Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Ja też kupię poidełko, bo będzie bieg terenowy, mam nadzieję, bo to fajna sprawa :)
Jak narazie mam:
-linkę 15m,
-kaganiec,
-sprzęt do sprzątania kup,
-identyfikator,
-postanowiłam kupić podręczną apteczkę dla psa, tak na wszelki wypadek ;)
-dwie miski.
A zamówione mam:
-obroże i smycz,
-karmę i smakołyki,
-sprzęt do wyciągania kleszczy.
Ja jadę na OZP 3, ale już nie mogę się doczekać. ;)
P.S. Wiele rzeczy mam w domu, ale zamawiam sobie nowe, to znaczy mojemu pieskowi. ;)
P.S.2 A i jeszcze kliker, który też nie jest potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

Jade na OZP 3 z Katowic pociagiem :)
Mam nadzieje ze nie beda reagorystycznie przestrzegac tych wymogow bo nie mam kaganca (bo musialabym go robic na zamowienie) i linke 10m ;)
I juz sie nie moge doczekac :loveu: Juz wiem ze na moim turnusie bedzie Saga (jest tutaj) z dalmatynkiem, Judyta z DONkiem, Klaudia z cavikiem i jakas dziewczyna co wystawia psy w MP no i ja z kundelkiem (w typie pinczera miniaturowego). Bedzie fajnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O, to ja tez nie biore. Bo na moją to tylko materiałowy, a nie dość, że i tak za długi, bo moja ma krótką kufę, to jeszcze pies ledwo oddychać da rade. Jak pisałam z babką z wandrusa- to najwyżej nie bedzie nosic. Wiec jak cos, to powiem ze zapomnialam, albo na moja nie ma rozmiaru. Ja to zamawiam 60 paskow miesnych na krakvecie i w stacjonarnym kupie z pół kilo zwierzaczków herbatników. Myślicie, że starczy?? Ja na krakvecie wiekszosc zamawiam i tam jest tylko poidło 500 ml :( Dobra, najwyżej, wezme te większe, bo dla mojej 250 ml starcza.

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę na OZP 3 ^^ widzę że nie będę tam sama :p (nie wliczając Sagi200 i jeszcze pewnej Karoliny, tylko nie wiem pod jakim nickiem jest na forum :shake:)
I mam także pytanie do osób, które już były na tym obozie. Tam jest agility. Będzie ono dzielone na grupy zaawansowania?
I jeszcze jedno... Jak wyglądają mniej więcej domki :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote]jeszcze pewnej Karoliny, tylko nie wiem pod jakim nickiem jest na forum :shake:)[/quote]
Rzeczywiscie trudno sie domyslic ^^

Hah, nie moge sie doczekac tego smiechu jak wyjdziemy na tor :evil_lol: Poniewaz jak sadze organizatrzy dawali do wgladu charaktery itp. psa instruktorom, a ja napisalam w rasie "kundel" :evil_lol: pewno sie spodziewaja "Burka" a tutaj taki z wygladu wredny, szczekajacy i gryzacy piesek wyjdzie (ale za to z charakteru calkiem na odwrot ;))

Link to comment
Share on other sites

Właśnie chciałam Ci napisac, że Shetanka tez jedzie na OZP4 :D Dobra, tak jakby co, to nasz znak rozpoznawczy, to bedzie 13latka z yoreczkiem i 14latka z goldenem ;p Poznacie nas napewno, bo bedziemy razem jak cos ^^ Chyba, ze jakims cudem plany nie wypala i Kamila nie pojedzie, to ja bardzo chetnie z którąś z Was xP (która ma spokojniejszego i mniej rwącego się do psów psa?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...