Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

ymm no z tym to nie wiem ale jak wy zobaczycie takiego oszołoma:evil_lol: wiesz ja nie prostuje całości tylko 'kawałki' a to mi zajmuje 2minuty;)
a polecacie wziąć duuużo ciastek:D? dla psa;) bo ja to chyba z kilogram wezmę xD ulubionych ciasteczek, a oprócz suchego co chyba każdy bierze to bierzecie jeszcze jakieś mokre?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pakuję psa i mam dosyć xD Już dwie walizki są jej, wymiękam.
Będzie Ci się chciało bawić się w prostowanie włosów? Ja tam nie miałam czasu, żeby do lusterka patrzeć, chyba, że przy myciu zębów xD [/QUOTE]A po co Ci lusterko przy myciu zębów o.O xD.
Ja jeszcze nie zaczęłam się pakować, bo boję się za to zabrać xD. Na razie zbieram rzeczy na stos po środku mojego pokoju :cool3: Niedługo będę montować mapę przy wejściu :lol:


[QUOTE]a oprócz suchego co chyba każdy bierze to bierzecie jeszcze jakieś mokre? [/QUOTE]

Ja biorę mokrą karmę dla kota na smakołyki (na smakołyki można zaszaleć xD ), a na miejscu kupię parówki i ser. Zamówię jeszcze przez internet próbki karm dla szczeniąt z royal (bo jej ta karma smakuje, a próbki są pakowane tak, że na jedno szkolenie wezmę jeden woreczek a reszta nie będzie się zsychała) Poza tym... nie wiem... puszki są ciężkie, ale chyba będę musiała coś wziąć takiego - przynajmniej dwie.

A jak z karmą? Jakich marek bierzecie i ile ?

Link to comment
Share on other sites

Justa- to zależy kto czym psa karmi. Ja biorę puszki mokre Applaws bo to szybciej wydaje mi się mój pies wchłonie niz suchą, po szkoleniu smakami.. Wgl ostatnio kupiłam garść RC dla małych szczeniaków a moja to uwielbia jak smaczki, hahahaha.
Kurde, stówa na karte -.- Omygyy! Ola, a taka 8gb starczy na cały obóz? ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Ale mnie mama nie puści samej pociągiem ;// W tym największy problem. Uraz z przed lat.. Hmm kiedyś miała problemy z przednią prawą łapką bo za bardzo jej deptałyśmy (brak przyzwyczajenia do małego stworzenia..), ale to nei ta łapa. Mechaniczna wada tznn?[/QUOTE]



Marta, a ty nie jedziesz przypadkiem ne wystawę do Olsztyna 3 lipca?

Link to comment
Share on other sites

Ale z kim mam niby jechać do Olsztyna? Wy nie jedziecie, u Ani nie ma miejsca. Więc odpada.
Kama, a nie bierzesz za mało żarcia? 5kg.. Ile w tamtym roku wzięłaś? Chociaz może starczy.

Ja jak napisałam- Applaws mokra, 5 puszek (bo to pięciopak) ale i tak zostanie troche.

Link to comment
Share on other sites

Jej aż tyle żarełka :o!? ja pewnie wezmę (jak będę jechać oby:() z jakieś 1-2 kg suchego pro plan które zazwyczaj je wieczorem albo kupię Acane na wagę;) i 3 puszki animondy carno 400g i ze 2 paszteciki animondy po 150g
to zazwyczaj na obiadki czyli po południu a Wy ile razy dziennie będziecie dawać?
no do tego jeszcze ciacha na nagrody i jakieś przekąski;)
Jej ja chcę jechać!!:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Pakuję psa i mam dosyć xD Już dwie walizki są jej, wymiękam.
Będzie Ci się chciało bawić się w prostowanie włosów? Ja tam nie miałam czasu, żeby do lusterka patrzeć, chyba, że przy myciu zębów xD[/QUOTE]
Chciałaś patrzeć do tych lusterek w domkach? I może jeszcze zobaczyć w nich swoje odbicie?! xD

Link to comment
Share on other sites

Marta- mi tez wczoraj doszly a w ogole nie pamietam kiedy zamawialam xD i z Techni-Cal :D a sama nie wiem ile karmy dla czarnucha brac... Chyba wezme takie pudeleczko (ok.2 kg) i z 3 albo 4 puchy Animondy... Ja juz powoli smaki skupuje xD poki co mam te probki, 2 paczki parowek z Lidla, jakies ciastkowate z Lidla i 500g kostek z pedigree..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Klaudia bierze tyle, bo jedzie na wszystkie turnusy! (zazdroszczę cholerooo! <33)[/QUOTE]
O jeja:o na wszystkie ????? !!!! boże! jeja to troche sie wykosztujesz jak jeden kosztuje ok. 1600 a tu 5
ja nie wiem czy nawet na jeden pojadę :placze: proszę trzymajcie kciuki oby sie udało!:( proszę<3:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']O jeja:o na wszystkie ????? !!!! boże! jeja to troche sie wykosztujesz jak jeden kosztuje ok. 1600 a tu 5
ja nie wiem czy nawet na jeden pojadę :placze: proszę trzymajcie kciuki oby sie udało!:( proszę<3:([/QUOTE]
u mnie ta sama sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

znaczy wiesz u mnie rodzice są jak najbardziej za! chcą żebym pojechała ale tutaj pozostaje kwestia pieniędzy z którymi krucho:( nie ze jestem jakaś biedna czy coś ale też nie 'dziana' no i są inne wydatki...
ale bądźmy dobrzej myśli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']znaczy wiesz u mnie rodzice są jak najbardziej za! chcą żebym pojechała ale tutaj pozostaje kwestia pieniędzy z którymi krucho:( nie ze jestem jakaś biedna czy coś ale też nie 'dziana' no i są inne wydatki...
ale bądźmy dobrzej myśli[/QUOTE]
no u mnie tak samo...:(

Link to comment
Share on other sites

o kurczaki, dałam Młodej przed chwilą kurczaka z szynką i warzywami. Puszka ma 156 g, ja dałam połowę czyli ok. 70-80g. Słuchajcie, tak wsunęła aż uszy się trzęsły. Super karma, puszka taka kosztuje 5-6 zł, ale przy małym psie to nie tak drogo, a widac dokładnie każdy groszek, marchewkę, szynkę. Super!

Link to comment
Share on other sites

to nieźle ^^
mój teraz żadnej innej karmy nie je jak nie Nutry xD
Tak się młody nauczył...

PS zapraszam na wątek Strike'a :(

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/209872-Strike-amstaff-z-przesz%C5%82o%C5%9Bci%C4%85-ju%C5%BC-w-3-schronisku%21-Czy-tak-zostanie"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5401/strike2.png[/IMG][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...