Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Casablanca, dzisiaj prześlę Ci te zdjęcia. ;)

A może już teraz piszmy kto jedzie, ile ma lat, jakiego psa (rasa, płeć, wiek, co już umie)? Stwórzmy taką wstępną listę na przyszły rok - co Wy na to?
Ja jadę na pewno, tylko nie wiem czy na dwa turnusy, czy na jeden. W każdym bądź razie na OZP2 będę. Mam suczkę owczarka niemieckiego, która obecnie ma 16 miesięcy.

Edit:
[QUOTE]Ciężko zgadnąć, może pomóc jedynie ta nasza lista dogomaniacka, to chociaż wiadomo jakie rasy jadą z dogomanii[/QUOTE]
To dotyczy też przyszłego roku - nie widzę w tym nic głupiego, żeby już teraz pisać. Co z tego, że będą zmiany? Teraz też były. To tylko orientacyjne notatki, żeby było wiadomo jakich psów się spodziewać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Casablanca, dzisiaj prześlę Ci te zdjęcia. ;)

A może już teraz piszmy kto jedzie, ile ma lat, jakiego psa (rasa, płeć, wiek, co już umie)? Stwórzmy taką wstępną listę na przyszły rok - co Wy na to?
Ja jadę na pewno, tylko nie wiem czy na dwa turnusy, czy na jeden. W każdym bądź razie na OZP2 będę. Mam suczkę owczarka niemieckiego, która obecnie ma 16 miesięcy.

Edit:

To dotyczy też przyszłego roku - nie widzę w tym nic głupiego, żeby już teraz pisać. Co z tego, że będą zmiany? Teraz też były. To tylko orientacyjne notatki, żeby było wiadomo jakich psów się spodziewać.[/QUOTE]
Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, szczególnie dla większości naszego turnusu, bo możemy się już umówić czy się spotkamy ;)
Ja będę raczej na dwójce, ale to jest nie pewne, jak stanie się cud to może będę nawet na dwóch turnusach, ale to może... :)

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, lecz skoro uważasz, że to idiotyczne, to nie podpisuj się i tyle - nie rozumiem jaki masz problem.
Poza tym jaki ma tu związek kadra?

Kasandra, zdjęcia wysłałam z e-maila mojego taty, bo ja mam w onecie i jak wszystkie wstawiłam, to mi kompa na pół godziny zawiesiło xd. Powinny dojść w każdym bądź razie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale jak kadra będzie inna, to co - nie pojedziecie? -.-
Odwalcie się od tej listy, nie macie ciekawszych rzeczy, jak wtrącanie się? Jeżeli to Was nie dotyczy (a wynika, że nie), to po diabła się odzywacie?

Też mi problem - jakbyście chciały się tak do każdego dokleić i ciągle tylko nawijać o jakiś swoich problemach, to na prawdę nikt by nie wytrzymał nerwowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Ale jak kadra będzie inna, to co - nie pojedziecie? -.-
Odwalcie się od tej listy, nie macie ciekawszych rzeczy, jak wtrącanie się? Jeżeli to Was nie dotyczy (a wynika, że nie), to po diabła się odzywacie?

Też mi problem - jakbyście chciały się tak do każdego dokleić i ciągle tylko nawijać o jakiś swoich problemach, to na prawdę nikt by nie wytrzymał nerwowo.[/QUOTE]
Witamy na dogomani :) Po paru latach się przyzwyczaisz.
Jeśli bierzesz odpowiedzialność za moderowanie i wyszukiwanie jej w temacie rób liste. I nie derenwuj się na osobe której nawet nie widziałaś ;)
Robicie problemy z byle czego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Wybacz, lecz skoro uważasz, że to idiotyczne, to nie podpisuj się i tyle - nie rozumiem jaki masz problem.
Poza tym jaki ma tu związek kadra?

Kasandra, zdjęcia wysłałam z e-maila mojego taty, bo ja mam w onecie i jak wszystkie wstawiłam, to mi kompa na pół godziny zawiesiło xd. Powinny dojść w każdym bądź razie ;)[/QUOTE]
Skoro Guptasek nie był jeszcze na ozp w tym roku, to nie wie kiedy będzie ta kadra, o której mowa i po licho się wtrąca :D no cóż, taka jest większość użytkowników dogo :evil_lol: Zdjęcia zaraz zobaczę, jak oczyszczę pocztę, bo mam 300 wiadomości!! :crazyeye:
[quote name=':**']Hej dziewczyny z ausika nici. Ojciec kupil owczarka niemieckiego ( do odbioru za tydzień )[/QUOTE]
Oj...a rodowodowego? Jaka hodowla jeśli mogę wiedzieć? :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Skoro Guptasek nie był jeszcze na ozp w tym roku, to nie wie kiedy będzie ta kadra, o której mowa i po licho się wtrąca [/QUOTE]
Akurat Guptasek zna kadre bo nie jedzie pierwszy raz ;) A pan Piotr komuś przekazał kto będzie dokładnie na jakims obozie. A wtrącać się może... każdy może, tylko wtrącajcie się bezstresowo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Akurat Guptasek zna kadre bo nie jedzie pierwszy raz ;) A pan Piotr komuś przekazał kto będzie dokładnie na jakims obozie. A wtrącać się może... każdy może, tylko wtrącajcie się bezstresowo :cool3:[/QUOTE]
Nie pisałam, że nie może się wtrącać, tylko, że nie potrzebnie się wtrąca jeśli już wyraziła swoje zdanie, że jej się to nie podoba ;)
[B]MakeBelieve: [/B][QUOTE]chcecie robic tylko ze swojego turnusu- to piszcie o tym na gadu, privie etc[/QUOTE]
Jest to wątek o obozie z psem Wandrus, a że sprawa dotyczy właśnie obozu, tylko jednego turnusu, to możemy to pisać tutaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...