Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Marcik... po 1 matura i nie mam pojecia co robie na wakacje.. po za tym ja mojego Krzysia nie zostawie, no chyba że na 2 dni jakby pojechałą za granice na wystawe.. o wakacjach to ja nie myśle jeszcze.. za tyg pierwszy egzamin maturalny.. :(

Link to comment
Share on other sites

a szczerze mówiąc to nie uważam, żeby branie Anaty było dobrym pomysłem (a jej nie zostawie)..

ona by musiała cały czas na te długie spacery w kagańcu chodzić.. a seterki też stresa by miały.. w końcu mój maluszek ma już ponad 2.5 roku i charakterek akitowy wylazł zdominuje kazdą sukę z którą wie że ma szanse.. jak sie nie da tak łatwo (jeśli nie jest uległa) to skończy sie tak jak skończyło rok temu.. więc uważam, że to nie jest najlepszy pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']Marcik... po 1 matura i nie mam pojecia co robie na wakacje.. po za tym ja mojego Krzysia nie zostawie, no chyba że na 2 dni jakby pojechałą za granice na wystawe.. o wakacjach to ja nie myśle jeszcze.. za tyg pierwszy egzamin maturalny.. :([/quote]

No szkoda... Można by było powtórzyć Wakacje'04 :P Ale no Krzysia możesz zabrać - bardzo ładny i miły wiec myśle że by się przydał na OZP 8) :lol:

Tak tak jestem za tym żeby sie przefarbować - warto :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...