Jump to content
Dogomania

[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!


malibo57

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarodziejka']Dziś też miałam telefon o Rafiego. Miałby jechać do Szczecina i mieszkać w bloku na którymś piętrze wraz z wolnochodzącym królikiem 8) Pani się zastanowi i ponownie zadzwoni. Myślę, że Rafi dałby się przekonać do innego futrzaka, ale trzebaby było poświęcić tej relacji parę lekcji.[/QUOTE]


Z tym uszastym to sobie da rade ... albo zaprzyjaźni albo zje :evil_lol: ale to piętro to nie ciekawie, z wiekiem będzie mu coraz trudniej schodzić ..:(

Link to comment
Share on other sites

Tak też powiedziałam. Obecnie jest bardzo sprawny i uwielbia ruch, ale jest na dworze, wciąż ma okazję do biegania, ganiania, skakania i nie tyje. A to przecież kastrat. Grubas na 3 łapach wchodzący na 3 piętro, to już sprawa męcząca. Myślę jednak, że odpowiedzialny właściciel potrafiłby o niego dobrze zadbać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Tak też powiedziałam. Obecnie jest bardzo sprawny i uwielbia ruch, ale jest na dworze, wciąż ma okazję do biegania, ganiania, skakania i nie tyje. A to przecież kastrat. Grubas na 3 łapach wchodzący na 3 piętro, to już sprawa męcząca. Myślę jednak, że odpowiedzialny właściciel potrafiłby o niego dobrze zadbać.[/QUOTE]

Dokładnie ... nasz tymczas też uwielbia ruch i ganianie i brak łapy nie przeszkadza mu w ogóle, no czasem zatrzymuje się na nosie :), ale nie wyobrażam sobie że mieszka w bloku. Wchodzenie po schodach nie jest generalnie problemem ale schodzenie już tak, a z wiekiem to może być duży problem i jego powrót do schronu bo zarówno Ternor jak i Rafi małymi pieskami nie są i pod pachą nikt ich nie będzie nosić (przerabiałem ciężkie bydle :)) Odpowiedzialny właściciel zadba ale fajnie było by go uświadomić bo może sobie nie zdawać z tego sprawy.
Niemniej czekamy na wieści że Rafcio ma dom !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Triester']Dokładnie ... nasz tymczas też uwielbia ruch i ganianie i brak łapy nie przeszkadza mu w ogóle, no czasem zatrzymuje się na nosie :), ale nie wyobrażam sobie że mieszka w bloku. Wchodzenie po schodach nie jest generalnie problemem ale schodzenie już tak, a z wiekiem to może być duży problem i jego powrót do schronu bo zarówno Ternor jak i Rafi małymi pieskami nie są i pod pachą nikt ich nie będzie nosić (przerabiałem ciężkie bydle :)) Odpowiedzialny właściciel zadba ale fajnie było by go uświadomić bo może sobie nie zdawać z tego sprawy.
Niemniej czekamy na wieści że Rafcio ma dom !![/QUOTE]

Czekamy na dobre wieści..
A mozę w tym domu jest winda..pozdr.

Link to comment
Share on other sites

sorki za off ale sprawa pilna zaglądajcie prosze
pies został zabrany z wielkiej biedy pilnie potrzebna pomoc dla psiaka
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222147-Chudziutki-Maks-ca%C5%82e-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchu-teraz-szuka-DS?p=18524469#post18524469"]http://www.dogomania.pl/threads/2221...9#post18524469[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rafiemu mrozy nie straszne. Wytargał z budy koce i szalał z nimi wraz z Bejem, Kajką i Isią po całym wybiegu. Obślinione i podarte zamarzły na mrozie w stylowe przestrzenne bryły. Nakrzyczałam i przetrzepałam tłuste doopska, bo każdy koc na wagę złota. Umościłam budy nowymi kocykami i zastanawiam się, czy słoma nie byłaby dla nich lepsza.

Państwo milczą...:-?

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu pusto.
Czarodziejko w # 878 piszesz, że masz telefon do Państwa spod Częstochowy, którzy zainteresowali się Rafikiem. Może mogłabyś do nich zadzwonić z zapytaniem, czy to aktualne. A jeśli nie, to może chociaż podeślij nr do nika28. Droga do Częstochowy już jest chyba przejezdna :)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...