Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[QUOTE]Są jakieś karne punkty za zmiany stron...? o.O [/QUOTE]
[QUOTE]Zależy : ) ale u nas nie będzie ;> [/QUOTE]
Jak to :crazyeye: to mogą być punkty karne za zmiany stron :crazyeye:?! Przecież to bez sensu...
Tor bez zmian to nie jest prawdziwe agility.
Mam nadzieję, że na ozp1 i ozp2 będzie normalne agi ;) (ze zmianami stron)
[B]Aguja [/B]informacje są na stronie wandrusa - [URL]http://www.wandrus.com.pl/obozy-letnie/obozy-wyjatkowe/z-psem-na-wakacje-oboz-dla-dzieci-z-w%C5%82asnym-psem-poczatkujacy[/URL] masz tam informacje o dojeździe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']
Co prawda jakbym na obóz jechała to niecały rok by miał ale jakoś zacząć by można było :D[/QUOTE]

Moje małe 3 miesiące skończy na obozie więc się nie przejmuj :D Będzie też 8 miesięczny sheltiś więc też jie masz co się bać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Ja bym z N. właśnie chciała zacząć trenować :P
Jest b.skoczny więc sądze że to dla niego byłoby dobre :D
Co prawda jakbym na obóz jechała to niecały rok by miał ale jakoś zacząć by można było :D[/QUOTE]
a Twoj pies pierwszy sie nie rzuca na inne psy??????? w koncu jedziesz na ozp3 czy 4??????? moj jest taki ze sam pierwszy sie nie rzuci, lecz jesli jakis jest w stosunku do niego agresywny to bywa roznie............

Link to comment
Share on other sites

Tak dla sprostowania, bo widzę, że niektórym pamięć uleciała..
Na zmiany stron nie pozwalałam, bo tory były ustawiane tak, aby nie trzeba było robić zmian. Poza tym nie uczyłam was zmian stron, a wy tego też nie potrafiłyście, w wyniku czego psy się dezorientowały. Na egzaminie nie było żadnych punktów karnych, jeśli ktoś zmieniał strony, mimo, że tor był ustawiony jak zwykle tak, aby nie trzeba było ich zmieniać. Poza tym tor był przestawiany co 2 dzień, więc nie przesadzajcie, że psy uczyły się go na pamięć. Szczególna uwaga do osób, którym w zajęciach uczestniczyć się nie chciało.
Jeśli chodzi o spóźnienie ze smerfowymi woreczkami to nie były to 3, a 30 minut. Potwierdził to pan Mateusz. Więc bardzo proszę, jeśli coś piszecie, to piszcie tak jak było.
PS. Na nocne wypady w woreczkach na kupki (niezależnie od koloru) nadal nie będziemy zezwalały i wyciągały konsekwencje z tego typu wybryków. Mówię w imieniu swoim i Pani Gosi.
Pozdrawiam,
Karolina

Link to comment
Share on other sites

Czyli zmiany można robić bez żadnych "konsekwencji"? :) Jak tak patrzę na zdjęcia toru z ozp4, to kilka dałoby się zrobić, nawet byłoby wg mnie wygodniej, nie wiem jak było na innych ozp(prowadzonych przez Panią i Panią Gosię). Z moją psicą powoli uczymy się różnych, na ozp nie miałaby z nimi styczności po raz pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Na coś się przydały :loveu:

Przypomniały mi sie Klaudia te rozdawane wczoraj na ulicy xD Śmieszne to było :P[/QUOTE]
Taak, byłam przekonana, że to worek do odkurzacza. Pamiętam też kupon rabatowy - patrzę, a tutaj tylko 3%.
Swoją drogą - kto normalny jedzie rowerem i wciska to ludziom? ^^ Na internecie 10 takich woreczków jest po 10zł, także czujmy się bogatsze o złotówkę! xD

Link to comment
Share on other sites

Kto nie umiał, ten nie umiał ;) Ja chciałam zrobić zmianę, Pani mi nie pozwoliła. I było mówione, że będa pkt karne. Akurat w tym mi pamięc nie uleciała. I nie wróciłyśmy do domku pół godziny później ^^ I ja nic nie mówię co do zmian toru ^^ A na agi to chodziłyśmy :PP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...