Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Rudawa']Taaaa psem yhy, ale jest jeden mały problem gwałt przez GG jest możliwy ale psem to ty w ten sposób nikogo nie poszczujesz ;/. Tylko mi nie mów, że o tym nie wiedziałaś <hahaha>[/QUOTE]
Nie chcę wychodzić na osobę o IQ niższym niż ustawa przewiduje, ale jak się kogoś gwałci przez GG? xD No co, ja nie wiem, nigdy nikogo nie próbowałam zgwałcić, a już na pewno nie przez gg ;P

Link to comment
Share on other sites

Na pytanie jak można zgwałcić przez GG odpowiem tak: Daj mi swoje GG to się dowiesz :razz:
A na pytanie o co wg nam chodzi z tym gwałceniem odpowiem: A tak sie tylko z Sandrą gwałcimy przez GG , chcecie się przyłączyć :cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Yyyy nie chcę wyjść na osobę o IQ niższym niż ustawa przewiduje ale nie wiem :|[/QUOTE]
To co mnie straszysz, no? xD Ja wiem, że można przypadkiem przez gg umówić się z kimś nieznajomym i wtedy może być problem, ale żeby przez samo gg...?! xD Tak czy siak mój wielki, groźny pies bojowy mnie obroni, o!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Na pytanie jak można zgwałcić przez GG odpowiem tak: Daj mi swoje GG to się dowiesz :razz:
A na pytanie o co wg nam chodzi z tym gwałceniem odpowiem: A tak sie tylko z Sandrą gwałcimy przez GG , chcecie się przyłączyć :cool3:?[/QUOTE]
Hej, a tak w ogóle, to ja się nie poczułam gwałcona xD! Panie Krzysztofie... ;P

Link to comment
Share on other sites

A ja owszem szukam nadal osoby do domku ale chyba zdecyduje się na los xd Pojadę, zobaczę z jakim psem się moja dogaduję i z kim ja sie dogadam i tyle ; )
Nuna woli raczej większe psy. Mniejsze ją denerwują xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Zarejestrowana na dogo raczej nie jest ale zapisana na listę była. W tamtym roku była z nami na 2 turnusie ; )

Abiutka_ czy to nie Sara wyhodowała robaki w kiełbasie xd?[/QUOTE]

Zgadza się, Sary nie ma na dogo, ale za to codziennie z nią przez gadulca pisze :diabloti:

A co do tych robaków to dobrze pamiętasz xD tylko to była jakaś mielonka chyba a nie kiełbasa. Ale nie zapominajmy też o naszej Age która też wyhodowała robaki, tylko że w psiej puszcze która stała za długo otwarta :evil_lol:

A tak w ogóle to byłam dzisiaj w zoologu i kupiłam tej mojej całe opakowanie żwaczy, uszy świńskie i jeszcze jakąś suszoną kiełbasę. Zakupiłam takie rzeczy bo zwykłe jakieś psie ciasteczka na obóz to byłoby w tym przypadku za mało. Tyle tylko że to się cholernie trudno dzieli, i tyle mi z tego przyszło że się ciachnęłam w palca podczas skomplikowanej operacji krojenia świńskich uszy. :siara: :evil_lol:

Jeszcze tylko 6 dni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Abiutka_ i wtedy chyba Banderas zjadł te robale z puszki , tak ;d?
Ja też wyhodowałam, ale nie wszyscy o tym wiedzą xd
Ani mi, ani Karolinie nie chciało się wynosić śmieci i w końcu jak wyniosłam to okazało się że cały śmietnik się rusza hahahhahahahha Też psia kiełbasa ; )

Ja mam trochę smakołyków jak cos to ci dam trochę. Ale fajne są te małe kabanosiki z biedronki. na miejscu się kupi.

Link to comment
Share on other sites

Sara wchodzi na gg, mają tam laptopa :p
Elliot, zdaję się że faktycznie on je wtedy zjadł :lol: a one potem się martwiły czy nic mu nie będzie.
A co do tego śmietnika to osz ty, nie przyznałaś się wcześniej :grin: same brudasy na tym naszym turnusie były :grin:
A jeśli chodzi o biedronkę to fakt, można i tam kupić, ale te kabanosiki za słabe by były na Abi, raczej jakąś kiełbasę przydałoby się kupić, ale gdzie ją potem trzymać jak tam nie ma lodówki :shake:, a może w tym roku jest u kadry?

Link to comment
Share on other sites

Lodówka podobno jest. Wystarczy poprosić. No chyba że tym razem znowu na korku będziemy jechać xdd
Jak kabanosy wysuszysz to dłużej wytrzymają. Tak Olga w tamtym roku robiła ; )

Już byłam na psich zakupach. A na swoich to w tamtym tyg. Teraz wystarczy torby poszukac ; )

Link to comment
Share on other sites

Ja tam osobiście biorę lodówkę turystyczną, do której wkładam 1l zamrożonej wody. I tam będę wkłada wszystko typu wodę żeby była zimna do picia, lody, kiełbaski dla psów ^^ itp. Jednym słowem wszystko co nadawało by się do niepożądanej ( przynajmniej w większości przypadków ) hodowli robaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...