Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Miałam pdobną sytuację. Pani miała hodowlę owczarków szetlandzkich były tam jeszcze koty Main Coon .
Nie było tam bardzo dużo psów.Pani zpewniała że psy są bardzo łądne,socjalizowane,wszystko było super i wporządku..Oczywiście z rodowodem.;)
Bonnie miała rodowód ,wszystko spoko itd.. Pani przychodziła co jakiś czas wydawało sie ża taka dobraa dla psów,kocha je ..taka fajna...
A jej zależało tylko na tym żeby Bonnie wygrała coś na wystawie bo uważała ze jets bardzo piękna i chciała tylko zasłynąć swoją hodowlą.
Niestety jak okazało się że Bonnie ma krzywy zgryz pani przestała odbierać telefony,dzwonić i przyjeżdać.:angryy:
A w Psim Przedszkolu powiedzieli nam że widać że była z takiej hodowli w której psom nie oświeca sie uwagi i mnoży się je tylko dla PIENIĘDZY..Smutne..:-(

Ale Bonnie i tak jest piękna i bardzo ją kocham.:loveu:
Jest bardzo szczupła ;D bo linii angielskiej nie amerukańskiej.;)

Link to comment
Share on other sites

Ola hodowla, o którą Ci chodzi jest trochę inna niż te, które my znamy. W przeciwieństwie do hodowli z mojego przykładu ta pani panuje nad sytuacją. Psy, które Ona kupuję " z zewnątrz" idą do rodzin, ludzi na warunkach hodowlanych. Ta pani u siebie w domu z tych psów, które są wymienione na stronie ma ( z tego co mi wiadomo ) tylko grzywacze ;). I tu znowu potwierdza się zasada, ze jeśli ktoś jest w porządku to nie ma nic do ukrycia i tylko dlatego wszystkie te rasy są wymienione na jej stronie. I te psiaki, które Ona ma u siebie podobno mieszkają z Nią w domu i tworzą normalną rodzinę :]. Także tu nie ma się o co martwić.
PS: Hodowla Sasquehanna i jej właściciele są dosyć znani w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie nie jest tak źle jak się wydawało ; P
Co do P.S A niech se nawet będą znani na całym świecie ja i tak nastawienia nie zmienie. No chyba że wygląda to inaczej niż się wydaje i nie trzymają tych ponad 120 w kojcach pozamykanych na swoim podwórku (w domu raczej nie wyobrażam sobie tylu psów xd). Ja tak jak raczej większość osób nie potrafiłabym zająć się taką ilością psów! Jak tu dobrze z psem kontakt nawiązać i każdemu poświęcić wystarczającą ilość czasu?
Nie znam sytuacji więc nie będę się już wypowiadać więcej na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

To jak już jesteśmy przy zdjęciach to ja wstawię tu kilka zdjęć szczeniaczków. Ryża bardzo poczuwa się do roli cioci i bardzo pomaga Herze w myciu i trosce nad dziećmi :).
[url]http://img697.imageshack.us/gal.php?g=bianka2czekoladka.jpg[/url]
Proszę o szczere komentarze ;) i zapraszam również do galerii:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179263-Colo-Hera-i-Ada[/url]
Nie ma tu zbyt dużo zdjęć ale jakieś tam są :]

Link to comment
Share on other sites

Jezu!!!! Świat jest jednak okropny ;( !! Ryża dostała cieczki!!! I jadę tylko z Colo. Albo co jest mało prawdopodobne jedzie też Ognisia :loveu: ( mój skarbek, suczka Corgi ). Jest to mało prawdopodobne bo moja mama nie kocha Ognisi tak bardzo jak Ryżej :roll: więc jeśli ma dopłacić za coś dla Myszy a nie musi tego zrobić to nie zrobi :shake: ( raczej ) no ale będę próbować ją przekonać. Bo Ognisia na samym początku miała jechać ale na termin obozu wypadała jej cieczka a teraz cieczkować zaczęła Ryża ( jej pierwsza cieczka i akurat teraz, to się nazywa mieć pecha ) a u Myszora cieczki nie widać. Więc jak bym mamę przekonała to przynajmniej te kilka dni ( jeśli cieczka by się pokazała ) Robaczek był by ze mną. No zobaczymy ;). Jak będzie na pewno napiszę we wtorek.
PS: Już tylko trzy dni!! Ja będę na miejscu ok. 14:00 i mam wrażenie, że będę pierwsza. Czy dobrze mi się wydaje?

Link to comment
Share on other sites

Aha, boże jaki skwar ja im na obozie współczuje. A na OZP2 ma być jeszcze cieplej!! Ja na treningi w ciągu dnia nie będę chodzić. Mam nadzieje, że w tej kwestii dogadamy się z kadrą i treningi będą rano (wcześnie ) i wieczorem. Ja osobiście wolę wstać o 6 żeby na 7 na trening iść i mieć z tego jakąś przyjemność. Niż pospać do 8 ale smażyć się na treningu a zwłaszcza, że Colo ma strasznie grube futro jak na taką pogodę więc jest bardziej podatny na udar.

Link to comment
Share on other sites

[B]Rudawa[/B], bardzo prawdopodobne że będziesz pierwsza :p
Ja w zeszłym roku przyjechałam jakoś wpół do szesnastej i byłam druga, ale tylko dlatego że pięć minut wcześniej przyjechała Marysia z koleżanką. W tym roku pewnie też przyjadę koło 16 ;)
A ci którzy jadą pociągiem będą dopiero pod wieczór ;).

Jeszcze tylko 3 dni, a właściwie dwa bo dzisiejszy dzień się kończy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...