Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Vini nie mam pojęcia, nigdy nie miałam takich problemów...
Ja postaram się zapewnić żeby Berni się nie zbliżał do twojej suni... ale on się starsznie pcha do psów szczególnie do małych... (ale w celach lizania :D, może jakiś instynkt opiekuńczy?:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Ja jak nikt nie będzie z tych miejsc co wcześniej mówiłam to zawiozą mnie rodzice :cool1: wole jechać pociągiem , ale w takiej sytuacji nie chce jechac sama ...ale raczej spowrotem to już pociągiem.Vini nie masz może gdzieś osoby , która zajmuje sie psami może by ci pomogła i ocenila sytuacje tak będzie najlepiej;)

Ile osób jest w jednym domku????:razz:

Link to comment
Share on other sites

A Madzia od Szili nie jedzie z Torunia?
Ja też bym wolała jechać pociągiem... Ale sama nie chce, więc jakbyś jechała na OZP1a to mogłybyśmy się razem zgadać :) A jak nikt nie pojedzie to rodzice mnie zawiozą ale wtedy by musili jechać w obie strony ok 24h ... ;/
Ja do samego Krakowa mam 4...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']Podoba mi się to;)
Wie ktoś może ile to będzie ten koszt przejazdu? Bo rozumiem, ze trzeba doliczyć.

Jedzie ktoś z Torunia?:cool3::cool3::cool3:[/quote]

Jakbyś jechala z Torunia to super bo moja mama wlaśnie mi dzisiaj cos mówiła , że chcialaby żebym jechała z Torunia , a ja na to , że nikt chyba nie będzie jechał (we wcześniejszych postach go nie uwzględnialam) a tu dzisiaj taka niespodzianka może pojedziemy razem???:eviltong::razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Martula_t[/B], ja dopiero dziś zobaczyłam, że jest takie coś. Mamie powiedziałam, ale tata jeszcze nie wie, a oni to będą się troszkę zastanawiać.
Jaki termin wybrałaś? Jakbym mogła jechać to pewnie, że możemy razem. Chyba, że twoja czarnulka zje moja cielęcinę?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.'][B]Martula_t[/B], ja dopiero dziś zobaczyłam, że jest takie coś. Mamie powiedziałam, ale tata jeszcze nie wie, a oni to będą się troszkę zastanawiać.
Jaki termin wybrałaś? Jakbym mogła jechać to pewnie, że możemy razem. Chyba, że twoja czarnulka zje moja cielęcinę?:evil_lol:[/quote]

No bez przesady:eviltong::eviltong::evil_lol: My jedziemy razem z App , Magdą od Szili i mam nadzieje, że z Vini:diabloti::loveu: na OZP1a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']A Madzia od Szili nie jedzie z Torunia?
[/quote]

Kochana skąd Ci przyszło do głowy że ja z Torunia ? :cool3:
Ja będę wracać pociągiem ale do Szczecina :eviltong:

A i jeżeli chodzi o jakąś tam Magdę co ma jakiegoś tam psa o imieniu Szila to jej nick to Madziulik_13 :diabloti:

Na OZP1a to jeszcze jedzie Madia ( Magda i Ducky ) Macia z którymś z psiaków ( oj biada Ci biada jak nie pojedziesz :mad:) Natalia z Biszkoptem, Max z Lilo, Aga z Lorą, Ola z Megi ,Michał z Chesterem.
No i nie wiem jak Natalia z Tessi, Marysia z Fandem i Kasią z Luną.
To są osoby które wiem że będą jechać też :razz:

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Zastanawiam sie głeboko nad tym bozem warunki zakwaterowania sa dla mnie rzecza drugożedna, najwazniejsze pytania
czy posluszenstwo na obozie prowadzone jest na kontakcie czy w ogole trener przejmuje sie jakoscia dynamika i szybkoscia wykonywanych polecen? w ogole kadra posiada jakies wyższe wykwalifikowanie?
Druga sprawa mam psa z lekką agresja lękową, bez smyczy wszytsko ejst super na smyczy musi minac troche czasu zeby sie oswoil i przekonal do psa, czy to eliminuje nas z obozu?
Trzecia sprawa zajecia z posluszenstwa prowadzone sa w grupach do max ilu psów?
Beniu kocha male pieski yorki czy inne bo sam ma yorka i z nimi zawsze sie dogaduje gorzej z wiekszymi choc jego najlepszy klan kolegow to Tollerka Koka, czy gronek-belg Frida.
Zastanawiam sie gleboko nad tym obozem :)
Ja mam 16 lat:oops:

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie taki skład...tzn nie znam ludu, ale 'sprawdzeni':evil_lol:
Kurde tylko nie wiem czy w tym terminie dam rade, bo jeszcze się nie orientuje jak to jest z tymi szkołami, a idę teraz do średniej. Ale to może być taka odstresowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...