Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Ja biorę bardzo dużo, już zaczęłam trochę kupować rożne rzeczy.
Ja już zamówiłam:
-karmę,
-3 paczki smaków(2x200g, 1x50g)
-apteczkę(tak na wszelki wypadek)
-kliker i o sprężynkę na nadgarstek(ale to raczej nie na obóz, tylko do domu)
-obroża, smycz, szelki,
-jeszcze jedną paczkę smaków,
-sprzęt do wyciagania kleszczy.
Jeszcze kupię trochę smaków i jeszcze kilka rzeczy ;)
P.S. Jak komuś zabraknie smaków, a ja będę miała jeszcze trochę to będę pożyczać ;)
Inni pewnie też będą pożyczać, jeśli też będą mieli ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja biorę smaków 1 paczkę parówek (po 5 pakowane bodajże :evil_lol:), jakąś jedną pakę suchych smaków, MNÓSTWO jakiś tłuszczy etc. od schabów, piersi z kurczaka, szynki etc. + gryzaki jakieś, uszy wędzone itp. ;) oczywiście do wszystkiego będzie jeszcze 'normalna' karma - jak się skończą smaki, to będzie tylko na pro planie cały czas :evil_lol: ale co, wygłodzony będzie to wszystkożerny :eviltong: (wygłodzony w sensie że dostanie żarcie dopiero wieczorem)

A karmy.. jedna paczka 3kg i jedna 800g Puriny Pro Plan.

Jakby co - ja dalej jestem sama w domku, można do mnie 'wbijać' :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja coś słyszałam, że tam w okolicy będzie sklep z karmą i przysmakami, więc w razie czego będzie można dokupić :p
Ja nie wiem jakie wezmę, ale będzie ich mnóstwo! Bo oprócz treningów w programie będziemy się prywatnie sztuczek uczyć ^^ + jeszcze na spacerach.
Karmę suchą wyliczę na dni, ale będzie tego sporo... Wezmę też kilka puszek bo ten mój to rozpieszczony i niekoniecznie je suchą :oops: oraz ryż z jakimś mięsem by mu ugotować :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja wlasnie kurcze... Poszukuje karmy Trainer Fittnes dla małych psów z kaczką i nigdzie znaleźć nie moge :/ Psica chętnie tą karmę jadła (dostałam pare próbek) i granulki małe, akurat na smaki dla niej. A aktualnie podjada Red Millsa ze śledziem, to na smaki granule za duże :/

Link to comment
Share on other sites

Napisałam pytanie do organizatora obozu. Odpowiedział mi że są kuchenki gazowe z których można korzystać pod nadzorem opiekuna. Wystarczy poprosić o to kogoś z kadry. Nie wiem więc z czym rzecz?
Jednak mimo to muszę przestawić psiaka na suchą, bo nie będę przez 2 tyg dawać mu puszek. Gotowane też nie będzie na długo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...