Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Jak mi sie pies ustatkuje to pojade ;-) chociaz to daleko ciekawe jak mnie tam zawiozą :o

Gucio, 1kundelek tylko nie wiem czy wezme dorosłego czy szczeniaka :-? ale chyba dorosłego bo ten maluch bedzie mial ok 2 miechow wtedy ;-)

Link to comment
Share on other sites

E tam Pani chyba, że Pani Kerownik :D

Dla Matea to specjalna lista :P

Więc lista Gości specjalnych:

1. Mateo - 1 Berneński Pies Pasterski, 1 Rhodesian

Jeżeli przyjedzie Mateo na OZP i ktoś będzie z nim na tym turnusie, to musi się nauczyć hymnu. O to jego tekst:

"Przyjechał se Mateo, Mateo, Mateo, zrobił k... ( :D ) pierdnęło, pierdnęło hej!

Pewnego razu Felicja podjechała, a z niej gracja tryskała! Eo Eo to właśnie Mateo! Za nim Bobik, Mały a w sumie trzy p..... ( homoseksualiści :D ). Eo Eo to właśnie Mateo!

Przyjechał Mateo podczas kolacji pełen wdzięku i gracji, ale co z tego? Miał Małego, Bobika. Bobik był duży i mył się z Mateem w kałuży. Ciało jak brzózka wyskoczył z auta jak kózka. Eo Eo to właśnie Mateo! "

Uczyć się uczyć! :P

Link to comment
Share on other sites

Jak ktos chce, to jeszzce jeden psiak czeka na właściciela, ale powyżej 18lat :) i raczej nie mieszkającego w bloku, bo psiak ma w sobie full energii :lol: , ma 6m-cy, pies, rasa: Australian Cattle Dog, kolor czarno-niebiesko podpalany :)
Do zobaczenia na mojej stronie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...