Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

A ja bym się chciała spytac - jest może w tym roku organizowany jakiś obóz/zjazd w wakacje na śląsku? Jedzie ktoś z Was? Bo ja niestety mogę się pisac tylko na południe Polski, tj. górny śląsk, małopolska, opolskie, łódzkie i ew. świętokrzyskie. Jest tam w te wakacje coś ciekawego, sprawdzonego? :D

Link to comment
Share on other sites

[B]OZP1 (01.07.-12.07)[/B]
Klaudia.(15l.) + Fanta (mix)
Hela + Bafi (mix)
Aga + Lora (mix)

[B]OZP2 (13.07 - 24.07)[/B]
Klaudia. (15l.) + Fanta (mix)
Eta_carinae (15l.) + Kala (w typie ONka)
Hela + Bafi (15l.) (mix)
Marta (14l.) + Fido (labek)
Ola + Ivo (12l.) (golden)
patusiove (12l.)+ Nadia (w typie labka)
Dominika (13l.) + Vanilia (mix)
Karolina + Vasco (golden)
Weronika (15l.) + Luna (w typie labka)
Natalia + Fanta (Cavalier King Charles Spaniel)
Caine (13l.)+ Nika (Jack Russel Terrier) [B]P.Gdańsk[/B]
Gabi + Keja (labek) [B]P.Słupsk[/B]
Marysia (14l.)+ Emi (golden)
Weronika + Flo (border collie)

[B]OZP3 (25.07 - 5.08 )[/B]
Klaudia.(15l.) + Fanta (mix)
Zuza + Maniek (w typie basseta)
Marta + Fido (labek)
Ola + Ivo (golden)
Kamila + Laki (w typie goldena)
Karolina + Vasco (golden)
Weronika + Luna (w typie labka)
Marysia + Emi (golden)

[B]OZP4 (6.08 - 17.08 )[/B]
Nala + Inu (basenji)
Ala + Chrup (mix)
Kamila + Laki (w typie goldena)

[B]OZP5 (18.08 - 29.08 )[/B]
Kasia + Jack (Golden Retriever)

[B]P.Warszawa - pociągiem z Warszawy[/B]

Może jakuś tak, jak było w zeszłym roku? :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jak to mówią - chcieć to móc! :cool: [/QUOTE]
właśnie :cool3:!
[QUOTE]Poza tym ten mój z przebiegu jest kręcony przez tę dziewczynkę od Suzi. A ona, jako w pelni rozgarnięte stworzenie humanoidalne, zamiast stanąć pośrodku toru i śledzić aparatem mój przebieg, biegla za psem xdd [/QUOTE]
hahahaha AGATKA :loveu: nie zapomnę jej do końca życia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A jedzie ktoś może na 3 turnus, z Warszawy pociągiem ? Bo możliwe, że wybierzemy się na 3 turnus, widze, że w tym roku już zero spanieli. :smile:[/QUOTE]

Ooo, to jednak OZP nie jest tak nieprofesjonalny, zły, tragiczny itd., jak wszędzie, gdzie to możliwe, wypisujesz? :-o Pominę już że za agresję swojego psa OZP obwiniasz, wszystkim OZP odradzasz.
Ja z reguły tak mam, że jak coś mi nie pasuje, to się tam nie pcham. Jak zjechałabym OZP tak, jak Ty, to bym odwagi nie miała pojechać na OZP, a co dopiero spojrzeć innym w oczy :shake:
Jeśli chodzi o mnie, to wiem, że do pewnej kadry już nie pojadę i się z tym nie kryję. To, że kadra mi się nie spodobała, nie oznacza, że OZP jest do niczego, że jest nieprofesjonalne itd. Jak mam się wypowiedzieć o OZP, to zastrzeżeń nie mam, OZP mi się podoba, podkreślam tylko, że jak mam jechać, to tylko do danej kadry, bo mi pasuje chociażby to, że nie robi problemu, gdy na niektóre zajęcia nie chodzę i nie obrabia mi tyłka za plecami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Ooo, to jednak OZP nie jest tak nieprofesjonalny, zły, tragiczny itd., jak wszędzie, gdzie to możliwe, wypisujesz? :-o Pominę już że za agresję swojego psa OZP obwiniasz, wszystkim OZP odradzasz.
Ja z reguły tak mam, że jak coś mi nie pasuje, to się tam nie pcham. Jak zjechałabym OZP tak, jak Ty, to bym odwagi nie miała pojechać na OZP, a co dopiero spojrzeć innym w oczy :shake:
Jeśli chodzi o mnie, to wiem, że do pewnej kadry już nie pojadę i się z tym nie kryję. To, że kadra mi się nie spodobała, nie oznacza, że OZP jest do niczego, że jest nieprofesjonalne itd. Jak mam się wypowiedzieć o OZP, to zastrzeżeń nie mam, OZP mi się podoba, podkreślam tylko, że jak mam jechać, to tylko do danej kadry, bo mi pasuje chociażby to, że nie robi problemu, gdy na niektóre zajęcia nie chodzę i nie obrabia mi tyłka za plecami.[/QUOTE]
Wszędzie, gdzie możliwe ? Napisałam z tego co wiem w jednym miejscu tylko tak i potem dopowiedziałam, że chodziło o konkretną kadre, nie OZP. Ale to czytanie ze zrozumieniem, taki drobiazg. xd Nie pamiętam, żebym gdzieś pisała, że obwiniam ozp za agresje psa, szczególnie że gdy jechałam na obóz miał wszystko wpisane w karcie , chociaż nie powiem że pamiętam zdarzenie które mi się bardzo nie podobało.
Gdybym miała nie ograniczone fundusze i wszędzie znajdywała opiekunów, to pewnie bym nawet się nie zastanawiała, ale tak nie jest. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keja']No wiesz Ty co... xdd Ja już zapomnialam ; o Nawet jeden przerobiłam (moje utalentowanie w tym kierunku jest trochę mniej, niż marne), ale nie moglam go wstawić. Dwa powody - primo, dwójka braci i livebox tp, który sprawia, że w momencie przesylania filmiku, drą się na mnie, jakbym ich co najmniej (impertynencko rzecz ujmując) zarzynała. Secudno - filmik przestaje się ladować w okresie 50%, co doprwadza mnie do szewskiej pasji. Zrezygnowalam więc ze wszelkich prób wstawienia go na YT ; < Na kolejnym ozp zrobimy lepsze xdd Poza tym ten mój z przebiegu jest kręcony przez tę dziewczynkę od Suzi. A ona, jako w pelni rozgarnięte stworzenie humanoidalne, zamiast stanąć pośrodku toru i śledzić aparatem mój przebieg, biegla za psem xdd[/QUOTE]
Ok :D Jakby ci się kiedyś zachciało to możesz spróbować na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)

Taaaak, dziewczynka od Suzi :D:D:D

[quote name='patusiove']No tak, w sumie to masz i rację bo takie towarzystwo jak owczarek i Blanca to nie byłoby z nią za fajnie podczas zabawy, chodź nie wiem czy będzie jakikolwiek obóz z jakąkolwiek Chihuahuą, bo większość właścicieli takich psów uważa, że te pieski są tylko na ręce, wystawy, do wózka -.- a nikt z twoich znajomych co ma psa typu york, który nie jest chętny na OZP2? ;) Bo tak to Blanca by z nim mogłaby się pobawić :) Jeszcze zobaczymy bo może pies (wtr) yorka pojedzie, pojedzie tak na 51 % bo ma też inne wyjazdy :( a to moja koleżanka z nk.pl[/QUOTE]

Rok temu Blanka się całkiem nie źle dogadywała, z Kalą (owczarkiem) i Matrixem (husky) szczególnie :) Tylko, że musiałam na nią cały czas uważać, t.j. nie mogłam jej na spokojnie spuścić ze smyczy i zostawić do zabawy, bo po prostu mogłyby ją większe psy zmiażdżyć.
Niestety znajomi na takie obozy nie bardzo, bo "tresowanie psa nie ma sensu"...No cóż :)

[quote name='Eta_carinae']A taka chihuahua nie dogada się ze spanielkiem?[/QUOTE]
Mieszka przecież ze spanielkiem Nariną, ale pamiętasz Lakusia? :D

[quote name='Caine']Albo z moją jack russel terrierką? :) Jeśli Blanka przeżyje, że mój zminiaturyzowany jrt (3kg, 23cm w kłębie) lubi trochę gryźć w zabawie myślę, że się dogadają. :D[/QUOTE]
Blanka też podgryza czasem :D No i 2,5 kg waży, także powinny się dogadać.

[quote name='Eta_carinae']Jako, że padło wiele pytań pod tym kontem:
[B]Z GDAŃSKA POCIĄGIEM JADĘ JA I PRAWDOPODOBNIE KASANDRA. Jeżeli jeszcze ktoś, to fajnie ;][/B][/QUOTE]
Jeśli bym jechała to z Gdańska ;) Także mam nadzieję, że się spotkamy ;>

Link to comment
Share on other sites

Paulaa. kłócić się nie chcę, ale coś mi się wydaje, że tych miejsc było o wiele więcej. No ale na wątku pisać o tym nie chcę, jakiegoś offtopa robić itd. Napiszę tylko jedno: Skoro tu na dogo, chyba dział agilitowy, narzekałaś, że po obozie musiałaś odwracać w klubie masę błędów po OZP, to po co jedziesz po raz kolejny na obóz, który wg Ciebie "zepsuł" Twojego psa? Wg mnie zupełnie nielogiczne. Tyle ode mnie w tej sprawie, jak jeszcze coś, to zapraszam na priv ;)

Zastanawiam się, czy w tym roku zorganizowanym nie pojadę, bo autem nie za bardzo mi się chce, w aucie nie ma tej atmosfery :loveu:. Zobaczy się jeszcze, czy się pomieszczę w odpowiednią ilość walizek itd. Nasz dojazd to ewentualnie z Wawki, bo do Katowic mam w sumie podobną odległość z Rzeszowa, ale ze stolicy mam już o połowę bliżej do Giżycka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Paulaa. kłócić się nie chcę, ale coś mi się wydaje, że tych miejsc było o wiele więcej. No ale na wątku pisać o tym nie chcę, jakiegoś offtopa robić itd. Napiszę tylko jedno: Skoro tu na dogo, chyba dział agilitowy, narzekałaś, że po obozie musiałaś odwracać w klubie masę błędów po OZP, to po co jedziesz po raz kolejny na obóz, który wg Ciebie "zepsuł" Twojego psa? Wg mnie zupełnie nielogiczne. Tyle ode mnie w tej sprawie, jak jeszcze coś, to zapraszam na priv ;)

Zastanawiam się, czy w tym roku zorganizowanym nie pojadę, bo autem nie za bardzo mi się chce, w aucie nie ma tej atmosfery :loveu:. Zobaczy się jeszcze, czy się pomieszczę w odpowiednią ilość walizek itd. Nasz dojazd to ewentualnie z Wawki, bo do Katowic mam w sumie podobną odległość z Rzeszowa, ale ze stolicy mam już o połowę bliżej do Giżycka.[/QUOTE]

Ja to autem jadę, będzie szybciej i sprawniej, w końcu mieszkam w łodzi -.-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Ok :D Jakby ci się kiedyś zachciało to możesz spróbować na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)

Taaaak, dziewczynka od Suzi :D:D:D



Rok temu Blanka się całkiem nie źle dogadywała, z Kalą (owczarkiem) i Matrixem (husky) szczególnie :) Tylko, że musiałam na nią cały czas uważać, t.j. nie mogłam jej na spokojnie spuścić ze smyczy i zostawić do zabawy, bo po prostu mogłyby ją większe psy zmiażdżyć.
Niestety znajomi na takie obozy nie bardzo, bo "tresowanie psa nie ma sensu"...No cóż :)


Mieszka przecież ze spanielkiem Nariną, ale pamiętasz Lakusia? :D


Blanka też podgryza czasem :D No i 2,5 kg waży, także powinny się dogadać.


Jeśli bym jechała to z Gdańska ;) Także mam nadzieję, że się spotkamy ;>[/QUOTE]

Jeżeli tak by się zdarzyło, że pojadę pociągiem to jadę z Warszawy - najbliżej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Kass, to było pytanie retoryczne bardziej ;D
Też mam nadzieję, że się spotkamy. Jeszcze BARDZO "BYĆ MOŻE" pojedzie moja kuzynka z młodą suczką w typie DONka (chyba w typie, bo ja wiem, co tam trzymają? xd). Ale to na razie gdybania...[/QUOTE]

O (wtr) DONka <3 o to super! ;) ile ma lat wiesz, może?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Skoro tu na dogo, chyba dział agilitowy, narzekałaś, że po obozie musiałaś odwracać w klubie masę błędów po OZP, to po co jedziesz po raz kolejny na obóz, który wg Ciebie "zepsuł" Twojego psa? [/QUOTE]

Sam obóz nie psuje psa. My popełniamy na nim błędy. A skoro Paula wie jak już z Scoobim pracować to może ich unikać :) Proste i logiczne.

Nie wtrącam się bo całego tematu nie znam, tylko moje zdanie po przeczytaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Paulaa. kłócić się nie chcę, ale coś mi się wydaje, że tych miejsc było o wiele więcej. No ale na wątku pisać o tym nie chcę, jakiegoś offtopa robić itd. Napiszę tylko jedno: Skoro tu na dogo, chyba dział agilitowy, narzekałaś, że po obozie musiałaś odwracać w klubie masę błędów po OZP, to po co jedziesz po raz kolejny na obóz, który wg Ciebie "zepsuł" Twojego psa? Wg mnie zupełnie nielogiczne. Tyle ode mnie w tej sprawie, jak jeszcze coś, to zapraszam na priv ;)

Zastanawiam się, czy w tym roku zorganizowanym nie pojadę, bo autem nie za bardzo mi się chce, w aucie nie ma tej atmosfery :loveu:. Zobaczy się jeszcze, czy się pomieszczę w odpowiednią ilość walizek itd. Nasz dojazd to ewentualnie z Wawki, bo do Katowic mam w sumie podobną odległość z Rzeszowa, ale ze stolicy mam już o połowę bliżej do Giżycka.[/QUOTE]
Klaudia, nie chcesz się kłócić, ale celowo przekręcasz moje słowa. Tak to prawda, że nie uważam żeby Wandrus z tamtym trenerem, był dorym początkiem dla psa, który pierwszy raz w życiu widzi tor, a właściciel ma jakieś dalsze plany z tym związane. Nigdzie nie napisałam, że zepsół mi psa, ale tak musieliśmy w klubie odkręcać niektóre błędy, bo tam nauczanie jest zupełnie inne. Napisałam tam, że jeśli ktoś jedzie tylko w ramach zabawy bez większych planów, to świetna sprawa. ;)
Ja jadąc na obóz nie miałam pojęcia co to agility, mój pierwszy raz w życiu widział tor, więc to troche co innego. Nie miałam pojęcia, że cokolwiek robie źle, więc nie mów mi, że miałam nie chodzić na zajęcia. xd Nie wiem jak wyglądały zajęcia w grupie zaawansowanej, dlatego wypowiadam się tylko w temacie grupy początkującej, do której osoba tam pisząca miałaby należeć.. Tyle, nie zamierzam spamować. xd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...