Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

W domkach prawie się nie przebywa - to nie są wcale żadne syfy. Po prostu... domki campingowe. Ściany są z płyt wiórowych, a drzwi ciężko się zamykają i tyle. Ja wcale nie narzekałam, bo to ma swój urok - poza tym... przecież są wakacje, a to obóz szkoleniowy, nie pięciogwiazdkowy hotel - masz trenować z psem, a w domkach tyle spędzisz, co czas przez jaki śpisz - i to nie sama, tylko z takimi ludźmi zakręconymi w psach, jak my wszyscy. To w czym problem? Jeżeli chcesz, wkleję zdjęcia domków.

Link to comment
Share on other sites

Szczeże mówiąc to dla mojej mamy większy problem niż dla mnie, bo ona jest przewrażliwiona na punkcie zarazków.. :shake: Mój problem jest jeden, na zewnątrz jest łazienka, a ja się boję ciemności :oops:, ale i temu dam rade, bo już się nie moge doczekać wyjazdu. ;) Wy zakrapiacie psy Frontlinem + obroża ? Czy tylko jedno ? Bo ja musze go zakropić, a co do obroży to nie wiem... bo już pare razy pływała ze Scoobym i może i tak nie działać... a kosztowała 80 zł, bo to kiltix, ździerstwo w zoologicznym. :shake:
A wgl to już wysyłałam tą rezerwacje, niedługo wpłace kase, wypełnić jeszcze ten formularz i do zobaczenia na 4. ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ycAs7tAb7Cw/TjEvkAMJcNI/AAAAAAAAASY/b3XleESFb-0/s512/DSC05791ur58776xzt4rds3q.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a_TLZP11558/TjEvjaxTydI/AAAAAAAAASU/j7IZlP7LPbg/s640/fgthyjuk.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-slBXw25YV7A/TjEvit5aavI/AAAAAAAAASQ/prhTgAujIbk/s512/DSC060964rgyuj798.JPG[/IMG]


Od góry:
- mały pokój
-duży pokój
- kuchnia

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rS-nDpPPPgI/TjEvdZFQM-I/AAAAAAAAASA/fd2CXcTQPUg/s640/fertyhjuki.JPG[/IMG]


Widać okno balkonowe - w każdym pokoju są takie drzwi - to wyjście na "taras".
A do stołu leży przykute moje psisko :loveu:



[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-j9uv0LXJ3Y4/TjEvdDV0hbI/AAAAAAAAAR8/Rk2cd4r5KMk/s640/DSC05790efwrdtyu57u6d.JPG[/IMG]


Ten żółty pawilon to stołówka, a dalej są toalety (biały budynek) z napisem "sanitariaty" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-czpLTFx6i58/TjEvgI6obyI/AAAAAAAAASI/tYPV0ILtQ_o/s640/DSC05818%252520dfghgfds.JPG[/IMG]


Nasz tor agility - ustawienia przeszkód są zmieniane co kilka dni, żeby ćwiczyć na różnych kombinacjach przeszkód.


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NXOnGuZ875Q/TjEvXLSFPaI/AAAAAAAAARs/bRQ1IIXvdY8/DSC05783.JPG[/IMG]


Nad wodą przy porcie - to plaża, gdzie codziennie przed agility chodziliśmy wykąpać psy, bo było mega gorąco - zejście do jeziora jest koło łazieniek - to taka betonowa droga.


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-agN1juQExF0/TjEul7DvVPI/AAAAAAAAAQ4/eaSq2EdkCtw/DSC05746.JPG[/IMG]


No i tu jest boisko, na którym można wybiegać psy. Odbywają się tam [U]czasem[/U] szkolenia posłuszeństwa, no i egzaminy. (posłuszeństwo rzadko odbywa się na terenie ośrodka).

Niektóre zdjęcia są mojego autorstwa, inne nie - żeby nie było, że sobie przywłaszczam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Szczeże mówiąc to dla mojej mamy większy problem niż dla mnie, bo ona jest przewrażliwiona na punkcie zarazków.. :shake: Mój problem jest jeden, na zewnątrz jest łazienka, a ja się boję ciemności :oops:, ale i temu dam rade, bo już się nie moge doczekać wyjazdu. ;) Wy zakrapiacie psy Frontlinem + obroża ? Czy tylko jedno ? Bo ja musze go zakropić, a co do obroży to nie wiem... bo już pare razy pływała ze Scoobym i może i tak nie działać... a kosztowała 80 zł, bo to kiltix, ździerstwo w zoologicznym. :shake:
A wgl to już wysyłałam tą rezerwacje, niedługo wpłace kase, wypełnić jeszcze ten formularz i do zobaczenia na 4. ;)[/QUOTE]
O ciemność to się nie martw ;) Ja panicznie się boję ciemności i burzy, a taka jedna wariatka Eta_carinae wyciągnęła mnie o 2 w nocy w wielkiej burzy do toalet nad jeziorem i przeżyłam (z zawałem serca, ale przeżyłam) :D
[quote name='Eta_carinae']Niektóre zdjęcia są mojego autorstwa, inne nie - żeby nie było, że sobie przywłaszczam ;)[/QUOTE]
Spokojnie ;) chyba nikt nie będzie się kłucił o prawa autorskie

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Spokojnie ;-) chyba nikt nie będzie się kłucił o prawa autorskie [/QUOTE]Ale wolę być w porządku do autora tych zdjęć, dla własnego czystego sumienia ;)


[QUOTE]Ja panicznie się boję ciemności i burzy, a taka jedna wariatka Eta_carinae wyciągnęła mnie o 2 w nocy w wielkiej burzy do toalet nad jeziorem i przeżyłam (z zawałem serca, ale przeżyłam) :-D[/QUOTE]

No dzięki bardzo xd. Ale przecież pamiętaj, że byłyśmy z Kalą ;) a ona niejednego by w D*** ugryzła :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Ale wolę być w porządku do autora tych zdjęć, dla własnego czystego sumienia ;)




No dzięki bardzo xd. Ale przecież pamiętaj, że byłyśmy z Kalą ;) a ona niejednego by w D*** ugryzła :-D[/QUOTE]
Poprawka-ona nie jednego w doopę o [B]mały włos[/B] nie [B]ugryzła[/B], bo wyskoczył z toalety :D :D Kala-bohater!

Link to comment
Share on other sites

hahaha :diabloti:
Nie mogę po prostu :lol: Nigdy nie zapomnę tego momentu, gdy weszłam do kibla, a po chwili usłyszałam dziwne odgłosy - wychodzę, a tu słyszę od Ciebie, że jakiś dziadek wychodził z toalety, a mój pies bez żadnego ostrzeżenia o mało nie odgryzł mu siedzenia :crazyeye:
Współczuję temu człowiekowi - idziesz do łazienki, wychodzisz i pierwszą rzeczą jaką widzisz jest wieniec zębów owczarka skierowanych wprost na Ciebie :roll: Dopiero niedawno się skapnęłam, że mój genialny obrońca zachowuje się tak ze strachu, nie ze szlachetnych pobudek - kiedy survivalowcy trzymali kije w rękach i odbijali te piłeczki, Kala szczekała i skakała wokół zjeżona, jakby miała zaraz ich wszystkich pozjadać, ale chyba nie ja jedyna zauważyłam, że trzymała się cały czas na odległość...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']hahaha :diabloti:
Nie mogę po prostu :lol: Nigdy nie zapomnę tego momentu, gdy weszłam do kibla, a po chwili usłyszałam dziwne odgłosy - wychodzę, a tu słyszę od Ciebie, że jakiś dziadek wychodził z toalety, a mój pies bez żadnego ostrzeżenia o mało nie odgryzł mu siedzenia :crazyeye:
Współczuję temu człowiekowi - idziesz do łazienki, wychodzisz i pierwszą rzeczą jaką widzisz jest wieniec zębów owczarka skierowanych wprost na Ciebie :roll: Dopiero niedawno się skapnęłam, że mój genialny obrońca zachowuje się tak ze strachu, nie ze szlachetnych pobudek - kiedy survivalowcy trzymali kije w rękach i odbijali te piłeczki, Kala szczekała i skakała wokół zjeżona, jakby miała zaraz ich wszystkich pozjadać, ale chyba nie ja jedyna zauważyłam, że trzymała się cały czas na odległość...?[/QUOTE]

Dziadziuś biedny pewnie ma traumę i do toalety nie chodzi :diabloti: ja też w tym momencie nie czułam się najlepiej, bo miałam smycz obwiązaną wokół nadgarstka :evil_lol:
A z tymi kijami to było tak-ona krzyczała-[I]podaj do mnie, podaj do mnie libero!!![/I] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Paula - Warunki są takie jak widać.. moi rodzice co roku mi mówią ,że więcej mnie tam nie puszczą :lol: Ale w dobrym towarzystwie nie jest źle .! My [bez psów] chodzimy się kąpać na plaże z ratownikiem i jest tam pomost ;) W tych domkach to się tylko śpi [ też nie zawsze :PP ] łazienki są czyste [te do 22 :lol: chociaż w tym roku podobno po 22 są inne więc z niemi nie wiem jak jest] Tak poza tym też się boję ciemności i do łazienki chodzimy grupowo :evil_lol:



Collie - jakoś tak nie mam czasu dorzucać fot:eviltong:

Mi ktoś mówił ,że ma być 20 osób tylko nie wiem kto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...