Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Klaudia.']aaaaaaa ;d
ale ten dysk nie byl zadnymj dodatkiem do karmy, kupilam go w zoologu ;p[/QUOTE]
Miałam taki sam. To miała być jedna z tych zabawek niezniszczalnych, które w szczękach mojego wyrośniętego szczura rozpadają się nagle na części pierwsze -,-'

Link to comment
Share on other sites

Wiem Ola, że to nie tylko ja mam ten problem. Jak Hera w zeszłym roku dostała udaru to wpadłam w panikę i trzeba było karetkę wezwać bo zemdlałam ;) Psu po jakichś trzech godzinach już nic nie było a ja trzy dnni w szpitalu leżałam < hahaha>. To był tylko taki przykład ( prawdziwy ). Może by się skrzyknąć bo jakbyśmy ( przynajmniej my z dogo ) pogadali z kadrą na ten temat to może faktycznie te wczesne i późne treningi nie były by takim głupim wyjściem. A właściwie przy takich temperaturach to było by jedyne sensowne wyjście ;) To jak, co o tym sądzicie?
PS: Olcyś ale ty masz krótko/ szorstko-włosego psa, więc to zupełnie inna sprawa ;]

Link to comment
Share on other sites

A ja co do godzin, to powiedzmy, że wytrzymam (wiadomo, w te najgorsze dni i godziny zawsze można iść nad wodę albo pójść ćwiczyć komendy w rozproszeniu - ponoć gdzieś niedaleko las jest ;)). Ale nie podoba mi się długość posłuszeństwa. Czasem trwało dwie godziny i mój pies już był znudzony i w ogóle nie skupiony. Proponuję tak - pół godziny albo 45 min posłuszeństwa, potem krótki wypad na przykład nad wodę z psami albo psy odstawiamy na pół godziny do domków, a sami np. rzucamy frisbee, dzielimy się swoimi problemami i doświadczeniami (xD), po tym znowu na posłuszeństwo. Bo jak na mój gust szkolenie powinno się kończyć ZANIM pies się znudzi, tak żeby nakręcić go już na następną sesję ("eeej, co tak krótko, ja tu się dobrze bawię!" ;P)

Panie Marku, co pan na to? ;>

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Ola, że najlepiej porozmawiać o tym z kadrą na obozie ale wolałabym najpierw tu spytać czy jesteście ( OZP2 ) za i czy jakikolwiek sens miałoby pójście z tym pomysłem do kadry ;). Ponieważ będę pierwsza załatwiłabym to już przed waszym przyjazdem, Wy jakbyście przyjechały to tylko Byście potwierdziły, że faktycznie chcecie takiego rozwiązania =]

Link to comment
Share on other sites

Tych, którzy nie przyjeżdżają o "ludzkich" godzinach =]. Jeśli chodzi o Ciebie to akurat wiedziałam, o której masz zamiar dotrzeć ;] Myślałam raczej o tych, którzy będą ok. 21/22 i później. O ile wg. ktoś taki będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...