Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[B][COLOR=red](nowe osoby - na czerwono)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4169e1]LISTA UCZESTNIKÓW Z DOGO
[/COLOR]
[/B]OZP1 ( 28.06- 9.07 )
Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka
Kasia&Mela 14 lat, z suczką golden retriever
Aga 16 lat, z suczką w typie goldena
Magda z suczką on'ka
Nina z suczką on'ka
Kamila od goldena
Max1412 (Paulina) 16 lat, z psem posokowcem bawarskim

OZP2 ( 10.07- 21.07 )
Kasia&Mela 14 lat, z suczką golden retriever
Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka
basza95 15 lat, z suczką nowofundland
Marika14 14 lat, z psem husky
Eta_carinae 14 lat, z suczką on'ka
agairiki 13 lat, z psem westie
Gabi 15 lat, z suczką labradora

OZP3 ( 22.07- 2.08 )
Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka
Tuni, 16 lat z psem basenji.
Joy106, 15 lat z psem bassetem houndem
Aga, 15 lat z psem sznaucerem miniaturowym
Shetanka, 16 lat z psem kundlem
[B]P (Kato)[/B] Dancingqueen, 13 lat z suczką cocker spaniel angielski
[B]P (Kato)[/B] Chein, 13 lat z psem w typie teriera tybetanskiego

OZP4 ( 3.08- 14.08 )
MakeBelieve 15 lat, z yorkiem suczką
Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka
[B]P (Wawa)[/B] Estowa 17 lat, z suczką berneńczyk i pieskiem sheltie szczeniak
[B]P (Kato)[/B] Merenwen 17 lat, z kundlicą
Gaba 14 lat, z piesiek sheltie
amstaffikowa z psem w typie amstaffika
[B]P (Wawa)[/B] Aleksandrossa, 15 lat, z psem w typie spaniela
[B]P(Kato)[/B] karola&gacek, 17 lat, pies, pinczer mini
Emisiowa, 13 lat, z suczką golden retriever
Marta, 12 lat, z psem w typie spaniela
Ola, 15 lat, z suczką spanielką
paulina&lucy, 13 lat, z suczką w typie westa
Ola164 17 lat, z suczką mieszaniec
Guptasek 16 lat, z pieskiem west
Mati 16 lat, z suką Labrador

OZP5 ( 15.08- 26.08 )
Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka


Kadra:
OZP1- P. Karolina, P. Gosia
OZP2- P. Karolina, P. Gosia
OZP3- P. Karolina, P. Gosia
OZP4- p. Marek, Ciocia Aga
OZP5- p. Marek, Ciocia Aga

P ( Wawa) - jedzie pociągiem z Warszawy itp.



przerzuciłam, żeby nie szukać :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie zamieniłabym owczarka na żadnego innego psa - nie ma dla mnie ładniejszego (jak dla wielu ich psy są najpiękniejsze - to normalne, że dla mnie to moj pies, a dla kogo innego jego pies) uważam, że BC to psy niewątpliwie bardzo inteligentne... ale nie powiedziałabym, że bezkontrowersyjnie inteligentniejsze od owczarków - zdarzają się głupsze bordery, jak i wybitne owczarki. Uważam, że rasa nie jest tak istotna - podobają mi się charty afgańskie, dobermany, pudle, border collie i owczarki niemieckie - co nie znaczy, że inne uważam za gorsze.
O borderach wspomniałam w poprzednich odpowiedziach, gdyż uważam je za psy z największymi predyspozycjami do szkoleń wymagających nie tylko łatwości przyswajania nowych danych, lecz także możliwości fizycznych - owczarki niemieckie są dla mnie wspaniałe, jednak to widac, że nie tak latwo przychodzą im wyczyny w powietrzu. Nie zamierzam więc przetrenowywac owczarka (co z pewnością są zdolne nauczyc się tych rzeczy) tylko zając sie psem o większych możliwościach - nie lubię małych psów, a z dużych musi to byc pies pasterski w typie owczarków (stojące uszy, ciekawe maści, inteligencja i sprawnośc) - padło na bordera. Równie dobrze mógłby to byc aussie - tyle że charaktery tych psów mi nie odpowiadają. Proszę o szanowanie mojego zdania, gdyż ja nie oceniam wypowiedzi innych. Chciałam tylko wprowadzic małe sprostowanie.

edit: cieszę się, że doszłyśmy od porozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Rysiu- ona ma od dłuższego czasu, możliwe, że na obozie już miała ;// Kurde nie wiem co jej jest, nawet głupi ortopeda twierdzi, ze mój pies jest zdrowy ale to z nim jest coś nie tak ;// I nei wiem co mam robić, może ktoś coś poradzi? W piątek (bo tylko wtedy ten wet jest) siostra zadzwoni i bd się z nim kłócic, że jakim cudem pies ktory kuleje jest zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Rysiu- ona ma od dłuższego czasu, możliwe, że na obozie już miała ;// Kurde nie wiem co jej jest, nawet głupi ortopeda twierdzi, ze mój pies jest zdrowy ale to z nim jest coś nie tak ;// I nei wiem co mam robić, może ktoś coś poradzi? W piątek (bo tylko wtedy ten wet jest) siostra zadzwoni i bd się z nim kłócic, że jakim cudem pies ktory kuleje jest zdrowy.[/QUOTE]
Wątpię w to, ale może Daisy próbuje kuleniem coś wymusić? xD Miałam taki przypadek, że Fanta nie lubiła mostów i przy wchodzeniu nagle zaczynała kuleć, tyle, że jak uwagi nie zwracałam, to się jej znudziło i chodziła normalnie.
A może Daisy ma coś wbite w łapę? Może jakoś sobie otarła poduszkę czy coś tego rodzaju?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'] W ubiegly piątek miałyśmy wizyte u ortopedy z Olsztyna. Stwierdził, że mój pies jest zdrowy, bo chodząc nie kuleje, chociaż kilka razy mówiłam, że jak biega to kuleje (podbiega w zasadzie).[/QUOTE]

A u kogo byłaś? Znaczy jak się nazywał? Kłóceniem nic nie wskórasz. Może dla świętego spokoju powiedzieć, że psu jest to i to choć wcale tak nie bd i wtedy to dopiero bd miała problem. ;)

Link to comment
Share on other sites

A moge powiedziec? ;> Adamiaka ^^
Klaudia,ale ona nie ma czego udawac, bo tak jest zawsze jak podbiega.. Nieważne czy idziemy do domu, czy na łąkę. Wszystko z tą łapą jak patrzę jest ok.
Ula- moja siostra wie i widzi i sama mnie wysyłała do Adamiaka, bo z psem jest coś nie tak, a on specjalista twierdzi, że jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Do Olsztyna możesz jechać pociągiem i zaraz koło dworca masz bardzo dobrego Doktora Bochuszewicza w klinice Olvet. Super. A Cb potem przygarnę jak bd na pociąg powrotny czekać ;). A może to jakaś mechaniczna wada? Albo odezwał się uraz z przed lat. Z moim psem tak było.

Link to comment
Share on other sites

Jak to się zwalił?
Jak kupowałaś to był "sprawny"?

Co do psów. Coż... Ja nastepnym razem (podobno) chce psa w typie pudla/pomeraniana/jamnika/cocera/labka i musi być z drugiej ręki. Wiem, że rozrzut jest gigantyczny, ale wszystkie te psy należą do moich ulubionych. Ale jak sie znam to znowu sciągne kolejnego kundla :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Martu, Tobie się zepsuło coś w aparacie, mi gość w naprawie telefon zepsuł :angryy: Dałam telefon, bo nie chciał się ładować, bo coś nie przewodziło, a facet mi zamontował jakieś inne wejście, które jak podłączam do czegokolwiek to włącza mi się tryb USB, o ładowaniu się mowy nie ma. Poza tym ładowarkę muszę do góry nogami podłączać. Mało tego krzywo skleił mi telefon, który lada chwila się rozpadnie, zarysował całą obudowę i wziął za to 50zł :angryy: Odeszłam od stoiska, po kilku minutach się skapnęłam, że karty SIM mi nie oddał :angryy: I się musiałam iść upomnieć, a ten ani przepraszam nie powiedział :angryy:
Wolałabym jutro nie być w jego skórze, bo aferę mu niewątpliwie zrobię :mad::mad: Dobrze, że paragonu nie wywaliłam.
Na ozp nie mam zamiaru jechać z jakimś cegłofonem co MP3 nie czyta:angryy:
Bez muzyki nie żyję, szczególnie przy wieczornych spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Ola co do aparatu to jednak wszystko ok, bo robie robie zdjęcia koleżankom, nagle spust migawki nic i że sformatować karte. Wróciłam do domu w strachu ocb, sformatowałam a tu błąd odczytu karty. I czytam na necie czytam, że to może nawet puszka padła. To dzisiaj pojechałam do brata po inną kartę i całe szczęście wszystko działa. Uff!
A może ktoś się orientuje za ile można kupić kartę 8gb ale dobrą? W sensie nie jakaś tania chińszczyzna tylko coś jak np. sandisk...

Link to comment
Share on other sites

hehe ale to musi być super to pakowanie sie i pakowanie psa :D! może też mi się uda ale jeżeli już to ozp2;)
a tak w ogóle dziewczyny.. to tam jest prąd w tych domkach?.. bo ja to włosy myje co dzień i suszarka i prostownica idzie w ruch!:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']hehe ale to musi być super to pakowanie sie i pakowanie psa :D! może też mi się uda ale jeżeli już to ozp2;)
a tak w ogóle dziewczyny.. to tam jest prąd w tych domkach?.. bo ja to włosy myje co dzień i suszarka i prostownica idzie w ruch!:D[/QUOTE]

Pakuję psa i mam dosyć xD Już dwie walizki są jej, wymiękam.
Będzie Ci się chciało bawić się w prostowanie włosów? Ja tam nie miałam czasu, żeby do lusterka patrzeć, chyba, że przy myciu zębów xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...