Jump to content
Dogomania

Balti juz w DS :), wiec jednak cuda sie zdazaja! Kolejna dobra akcja :)! Dzieki! :)


P78

Recommended Posts

Witajcie...Dostałam takiego maila:

[B]To jest ten pies, który 2 tygodnie leżał w rowie ze złamaną łapką na wsi. Dokarmiały go dzieci. Po złapaniu i przywiezieniu trafił na noc na Kaliny podwórko i spędził czas w kojcu Kaliny suczki - stąd zdjęcie. Do budy się nie zmieścił, bo sunia jest mała. Na drugi dzień trafił do lecznicy, dzięki fundacji Sfora. Spędzi tam parę dni, a potem - nie wiadomo. Schronisko? Nie mamy pojęcia, ale oczywiście chcemy tego uniknąć.[/B]
[B]Kalina znalazła jakieś forum owczarków, ale nie wiem czy już założyła tam wątek. Pies nie jest już młody, nie wiem czy ma szanse na adopcję. Problem w tym, że z racji stanu zdrowia i tej złamanej łapy raczej nie powinien trafć do budy, bo ta łapa może go boleć od zimna.[/B]

[B]Jak masz jakąś możliwość nagłośnić tę sprawę, to poprosimy w jego imieniu. Piesek dostał tymczasowe imię Baltazar.


BALTI W NOWYM DOMKU JUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=6aa755ba34&view=att&th=12b812ad7b74ffd7&attid=0.3&disp=inline&realattid=547d7abcfab48414_0.3&zw"][IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=6aa755ba34&view=att&th=12b812ad7b74ffd7&attid=0.3&disp=thd&realattid=547d7abcfab48414_0.3&zw[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra.']Do oczu napłynęły mi łzy, gdy w jego oczach zobaczyłam smutek..[/QUOTE]
A mi naplynely z powodu braku pomocy Dogomanii :(
Pomogly mu kociary i dzieki Bogu, wywalony przez Sfore - trafil lub trafi do hoteliku... Kasa jest tylko na miesiac...
Pies bedzie naglasniany dzieki mojej znajomej w radio...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że takie nikłe zainteresowanie tematem.
Pies jest obecnie w hoteliku pod Mińskiem. Może tam spędzić miesiąc. Siedzi już z dwa tygodnie, więc czas nam się kurczy. Baltazar bardzo się zmienił, wygląda o wiele lepiej. Porusza się "z życiem", podchodzi do ludzi, prosi o głaskanie. Jest przesympatyczny, nie wykazuje najmniejszej agresji.
Miał sesję zdjęciową do Super Expresu, miał ukazać się artykuł. No i pech! Dziennikarz pomylił numer telefonu!!! To za dużo ja na jednego psa. Ta bardzo liczyłam, że rozdzwonią się telefony, że znajdzie się ten jedyny, odpowiedzialny dom.
Żeby tego było mało, dziś miałam tel ze Sfory. Dług w lecznicy to 1100 i oni chcą, żebyśmy MY go zapłaciły! Przecież zwróciłam się do fundacji o pomoc, a teraz odbieram nieprzyjemne telefony. Tymczasem my musimy zapłacić za hotelowanie Baltazara pod Mińskiem ok 500zł. No nic tylko siąść i się pochlastać.
Będziemy próbowały coś uzbierać, ale przede wszystkim na hotel, który same na siebie wzięłyśmy.
Przestanę się chyba zwracać o pomoc do fundacji, bo co to za pomoc, kiedy na koniec każą mi płacić, za coś, co sami na siebie wzięli?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...