Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='olekg89']Doberman pies.W sensie kaganiec Czarka :evil_lol:Ale kaja chętnie w nim pozowała.:lol:[/quote]

ale on wielki :crazyeye:
nie wiedzialam ze Czarek taki duzy :lol:
wyglada jakby byl conajmniej na kaukaza

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img178.imageshack.us/my.php?image=dsc0451.jpg"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4055/dsc0451.jpg[/IMG][/URL]


Czego to ludzie nie wymyślą?/ O producentach myślę../:evil_lol:

Gdybym zobaczyła na ulicy psa w czyms takim,biegłabym na ratunek sadząc żę nadział sie na jakiś kosz...;)

A Boksio ma tak kochana minkę, widać wszystko mu jedno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']To chyba dobrze ,że wymyślili te kagańce.Prawda??[/quote]
Dokładnie. Kaganiec nie ma wyglądać, tylko być praktyczny i wygodny.
Do tej pory zdarzają się ludzie, którzy dziwnie się patrzą na kaganiec Nera, bo "wiadro". Normalniej by w tubie wyglądał? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie te kagańce fajnie wyglądają ;) no i dla psa są super.

Olek, mógłbyś pokazać zdjęcie swojego 2giego psa w tym kagańcu i podać mi wymiary jego pyska? ;)

Fajnie jakby były te kagańce na wystawie w Wawie....ale pewnie nie będzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://s595.photobucket.com/albums/tt32/kochammame/pieseczki/?action=view&current=DSC_0845.jpg"]pieseczki :: DSC_0845.jpg picture by kochammame - Photobucket[/URL]

doberman pies :crazyeye:?
ja myślałam, że rozmiar dog niemiecki :evil_lol:

cóż... przynajmniej Kaja może pysk otworzyć i ziewać... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czego to ludzie nie wymyślą?/ O producentach myślę../:evil_lol:

Gdybym zobaczyła na ulicy psa w czyms takim,biegłabym na ratunek sadząc żę nadział sie na jakiś kosz...;)

A Boksio ma tak kochana minkę, widać wszystko mu jedno...[/QUOTE]

I bardzo dobrze ze ktoś taki kaganiec dla psa wymyślił.
Mój pies , gdy nadejdzie potrzeba nawet biega w nim przy rowerze.
Nie obchodzą mnie komentarze typu, " poco temu psu wielkie wiadro na głowę założyłaś; o biedny piesek, pewnie mu ciężko; oo pewnie groźny"
Ważne ze psu kompletnie kaganiec nie przeszkadza w ziewaniu, ziajaniu czy kłusowaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']To chyba dobrze ,że wymyślili te kagańce.Prawda??[/quote]

Ależ one są rewelacyjne..!
Mam gada z mojego podpisu, który niezbyt toleruje zmiane pieluch przez mało znane mu osoby...Można to zrobic w kagańcu,ale cwaniak rozdziawia wtedy paszczę i nie ma mowy o założeniu standartowego kagańca..:evil_lol:

Może ten kosz rozwiazałby problem? Do kupienia na Allegro?
Te kagańce mają jakąś nazwe ?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ja się przymierzam do zakupu kagańca fizjologicznego dla Brutuska...Tylko cięzko jest dostać w sklepach zoologicznych...a chcę najpierw przymierzyć zanim zamówie na necie...
Edit: i już widzę te komentarze typu "Po co Labradorowi kaganiec?przecież on się tylko męczy..."Muszę przygotować sobie jakąś ripostę :)

Link to comment
Share on other sites

Powiedz, że to labrador psychopata :diabloti: Ja zawsze tak tłumaczę halter u suki sąsiadów (akurat to golden), jak wychodzę z nią na spacer ;) ludzie na ogół milkną ;)

Widziałaś w ogóle gdzieś w Toruniu albo okolicach fizjologi? Również muszę mieć możliwość przymierzenia czegoś takiego u mojej suki, bo ona totalnie niewymiarowa i boję się kupować w ciemno :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...