Jump to content
Dogomania

!!! LIPSKO, czy na DOGO jest LIPSKO ???! - POMOZCIE ODEBRAC PSY SADYSCIE !!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania102']Abra sama to nie ma sensu żebyś jechała. Bedziesz się z chamem sama kłócić, potrzebne wsparcie bez wątpienia.
Ile to Lipsko jest od Radomia? Chyba całkiem blisko, może ktoś stamtąd sprawdziłby chociaż czy psiaki nadal są?[/QUOTE]
Co do klotni Abry z chamem to jest idealna :evil_lol: , juz to widze :)! facet by przeprosil, ze zyje i cmoknal w raczke Abre jeszcze :) ! ona jest akurat do takiej akcji :) Tylko czemu kyrde znowu mialaby byc sama...?!?!?! Wrrrrrrrrrrrrr... :shake::shake::shake:
Ok, zmieniam tytul, ale i tak nikt d.u.p.y. pewnie nie ruszy :(

Link to comment
Share on other sites

Paulina... najpierw się lekko załamałam po przeczytaniu Twojego komentarza, a potem pomyslałam, że masz prawo mieć o mnie takie zdanie :) Na podstawie jedynie nam znanych faktów :)
I tak Cię kocham:)

Qrcze.. to jest spory kawałek od Radomia. Spróbuję ogarnąć te klimaty we wtorek. Zobaczę co i jak.
Ania - bliżej od Ciebie byłoby ludziom z Opola Lubelsakiego czy Ostrowca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Paulina... najpierw się lekko załamałam po przeczytaniu Twojego komentarza, a potem pomyslałam, że masz prawo mieć o mnie takie zdanie :) Na podstawie jedynie nam znanych faktów :)
I tak Cię kocham:)

Qrcze.. to jest spory kawałek od Radomia. Spróbuję ogarnąć te klimaty we wtorek. Zobaczę co i jak.
Ania - bliżej od Ciebie byłoby ludziom z Opola Lubelsakiego czy Ostrowca.[/QUOTE]
Abra, toz wiesz, ze ozor moj sarkastyczny, a slowa zlego nie dam na Ciebie powiedziec! ;)
To pozytywna cecha walczyc o swoje ;)
JAK TO JAKIE OT REJONY GONIU??/ LIPSKO, jak w tytule....

Link to comment
Share on other sites

To jak? Tylko Abra jutro ewentualnie jedzie:angryy:, cuuudnie ...:placz:

Do mnie dzis przyjezdza ten bity, stary pies z Wawy :( Wiec DT mam zapchany, ale pies jest przejsciowo - dalej bedzie hotelik albo DT... Mimo wszystko warto pjechac i ocenic sytuacje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']To jak? Tylko Abra jutro ewentualnie jedzie:angryy:, cuuudnie ...:placz:

Do mnie dzis przyjezdza ten bity, stary pies z Wawy :( Wiec DT mam zapchany, ale pies jest przejsciowo - dalej bedzie hotelik albo DT... Mimo wszystko warto pjechac i ocenic sytuacje!!![/QUOTE]

Obawiam się, że ja też chyba jutro nie pojadę.
Przyjrzałam sie mapie duzo dokładniej... Z Radomia, w którym jutro będę (i będę zajęta wieloma sprawami) do Lipska jest ok.80km (i z powrotem drugie tyle). Z Lipska do Maruszowa dodatkowe 8km.
Ze Starachowic, od Ani - chyba jeszcze więcej (droga poza tym "naokoło")

Chyba narobiłam zamieszania... No cóż zobaczę jak jutro będę stała z czasem.
Może jednak znajdzie się ktoś z okolic, kto da radę chociaż sprawdzić, czy facet ma te szczeniaki?
Bliższe, większe miejscowości to: Iłża, Józefów n/Wisłą, Zwoleń, Ostrowiec Świętokrzyski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Paulina ja naprawdę mogę tam podjechać jeśli nikt bliżej się nie znajdzie- już mam z kim:) i nie ja bede prowadzic więc dojedziemy. Tylko co dalej z psami??? Co z suczką? Ktoś ją weźmie na DT, bo przecież Ty nie możesz bo gdzie?...[/QUOTE]
Aniu, pojechac, chociaz zobaczyc... Jak sa to zadzwon do mnie - na razie nie mam tego biedaka maltretowanego :( Pewnie wiesz :(?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Paulina ja naprawdę mogę tam podjechać jeśli nikt bliżej się nie znajdzie- już mam z kim:) i nie ja bede prowadzic więc dojedziemy. Tylko co dalej z psami??? Co z suczką? Ktoś ją weźmie na DT, bo przecież Ty nie możesz bo gdzie?...[/QUOTE]

Ania, dasz radę taki kawał? To świetnie. A o której byś tam była?
Gdyby potwierdził się fakt, że maluchy są, i jest szansa ich odebrania -być może udałoby m i się przejąć je od Ciebie w okolicach Radomia, może Iłży.... Suczki też lepiej nie zostawiać. Mam Twój nr telefonu. skontaktuję się z Tobą jutro.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam nikogo stamtąd.
Byłam 1 raz w życiu w Lipsku, służbowo, nawet niedawno, z miesiąc temu może .... Z Lublina do Lipska jest masakryczny kawał drogi jeśli akurat panowie z promu akurat popiją w Solcu nad Wisłą i przestaną przeprawiać samochody,to trzeba zawracać na most na Wiśle do Puław lub do Annopola, ze 100 km robi się ze 180 ... masakra i droga tragiczna. Tam po tej samej stronie Wisły jest Zwoleń, Ostrowiec Świętokrzyski - też nikogo stamtąd co prawda nie kojarzę, ale mają najbliżej i nie muszą nadrabiać drogi, żeby Wisłę przejechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Witamy na wątku i prosimy o pomoc w zlokalizowaniu kogoś z dogo z okolic[/QUOTE]Wysłałam sporo zaproszeń i dziekuje bardzo wszystkim osobom, ktore tu weszły..".co dwie głowy...":))...martwie sie o te psiaki...czy jeszcze tam są..??CZy zyja..a jak ma sie ten "poturbowany"...:(....oby pomoc nie przyszła za późno..:(

Link to comment
Share on other sites

Maluchy i mamusię trzeba znaleźć w trakcie ich tradycyjnej, ulicznej wędrówki, nie ma dwóch zdań.
Ewentualnie nagrać jakoś te szosowe peregrynacje psiej rodzinki i interwencja ze stowarzyszenia, interwencyjne odebranie psów.
O ile jeszcze żyją ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S'](...) Tam po tej samej stronie Wisły jest Zwoleń, Ostrowiec Świętokrzyski - też nikogo stamtąd co prawda nie kojarzę, ale mają najbliżej i nie muszą nadrabiać drogi, żeby Wisłę przejechać.[/QUOTE]
Ostrowiec, piszcie do iwop i Viris, podpytajcie je o dalsze nicki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...