Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Eta_carinae']W tej chwili ma pół roku. Ale to jeszcze SAME gdybania - tylko wspomniałam ;)[/QUOTE]

Ooo, to fajnie ;D Namów niech jedzie! ^^ Ja w tamtym roku próbowałam namówić koleżankę z petit basset griffon vendeen, ale coś nie pykło ; /

Link to comment
Share on other sites

Ja tak tylko wtrącę, że jeśli uważamy, że metody nauczania na obozie są złe, to lepszym pomysłem jest porozmawiać o tym na miejscu, a nie na forum w środku stycznia. A już na pewno lepszym, niż strzelanie fochów i obwinianie kogokolwiek o cokolwiek. Po swoim psie też widziałam, że agility nie było jej wielką miłością po pierwszym obozie. Unikała, jak mogła i też musiałam ją naprawiać. Tylko czy to wina kadry? Nie sądzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Ja tak tylko wtrącę, że jeśli uważamy, że metody nauczania na obozie są złe, to lepszym pomysłem jest porozmawiać o tym na miejscu, a nie na forum w środku stycznia. A już na pewno lepszym, niż strzelanie fochów i obwinianie kogokolwiek o cokolwiek. Po swoim psie też widziałam, że agility nie było jej wielką miłością po pierwszym obozie. Unikała, jak mogła i też musiałam ją naprawiać. Tylko czy to wina kadry? Nie sądzę.[/QUOTE]

masz ślicznego pieska ;* <3

Link to comment
Share on other sites

[B]Taka informacja dla ludu, który jedzie pierwszy raz[/B] :diabloti:

Zabierzcie ze sobą jakieś kubki i łyżeczki - bo w domkach nie ma :mad:
No i jakieś przekąski typu zupka chińska czy co - trzy posiłki dziennie są, to prawda, ale wiecie jak to jest - my też teraz już wiemy :p

Co do linki, bo wiele pada o nią pytań - linka 15m jest potrzebna żeby psa przypiąć przed domkiem - w domkach NIKOMU NIE RADZĘ zamykać psa - duchota straszna.
No i dla posiadaczy psów "niezbytogarniętych" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A właśnie, na temat linki..gdzie kupowałyście linkę? Bo obecnie robię zakupy w zooplusie i jak zobaczyłam, że pięciometrowa linka kosztuje 25zł, to jakoś odechciało mi się kupować. -.- Myślałam też, żeby pojechać do sklepu w stylu Castoramy i tam kupić 15m linki za 10zł, tylko gdzie znajdę karabińczyk? :razz:
No, w każdym razie - gdzie kupowałyśmy linki? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam linkę holowniczą najcieńszą jaka była, a karabinek w sklepie z rurami, śrubami itp.
Nigdy jej szczerze nie użyłam bo moj 8 kg pies potrafi uwolnić się z każdej obroży/szelek a nawet obroży i szelek jednoczęsnie. Świetnie też przegryza smycze, otwiera drzwi i ucieka oknem... W poszukiwaniu mnie, albo... stołówki.
Kubki i łyżki można pożyczyć ze stołówki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Ja kupiłam linkę holowniczą najcieńszą jaka była, a karabinek w sklepie z rurami, śrubami itp.
Nigdy jej szczerze nie użyłam bo moj 8 kg pies potrafi uwolnić się z każdej obroży/szelek a nawet obroży i szelek jednoczęsnie. Świetnie też przegryza smycze, otwiera drzwi i ucieka oknem... W poszukiwaniu mnie, albo... stołówki.
Kubki i łyżki można pożyczyć ze stołówki :)[/QUOTE]

Ooo, moja też ma do tego talent. Ale mam nadzieję, że coś wymyślę żeby siedziała w jednym miejscu..
Aleksandra (mogę mówić po imieniu? :)) - ale mi chodzi właśnie konkretnie o linkę..
Poszukam jeszcze gdzieś w necie, a jak się nie uda będę kombinować ze sklepami z narzędziami. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caine']A właśnie, na temat linki..gdzie kupowałyście linkę? Bo obecnie robię zakupy w zooplusie i jak zobaczyłam, że pięciometrowa linka kosztuje 25zł, to jakoś odechciało mi się kupować. -.- Myślałam też, żeby pojechać do sklepu w stylu Castoramy i tam kupić 15m linki za 10zł, tylko gdzie znajdę karabińczyk? :razz:
No, w każdym razie - gdzie kupowałyśmy linki? :)[/QUOTE]

ja mam coś takiego
[URL]http://www.krakvet.pl/chaba-smycz-treningowa-25mm-p-8598.html[/URL]
[URL]http://www.sali.pl/smycz-treningowa-c-2_7.html[/URL]
[url]http://vetlandia.pl/pl/product/browse?productName=smycz+treningowa[/url] - ta mam jest świetna tylko 2,5 cm więc na wiekszego psa, ma duzy karabińczyk

Link to comment
Share on other sites

Ja mam linkę do bielizny, nie wiem nawet, ile ona ma. A karabińczyk z jakiejś takiej smyczy na klucze (Wandrusowskiej de facto :roll:). Z tym, że jak jest bardzo gorąco, to można otworzyć drzwi wejściowe i "tarasowe" (:cool1:) na raz i robi się całkiem sympatyczny przeciąg, więc nie ma potrzeby wiązania psa na zewnątrz. Mnie osobiście zawsze wnerwiała plątanina linek przed domkami. To nie jest fajne, być podcinanym co chwila.

Kurczę, zrobiło mi się smutno, że więcej nie będę mieszkać w tych rozpadających się budach, wyganiać psa z chaszczy nad jeziorkiem, coby nie wróciła z jakąś zdechłą rybą, nikt mnie więcej nie obudzi szczeniakiem... :lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caine']A właśnie, na temat linki..gdzie kupowałyście linkę? Bo obecnie robię zakupy w zooplusie i jak zobaczyłam, że pięciometrowa linka kosztuje 25zł, to jakoś odechciało mi się kupować. -.- Myślałam też, żeby pojechać do sklepu w stylu Castoramy i tam kupić 15m linki za 10zł, tylko gdzie znajdę karabińczyk? :razz:
No, w każdym razie - gdzie kupowałyśmy linki? :)[/QUOTE]

Gdzie kupić karabińczyk?!
Kochana.. Są tutaj czasami bazarki, że można samemu obrożę zrobić i kupujesz wszystko oddzielnie, może tam coś znalazłabyś dla siebie :cool3:
Możesz również znaleźć na tej stronie [url]http://www.pethardware.com/pl/sale/?page=2[/url]
Możesz również napisać w google "sprzedam karabińczyki" - coś w tym stylu, może przeglądarka będzie na tyle mądra, by wyszukać to co chciałaś? Nie wiem, sprawdź sama.. :razz: Poszukaj, popytaj się w sklepach zoologicznych w swoim obrębie, być może znajdziesz, to czego szukasz..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Ja mam linkę do bielizny, nie wiem nawet, ile ona ma. A karabińczyk z jakiejś takiej smyczy na klucze (Wandrusowskiej de facto :roll:). Z tym, że jak jest bardzo gorąco, to można otworzyć drzwi wejściowe i "tarasowe" (:cool1:) na raz i robi się całkiem sympatyczny przeciąg, więc nie ma potrzeby wiązania psa na zewnątrz. Mnie osobiście zawsze wnerwiała plątanina linek przed domkami. To nie jest fajne, być podcinanym co chwila.

Kurczę, zrobiło mi się smutno, że więcej nie będę mieszkać w tych rozpadających się budach, wyganiać psa z chaszczy nad jeziorkiem, coby nie wróciła z jakąś zdechłą rybą, nikt mnie więcej nie obudzi szczeniakiem... :lol:...[/QUOTE]

No, ta, dla twojego pieska to okej, co gorsza mój piesek jest większy. -.-
Ale ja wiem gdzie mam kupić DOBRĄ linkę treningową (podobną do sznura)...
[B]No, a tak w ogóle - po co te linki?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']"pożyczyć ze stołówki" - no... my też chciałyśmy "pożyczyć", ale nie uśmiechało mi się przemycanie pod pazuchą brudnych szklanek xd

Serio dają, czy trzeba sobie samemu "pożyczyć"?[/QUOTE]

[B]No, a właściwie to po co "pożyczacie" te kubki i łyżki ze stołówki?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae'][B]Taka informacja dla ludu, który jedzie pierwszy raz[/B] :diabloti:

Zabierzcie ze sobą jakieś kubki i łyżeczki - bo w domkach nie ma :mad:
No i jakieś przekąski typu zupka chińska czy co - trzy posiłki dziennie są, to prawda, ale wiecie jak to jest - my też teraz już wiemy :p

Co do linki, bo wiele pada o nią pytań - linka 15m jest potrzebna żeby psa przypiąć przed domkiem - w domkach NIKOMU NIE RADZĘ zamykać psa - duchota straszna.
No i dla posiadaczy psów "niezbytogarniętych" :cool3:[/QUOTE]

aa, spox to rozumiem teraz. No, dobra - wezmę ;D
Nie zauważyłam tego posta, w takim razie to moje pytanie nie jest ważne i nie brać pod uwagę, oraz na nie nie odpowiadać.
A to trzeba je wiązać? Nie może być pies puszczony wolno?
Z moim psem w miejscu gdzie jest woda, bezczynne siedzenie/stanie w miejscu jest dla niej nudą, i wobec tego kochany piesek piszczy co jest nie do opanowania -.-
A ten, ten "wkrętacz" jest potrzebny?
("wkrętacz" mam na myśli -> DÓŁ <-)
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9269/b1069.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caine']A właśnie, na temat linki..gdzie kupowałyście linkę? Bo obecnie robię zakupy w zooplusie i jak zobaczyłam, że pięciometrowa linka kosztuje 25zł, to jakoś odechciało mi się kupować. -.- Myślałam też, żeby pojechać do sklepu w stylu Castoramy i tam kupić 15m linki za 10zł, tylko gdzie znajdę karabińczyk? :razz:
No, w każdym razie - gdzie kupowałyśmy linki? :)[/QUOTE]

Patrz nawet znalazłam bazarek, nie wiem czy aktualny, ale chcę uświadomić, że coś takiego ma tutaj miejsce:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221600-Zr%C3%B3b-sam-smycz-obro%C5%BC%C4%99-szelki-akcesoria-dla-Ikara-do-31-01-12[/url]

Link to comment
Share on other sites

Patusiove- pisz wszystko w jednym poście, a nie w 4...
Po co się pożycza ze stołówki? Jak nie masz swoich to żeby coś zjeść w domku??
Nie, nie można psów z reguły samych puszczać, chociaż różnie to bywa. To jeśli Twój pies coś zniszczy w domku to Ty będziesz za to płacić, więc może najpierw naucz psa spokoju i odpoczynku...

Link to comment
Share on other sites

patusiove - z tym karabińczykiem to spokojnie, niedługo jadę z mamą do Castoramy, także nie musisz mi podawać 20238194892 możliwych sposobów kupna karabińczyka i 23334403 aukcji... Umiem sama znaleźć, ale chciałam po prostu wiedzieć, gdzie inni kupili. :)
Pztm, chyba jak pójdziemy gdzieś do sklepu, do miasta bez psów, to nie puścisz luzem swojej suczkę, żeby biegała wolno po całym ośrodku? ;) A [U]wydaje mi się[/U], że ogólnie psy nie będą musiały być cały czas na linkach. ;)
Ale dobra, mniejsza już o tą linkę.. ;)

Link to comment
Share on other sites

MakeBelieve - no ja właśnie też się zastanawiam, bo szanse, że mój pies wyzwoli się z obroży/szelek są dość duże..Zobaczymy, linkę tak czy siak kupię, bo przyda się nam teraz do nauki olewania innych psów, a na OZP zobaczę. Dzięki wszystkim za opinie. ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...