Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='kasia8579']Ja pewnie też na zupkach chińskich ciągle będę... :D
Jestem cholernie wybredna a jak wy mówicie, że jedzenie jest takie sobie to pewnie chińszczyznę będę jeść :P[/QUOTE]
Mi akurat jedzenie (byłam na zwykłej, nie wegetariańskiej) smakowało, chyba jeden z obozów na którym jedzenie naprawde uważam za dobre.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]Hahahahhahaha! Tyle, ze juz chyba kadra ozp pojechala.. Ale jak nie chce Ci sie czekac do przyszlego roku to moze zadzwon do recepcji? :-D
[/INDENT][/QUOTE]
może... :-D a ozp5 jest w tym roku?
[QUOTE]
[INDENT]A ja zapraszam do ocenienia naszego sztuczkowania, bo sama obiektywnie ocenić nie umiem xd. Za słowa krytyki się nie obrażę, więc śmiało mówcie co nie tak, a co ujdzie ;)

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=cR3R5UOX10M&feature=player_embedded"][COLOR=#4444ff]http://www.youtube.com/watch?v=cR3R5...layer_embedded[/COLOR][/URL]
[/INDENT][/QUOTE]
super filmik :razz:
Kala jak zwykle świetna, a zdejmowanie skarpetek to moja ulubiona sztuczka :loveu:
i jeszcze ta muzyka w tle jest taka fajnie pozytywna :cool3:
mogę się tylko przyczepić do "hopki" na samym początku, bo ta wysokość była zabójcza :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Z całym szacunkiem, ale na znacznej części zdjęć g*wno widać. Co one takie ciemne powychodziły?
Chapsiozaura oczywiście kradnę! ^^[/QUOTE]

niby g widać, a jakoś Chapsie dojrzałaś :)
mogłybyście okazać Marcie minimum wdzięczności, bo narobiła tych zdjęć i je wam wrzuciła, żebyście też miały jakąś pamiątke ze swoim psem. Mało mnie interesują obozowe konflikty i kto kogo tam nie lubił, ale prosze was - zachowujcie się odrobine dojrzalej...

Czekam na zdjęcia od Ola164 :D

A nam się chyba jednak za rok nie uda pojechać, bo planujemy wakacje w górach i może nie wystarczyć kasy ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']To zależy, o której wstaniesz i o której doczłapiesz pod prysznic... xD[/QUOTE]
hah:eviltong: rano to tam wiesz:P wieczorem to będzie mycie kudłów suszenie :P itd. rano prostowanie:P (ale nie takie po całości:P)
I w sumie bede gotowa już:P

Nam sie raczej uda na w następnym roku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Dokładnie:D ja tak samo:P

No to superr! a w łazience jak jest satam kabiny czy prysznica "tak po prostu" z zasłaną:eviltong: były kolejki do łazienki?[/QUOTE]

Sa dwa prysznice, zamykane na drzwi ;), i jeszcze sanitariaty po 22, ale tam już chyba z zasłoną, ale nie pamiętam, bo tam się nie kąpałam ;)
Czasami kolejki były, trzeba było wyczuć moment, czasami trzeba było się niestety kąpać szybaciej, tak koło 21, żeby zdążyć przed 22. Czasami taka jedna fajna pani, wpuszczała do męskiego- raz mi się zdarzyło, ale była jeszcze inna , nie koniecznie miła pani, która zamykała o 21.55, i nie wpuszczała do męskiego ;) Ale ogólnie warunki były okej, spodziewałam się gorszych łazienek ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie no jasne że czas się znajdzie prostować można pomiędzy śniadaniem a pierwszymi zajęciami o 10 tylko jest druga kwestia czy faktycznie jest po co prostować włosy jak i tak tam się mało kto ogarnia;)A co do wstawania to ja nauczyłam sie ubierać w 3 minuty i jeszcze zdążyłam zawsze włosy uczesać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']niby g widać, a jakoś Chapsie dojrzałaś :)
mogłybyście okazać Marcie minimum wdzięczności, bo narobiła tych zdjęć i je wam wrzuciła, żebyście też miały jakąś pamiątke ze swoim psem. Mało mnie interesują obozowe konflikty i kto kogo tam nie lubił, ale prosze was - zachowujcie się odrobine dojrzalej...
[/QUOTE]
Co jest niedojrzałego w wyrażaniu opinii?


Ja tam bym nie zawalała sobie walizki takimi pierdołami jak prostownica ;). 11 dni naprawdę da się wytrzymać bez prostych włosów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Co jest niedojrzałego w wyrażaniu opinii? [/QUOTE]

Moim zdaniem niedojrzałe jest przenoszenie obozowych konfliktów na forum, tym bardziej krytyka w formie "twoje zdjęcia są do dupy, ale i tak wezmę, ale nie powiem 'dziękuje', bo nie jesteś tego godna" ;) Róbcie jak uważacie, ale szkoda, że zamiast opinii o turnusie i chwalena się, czyj pies co osiągnął, to wyczytuję posty o innych obozowiczach i ich "hipokryzji" itp.

Justa, po co ty tam chcesz włosy prostować? Wątpie, czy będą zwracać uwage na Twoje uczesanie zamiast na postępy Doti :P

Link to comment
Share on other sites

rashelek, czyżbym była ślepa?
Ja tam nie widzę wyciągania konfiktów na forum, ale może Ty mądrzejsza jesteś i masz lepszy wzrok.
Sandra tylko napisała o sprawach technicznych zdjęć, co Marta może wykorzystać w przyszłości, no ale ona wykorzystała to w całkiem innej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...