Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

No widać, że z każdym spotkaniem jest coraz lepiej. Właśnie się powstrzymałam od napisania czegoś, bo ja czuję sie jakbym sms'ka pisała :P No z psem, jakoś Snoop się zaprzyjażni z moim rudym. Albo ja nie wezme psa, ale chyba chce wziaźć, bo jakby co wsiąde na Spike'a i uciekne jak na Rumaku :P Bo wiesz z tych naszych planów to uuuu.. uuuu... Więc ja chyba będe musiała uciekać :) Bo jak się skleimy jeszcze :P

Gucio - A nawet nie chce się patyczkiem bawić albo piłeczką?

Link to comment
Share on other sites

No własnie Tosia to baaaaaardzo dziwny pies :-? :lol: To jest ta co na awatarze i w podpisie jest ;)

A takie małe pytanka mam (chyba odpowiecie no nie?):

1.Czy ta linka to może być 10m bo nigdzioe nie widze 15m linki :-? Tylko po 10m. Na giełdzie jeszcze musze poszukać.

2. Gdzie trzeba dojechać na zbiórkę do wyjazdu? Ja jestem z okolic Radomia.

3. Jak pies sie nielubi bawić to mu zabawki brać? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gucio - pociagi istnieja ;) A linka to az tak bardzo konieczna nie jest chyba ;) Moj Snoop tam sie boi linki :roll:

Marta - no nie wiem jakby Snoop ze Spikiem w jednym domku zyli 8) Moze chociaz lepiej niz z Clydem :D Nie mowiac o Bounty ktora zawsze traktuje Snoopa jako slodki deserek :P A czemu ty tak bardzo chcesz odemnie uciekac ;(?

Link to comment
Share on other sites

Więc tak jak mam z Gosią najblizszy kontak, więc wiem! :P Obóz będzie, będziemy mieszkać w brdach, więc kosztu pójdą do góry. Obóz odbędzie się w Górkach Zachodnich - Gdańsk. Będzie przedziałwiekowy, czyli od 14 lat to 18 (Gosia powiedziała, że oczywiście taka Daria i Paula będą mogły "musiały" jechać). No np. taka Oleńka mówiła, że nie będzie piła, a moge się założyć, że Tyskie bedzie miało jeszce 375 lat :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...