawna TOŚKA...Tosia super Ktosia :P

[quote name='Atomowka']Anita tak na konto Pudziana wpłacałam[/QUOTE]
pudzian dzis po akcji odławiania suni z 6 malcami..potem przezył pierwsze w swoim życiu uspinie 6 klusek..a potem sam kopał dół!!!
więc wybaczcie..nie będę go dręczyć...powinien wypiś kielicha a nawet pare...
straszny dzien..straszny...podziwiam pudziana i kame!!!od 16.30 byli na AKCJI sunia+6 i wrócili do domów 23.30! z traumą na całe zycie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no to piszę że jak nie dadzą to idę na zakupy:mad::mad::mad:
A tak na poważnie to ponieważ wyjeżdżam za chwilę a nr konta dalej nie mam, więc pieniazki będę mogła przelać dopiero w niedzielę:):)
Mizianka dla Tuli[/QUOTE]

mysza tez wybaczy...ale magiraf czuwa......budziakos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...