Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Ola164']Justa tam na takie rzeczy nie ma czasu.
Mogę Ci potwierdzić że cały oboz chodzi w 100% nieogarniety.[/QUOTE]
To git ^^ ja moge chodzic nieogarnieta dla mnie to nie problem:eviltong:
[quote name='MakeBelieve']Ale nie ma czasu na co? Prostowanie czy suszenie włosów? Owszem, jest ;)[/QUOTE]
Suszyc na bank będę;) a zajmuje mi to mało czasu;) a prostowanie u mnie trwa dosłownie jakieś 2 minuty bo włączam prostownice i w czasie kiedy sobie zrobie kucyka :P już jest ciepła a prostuje tylko w kosmki włosów które sie zawijaja:P i to wszystko;) w jakieś wielkie prostowanie sie nie bawie;)
[quote name='Molowe']Nie no jasne że czas się znajdzie prostować można pomiędzy śniadaniem a pierwszymi zajęciami o 10 tylko jest druga kwestia czy faktycznie jest po co prostować włosy jak i tak tam się mało kto ogarnia;)A co do wstawania to ja nauczyłam sie ubierać w 3 minuty i jeszcze zdążyłam zawsze włosy uczesać:evil_lol:[/QUOTE]
Ja sie szybko ogarniam;) razem ze wszystkim moze jakieś 10 minut;) może nawet krócej bo skoro bez ogarniecia :evil_lol:
[quote name='Żelka111']Sa dwa prysznice, zamykane na drzwi ;), i jeszcze sanitariaty po 22, ale tam już chyba z zasłoną, ale nie pamiętam, bo tam się nie kąpałam ;)
Czasami kolejki były, trzeba było wyczuć moment, czasami trzeba było się niestety kąpać szybaciej, tak koło 21, żeby zdążyć przed 22. Czasami taka jedna fajna pani, wpuszczała do męskiego- raz mi się zdarzyło, ale była jeszcze inna , nie koniecznie miła pani, która zamykała o 21.55, i nie wpuszczała do męskiego ;) Ale ogólnie warunki były okej, spodziewałam się gorszych łazienek ;)[/QUOTE]
Aha:) dzięki za info no to nie jest źle;)
[quote name='Merenwen']Co jest niedojrzałego w wyrażaniu opinii?

Ja tam bym nie zawalała sobie walizki takimi pierdołami jak prostownica ;). 11 dni naprawdę da się wytrzymać bez prostych włosów...[/QUOTE]
pewno ze sie da:P tym bardziej ze włosy w kitke dres na nogi:P i lecim!:evil_lol:

[quote name='paulaa.']I ja... bo drugi raz nie zamierzam tego znosić... :shake: Mam uczulenie na fałszywe osoby.[/QUOTE]
A co tam było jakieś "głupie" osoby?
ja tez nie chce aby tak było za rok;) a chętnie włącze sie w zgrana grupe:D nawet bardzoooooo chętnie!!:D:D:D

[quote name='westie_justa']Matrix był bardzo przystojnym haszczakiem:evil_lol:
A własnie Ola Ty podobno prostujesz włosy ;> to co będzie na obozie:eviltong:?[/QUOTE]

a no prostuje.. ;)
wiesz tu problemu nie ma .. :) moje włosy w wakacje odpoczywają.. :D spinam je i już.:D od miesiąca ich nie prostuje bo mi się nie chce.. ;)

[quote name='paulaa.']Westy i haszczaki też zapraszamy! :lol: Może za rok będzie jakiś inny team, w tym roku na 4 było akurat cocerowe oblężenie. ;)[/QUOTE]
Z chęcią bedziemy :evil_lol:
[quote name='Aleksandra95']a no prostuje.. ;)
wiesz tu problemu nie ma .. :) moje włosy w wakacje odpoczywają.. :D spinam je i już.:D od miesiąca ich nie prostuje bo mi się nie chce.. ;)[/QUOTE]
Ja też spinam;) alegrzywkaa własciwie boki grzywki prostuje i to tyle:P bo tak to sie dziwnie układają i mnie wkurzaja:P

Angela zdjęcie grupowe ma Ola :)

[quote name='kamila lakusiowa']A ja mam pyatnie! Czy nikt nie znalazł nad wodą takiej piłki z Trixi czarno-zółtej? Takiej jak na 188 zdjęciu Marty? [URL="https://picasaweb.google.com/101967726830981529284/OZP42011?authkey=Gv1sRgCKj7nJng5KzNJg#5641831075338521986"][COLOR=#4444ff]https://picasaweb.google.com/1019677...31075338521986[/COLOR][/URL][/QUOTE]
Ja znalazłam nad wodą piłke na taśmie, a później ukradłam sobie piszczącą świnke :] Piłka już dziurawa, ale mój lubi takie w pysk może wziąć ;)

[quote name='cockermaister']chyba z małą bo Koki nie lubi takich wyjazdów i boi się obcych :( byłam z nią na zlocie spanielków to był dla niej wielki stres :(
ale ta mała za to nie boi się niczego i nikogo :)

ile taki obóz kosztuje ??[/QUOTE]

cena obozu to 1599 zł chyba że zapłacisz do końca marca to masz 100 zł zniżki no i musisz doliczyc jakieś 100-200 zł na akcesoria potrzebne na obóz ;)

tu masz więcej info o obozie -----> [url]http://www.wandrus.com.pl/obozy-letnie/obozy-wyjatkowe/z-psem-na-wakacje-oboz-dla-dzieci-z-w%C5%82asnym-psem-poczatkujacy[/url]