Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Guest ~sleep walker~

Ja wyjeżdżam jutro o 6.00 :cool3:
W ogóle orientujecie się na przykład ilu psiaste mają być grupy?
BTW chyba wezmę nożyczki groomerskie i degażówki, może ktoś poczuje wenę do uskutecznienia artyzmu na swoim psie. Bądź na sobie w ostateczności:grins:

Link to comment
Share on other sites

Guest ~sleep walker~

[quote name='madziulik_13']~sleep walker~ - to świetnie :cool3:
Będzie miał ktoś pole do popisu z Szili uszami :diabloti:[/quote]
Ja z Vigga uszami też miałam problem zawsze. Ze dwa razy jak mu ścięłam uszy wyglądał jak...:grins:, ale za którymś razem mi się udało;)

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie net mi zaczął działać, bo myślalam że juz nie wytrzymam i żeby wejśc na forum musialam chodzic do kafejki internetowej :lol:

Chętnie pozycze psa do eksperymentow fryzjerskich (sierści z pewnością nie braknie [SIZE=1]może z wyjątkiem ogona ).[/SIZE][SIZE=2]Od 2 tygodni próbowałam wyczesać upiorny podszerstek ze skutkiem miernym. Dam wszystkim spróbowac o czym mówie (chętnym):evil_lol: bo mi brak cierpliwości do tego typu rzeczy[/SIZE]

:loveu::loveu::loveu::loveu:[SIZE=4]I jeszcze jedno doz obaczenia jutro[/SIZE] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest ~sleep walker~

[quote name='Martula_t']
Chętnie pozycze psa do eksperymentow fryzjerskich (sierści z pewnością nie braknie [SIZE=1]może z wyjątkiem ogona ).[/SIZE][SIZE=2]Od 2 tygodni próbowałam wyczesać upiorny podszerstek ze skutkiem miernym. Dam wszystkim spróbowac o czym mówie (chętnym):evil_lol: bo mi brak cierpliwości do tego typu rzeczy[/SIZE][/quote]
O, lubię się w to bawić;) Mam też grzebień do podszerstka, którym gwarantuję, że wyczeszemy twoje psisko:lol:
A, i napisałam sms ci na numer, który mi podałaś.

Link to comment
Share on other sites

Guest ~sleep walker~

[quote name='Martula_t']Co do podszerstka to też mam taki grzebień także życze ci powodzenia bo daje glowe że nie zadziala :lol::lol: A sms doszedł jak dojade to ci napisze ;), to sie jakos zgadamy[/quote]
Znam ten ból co do 150 rodzajów sierści:p Żeby Vigga wyczesać porządnie muszę użyć 2 grzebieni i 2 szczotek:roll: Spróbujemy, może coś nam się uda;) Wiara podobno nadzieję głupich, acz głupi zawsze ma szczęście:grins:
No to do jutra:biggrina:

Link to comment
Share on other sites

[U]mineralna [/U] moja koleżanka jedzie na ten turnus ona będzie miała w tym roku 18 lat, jedzie z mieszańcem amstafa, ale jej sunia jest naprawde super, taka mądra i wcale nie jest agresywna względem innych psów, przynajmniej na turnusie, na którym byłam ogólnie nie sprawiała problemów ;)
pozdrawiam:
Ewelina&Amber

Link to comment
Share on other sites

witam, jestem w zasadzie nowa na forum i jeszcze wogole nikogo w zasadzie nie zznam. Zainteresowało mnie to jak wyglada taki obóz. Czy psy na prawde sie ie gryzą i nie warczą na siebie ? Jak wyglada np mieszkanie w domku z psami, ktore sie prawie nie znaja? jak sie dogadują? Czy nie odzywa sie u nich isntynt terytorialny, żeby bronić swojego terenu przed innnym psem ?
Czy cały dzień psy biegają lużno, czy w zasadzie zawsze macie psy na smyczy, badz w kagańcu ?
ppzd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaijaga']witam, jestem w zasadzie nowa na forum i jeszcze wogole nikogo w zasadzie nie zznam. Zainteresowało mnie to jak wyglada taki obóz. Czy psy na prawde sie ie gryzą i nie warczą na siebie ? Jak wyglada np mieszkanie w domku z psami, ktore sie prawie nie znaja? jak sie dogadują? Czy nie odzywa sie u nich isntynt terytorialny, żeby bronić swojego terenu przed innnym psem ?
Czy cały dzień psy biegają lużno, czy w zasadzie zawsze macie psy na smyczy, badz w kagańcu ?
ppzd[/quote]

Z tego co czytałam psy mają być cały czas albo na smyczy, albo na lince (takiej 15m, żeby mogły sobie pobiegać ale były 'pod kontrolą'.)
Dlaczego psy się mają gryźć? :crazyeye: Terytorium jest dla nich przecież zupełnie obce :evil_lol: Z resztą jest napisane, że agresywne psy nie mogą jechać.
Warczeć to może i warczą, czasami jak są dwa dorosłe samce, to muszą ustalić 'kto jest ważniejszy'... i to jest jak najbardziej normalne zachowanie, nie jakaś agresja.. tylko pilnować na początku żeby się nie pozjadały :cool3: ale jak się dogadają to raczej będzie ok.
A kaganiec to myślę, że trzeba wziąść 'na wszelki wypadek' ;)

Link to comment
Share on other sites

Boze, Boze zbawienie! Shetanka, ale naprawde na OZP4 !? Jupi!!! :D Jakiego masz psiaka? ;] Ja jestem na etapie przekonywania taty, który to wszystko finansuje. Kieruję się argumentem, że rodzice wcześniej już pozwolili mi jechać na ten obóz ^^ A do kiedy można sie zapisać??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Boze, Boze zbawienie! Shetanka, ale naprawde na OZP4 !? Jupi!!! :D Jakiego masz psiaka? ;] Ja jestem na etapie przekonywania taty, który to wszystko finansuje. Kieruję się argumentem, że rodzice wcześniej już pozwolili mi jechać na ten obóz ^^ A do kiedy można sie zapisać??[/quote]

Tak, dokładniej na OZP4/II (w sensie że zaawansowani ;) ) . Ja mam kundla Chrupka, ten z avatara :D
nie wiem do kiedy można :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...