Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Ja szukałam tego na stronie ale tego nie było sroki Vini.

Ja mieszkam w Gołdapi więc mam nawet blisko do Rynu hehe
Troche dziwie sie że ludzie z tak daleka prawie całej Polski tu jadą.. ale fajnie hehe bedzie mozna poznac troche ludzi :p:p
A w innych miastach nie ma takich rzeczy jak obóz z psami czy cos takiego??? Mi sie wydaje że powinno cos takiego być dla tych co nie chce im sie jechać hehe:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']Kisses kojarzysz mnie z forum o berneńczykach ;)?
Ten oboz jest na Mazurach, ja się wybieram chociaż też mieszkam w okolicach Rzeszowa.[/quote]

Eeeeaanooo.. Może coś dokładniej?
Ja na berny daaawno nie zaglądałam;p
A jaki masz tam nick?

Link to comment
Share on other sites

ahaa to już wszystko jasne :) ;P Vini fajnie by było zebys jechała na ozp 1a :D ja z westiczka tam bedziemy ;)

Ej a ci którzy byli juz na tym obozie lub moze nie byli ale wiedzą moze czy tam jest duzo labradorów?? hehe wiem ze dziwne pytanie ale ja jade z labradorem i fajnie by było zeby był tam jeszcze jednej takiej samej rasy piesek:)

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam że na tym obozie trzeba dawac dla psa w większości suchy pokarm. Jakie wy bierzecie ze sobą lub jakie jedzenie dawałyście dla swoich psiaków???

A co by było gdybym ja np. pojechała z moim psem posokowcem który nie za bardzo lubi jeśc ten suchy pokarm woli porcje rosołowe, kiełbasy dla psa lub puszki?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...