Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Guptasek']Słuchajcie ! przestańcie się kłócić !
koniec tematu.
Zmieniając temat . Jaka jest u was pogoda ?:)
u mnie jest gorąco ale dziś pada deszcz ! Jak myślicie od kiedy będę mogła próbować psa do jeziora przyzwyczajać ? :)[/QUOTE]

No u mnie też taka co u cb bo też z Gda jestem. A co do jeziorka to myślę że jak tylko powróci ciepła, słoneczna pogoda. No ja już niufka do jeziora wpuszczam (no ale ta to gruboskórna jest + jeszcze gruuuba sierść :D). Ale myślę że twój wytrzyma.

Link to comment
Share on other sites

Na tym obozie są zajęcia agility a o zajęcia z freesbe trzeba na miejscu zapytać trenera. Ale psiak który ma 7 mies. jest i do freesbe i tym bardziej do agility za młody. Stawy mu schrzanisz, na wszystkie możliwe strony bd powykrzywiany. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Na tym obozie są zajęcia agility a o zajęcia z freesbe trzeba na miejscu zapytać trenera. Ale psiak który ma 7 mies. jest i do freesbe i tym bardziej do agility za młody. Stawy mu schrzanisz, na wszystkie możliwe strony bd powykrzywiany. :D[/QUOTE]

Aha jasne ale wiesz mi nie chodzi o skakanie tylko o tunele kładki takie bezpieczne a frisbee to rollery!

Link to comment
Share on other sites

Aha... no to w takim razie OZP jak najbardziej się nadaje :D. Tylko zastanów się najpierw dobrze bo jest też na którymś turnusie psie przedszkole to może tam było by lepiej. Nie wiem tylko czy tam z kolei nie bd za stary xD.

Link to comment
Share on other sites

u mnie cieplutko, wiatr był z rana, a tak to ok. 24*, szkoda tylko, że przeklęty antybiotyk- zapalenie gardła, kaszel, katar i gorączka uniemożliwiaja mi wychodzenie z psem na łakę.. I jeszcze wczoraj koleżanka zapraszała nas żebyśmy pojechały nad wodę psy wykapac, ehh..

Link to comment
Share on other sites

U nas masakrycznie gorąco, Esto śpi, bo ona nic innego nie robi w upały xD. A ja czekam jak głupia od kilku dni na telefon hodowcy w sprawie sheltie :P
A i co do jeziorek i ozp, mam taki proooblem, nie bijcie :D Bo jeśli psy biegają w wodzie/wybiegają z niej to Esta się wkurza i pokazuje zeby. Będę próbowała wtedy nad nią panować, tzn. znów będzie wyprowadzana do jeziorka na lince. Ale jeśli przez moją nieuwagę jakiegoś psa napadnie to przeeepraszam z góry :( będę starała się ją pilnować lub jak rok temu dam ją na ten czas, aby szła z Bossem :D (a ja w tym momencie małego przyzwyczaję do wody :D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']...to łatwiej Ci bd nauczyć go jak sama bd w wodzie, a na to to jest raczej za zimno, no i woda nie kwitła.[/QUOTE]
Czy ja wiem...? Mój osobisty kundel za Chiny nie wejdzie do wody, jak są w niej ludzie albo duże psy. Fale ją przykrywają i jej się robi niefajnie x].

Link to comment
Share on other sites

Estowaa, ogarniesz Estę bez problemu ;) :eviltong:
Ejejej, mam takie wrażenie, czy sugerujecie, że kompletnie Wiktorii naściemniałam? Napisałam to, co zauważyłam i tu nie chodziło mi o samą ulice czy coś. Wg mnie inaczej wyrywają się psy, które chcą się bawić, niż te, które chcą się pogryźć. Poza tym nie chciałam nikogo urazić, opisałam po prostu sytuację Wiki, bo pytała się czy znam jakiegoś psa z ozp4, bo strasznie chciałaby pojechać.
Wiki, wyluzuj trochę ;)
Jeśli chodzi o pogodę - wróciłam z Fantą znad Wisłoka, pływała w rzecze :evil_lol: Dzisiaj aż za gorąco było, na WFie byliśmy na zewnątrz i skakaliśmy przez głupie płotki8 - w taki upał to masakra.

Link to comment
Share on other sites

U nas ciepełko ^^ Wiatru nie ma. W szkole mnie szlak trafia jak idę np. na 14, a na zewnątrz temperatura jak na plaży...
Wróciłysmy niedawno ze spacerku... Kora ładnie robi ósemki między słupkami. Budziła podziw przechodniów bo robiła wszystko idealnie. Potem biegala trzeszcząc butelkami ^^

Link to comment
Share on other sites

Więc !
Jake do wody wejdzie ale nie pływa :P
miał zawieche bo sieobraził ,że go zmoczyłam i nie chcial do mnie wrócić ! ale w końcu wrócił :D i on tak fajnie lata za piłeczką ! :) A tak wgl to się kąpałam ! ^^
i nad wodą był koń ! kumacie koń ! :D laska z koniem ^^

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Aha jasne ale wiesz mi nie chodzi o skakanie tylko o tunele kładki takie bezpieczne a frisbee to rollery! [/QUOTE]

A nakręciłaś psa na dysk, albo przynajmniej to już zaczęłaś robić? Bo to najważniejsza podstawa do sukcesu. Bez psa, który na widok dysku dostaje szału, nic nie osiągniesz i nie ma co myśleć o łapaniu przez psa choćby rollerów w takiej sytuacji. Nie mam pojęcia w jakim jesteś stopniu zaawansowania, ale proponuję, żeby najpierw do perfekcji opanować wszelkie rzuty na sucho - bez psa (od najprostszego rollera, czy floatera, na butterflayu i podobnych kończąc). W między czasie nakręcanie i tp. Jak to opanujecie, to pomyśleć o obozie i profesjonalnym szkoleniu. (nie chcę Cię urazić - jeżeli już to macie za sobą, to tylko pogratulować, zważywszy na wiek Twojego psa). Ja z moją suczką owczarka niemieckiego już ćwiczymy vaulty i flipy. Opanowała łapanie floaterów. Liczę, że uda mi się znaleźć jakiś fajny kurs, ale o tym pomyślę we wrześniu. Powodzenia w szkoleniu - uwielbiam dogfrisbee ;)

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy trzymamy! :))) A pustamiska- klikam codziennie <3 Moj brat ma też nastawioną ją na startową ^^
A u nas chyba z agi nici.. Bo w drugim klubie do którego chciałam iść, musze przyjść z rodzicem a u mnie nikt nie będzie chciał pewnie iśc.. Eh!
Haha, nie chciałby ktoś może szarych dresów nike? :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...