Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='Agnes']okazalo sie, ze na allegro sprzedawane sa Chopo i mozna w Warszawie zalozyc zobaczyc:multi: sprobuje sie umowic, ze wybiore odpowiedni kaganiec w realu, zakladajac rozne na pysk. I zobaczymy na ile to sie rozni od plastiku, bo cena praktycznie ta sama[/quote]
Na Ursynowie :razz: Przymierzałam tam Nerowi w zeszłym roku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Na Ursynowie :razz: Przymierzałam tam Nerowi w zeszłym roku ;)[/quote]

juz wszystko wiem - na Ursynowie sa dwa sklepy gdzie te kagance mozna dostac, choc to nie to samo co aukcja. Sprobuje sie dodzwonic i dowiedziec jak cenowo i pojedziemy zalozyc to "cudo"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']juz wszystko wiem - na Ursynowie sa dwa sklepy gdzie te kagance mozna dostac, choc to nie to samo co aukcja. Sprobuje sie dodzwonic i dowiedziec jak cenowo i pojedziemy zalozyc to "cudo"[/quote]
Aż musiałam sprawdzić komentarze na Allegro :evil_lol: tak, to jest ta sama osoba, nie żaden sklep, bo pani mówiła, że nawet do 22 można przyjeżdżać ;) Podjechaliśmy pod blok i były przymiarki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']rozmawialam z osoba z tej aukcji - i mowi, ze kaganiec mozna dostac na Pasazu Ursynowskim 3, w sklepie zoo, ale to nie jest to samo co aukcja ktora dalam wyzej.
Ciezko mi bylo otrzymac odpowiedz, ze odbior osobisty jest tu i tu...umowilam sie, ze poki co podjade do tego sklepu przymierze i jak bedzie ok a roznica w cenie duza to kupie na allegro juz ten wybrany model i odbiore w wawie[/quote]
Z tego co pamiętam, to ja też nie mogłam się umówić z dnia na dzień, bo ludzie byli w rozjazdach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Aż musiałam sprawdzić komentarze na Allegro :evil_lol: tak, to jest ta sama osoba, nie żaden sklep, bo pani mówiła, że nawet do 22 można przyjeżdżać ;) Podjechaliśmy pod blok i były przymiarki.[/quote]

rozmawialam z osoba z tej aukcji - i mowi, ze kaganiec mozna dostac na Pasazu Ursynowskim 3, w sklepie zoo, ale to nie jest to samo co aukcja ktora dalam wyzej.
Ciezko mi bylo otrzymac odpowiedz, ze odbior osobisty jest tu i tu...umowilam sie, ze poki co podjade do tego sklepu przymierze i jak bedzie ok a roznica w cenie duza to kupie na allegro juz ten wybrany model i odbiore w wawie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='puzzle']Pokazes foto od przodu:razz:[/quote]
Moja suka jednoznacznie stwierdziła, że z pudłem na łbie nie będzie pozować
:evil_lol: Chciałam jej zrobić, ale ona łeb odwraca. A nie chce mi się 2 raz aparatu wyciągać...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][/QUOTE][quote name='Talia.']Tinka w swoim Chopo:
[url]http://images50.fotosik.pl/80/92fcfa15aa21312a.jpg[/url][/quote]

i to mnie nie przekonuje - w plastiku moja sucz ma wiecej miejsca...czasami te kagance sa wielkie a czasami mam wrazenie, za male:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']i to mnie nie przekonuje - w plastiku moja sucz ma wiecej miejsca...czasami te kagance sa wielkie a czasami mam wrazenie, za male:roll:[/quote]
Bo musisz odpowiednio dobrać. Mój pies ma wiadro i pełno miejsca na dole. Jak śpi w nim, pół łba chowa mu się w kaganiec.
To samo podczas bójki - kagańcem nie uderzy, bo cały mu włazi na ryj.
Przed fizjologiem zastanawiałam się nad plastikowym, ale przy moim psie musiałabym co chwilę kupować nowy. Nie ta wytrzymałość przy delikatności czołgu.

[IMG]http://i508.photobucket.com/albums/s323/an1a1987/DSC02000.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOORA']hej
Chciałam kupić taki kaganiec - Chopo, czy Maszer (nie wiem czym się różnią).
Widzę tu dużo ras..... ale jaki kupić dla Wyżła Weimarskiego???- płeć pies...czy ta rasa nie jest uwzględniona?? [/quote]

nie moga przeciez zrobic dla kazdej rasy kaganca!:lol: masz na stronce podane wymiary
[url=http://chopo.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=1]CHOPo - kagańce, pieluchy, smycze, obroże - najwyższa jakość - Kagańce metalowe[/url]
musisz zmierzyc psu pysk i dobrac odpowiedni rozmiar;)

Link to comment
Share on other sites

hej
Chciałam kupić taki kaganiec - Chopo, czy Maszer (nie wiem czym się różnią).
Widzę tu dużo ras..... ale jaki kupić dla Wyżła Weimarskiego???- płeć pies...czy ta rasa nie jest uwzględniona??

z czego są te kagańce... bo też czytałam że z metalu inni piszą że z gumy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOORA']hej
Chciałam kupić taki kaganiec - Chopo, czy Maszer (nie wiem czym się różnią).
Widzę tu dużo ras..... ale jaki kupić dla Wyżła Weimarskiego???- płeć pies...czy ta rasa nie jest uwzględniona??

z czego są te kagańce... bo też czytałam że z metalu inni piszą że z gumy ??[/quote]

roznia sie tylko i wylacznie zapieciem ,chopo ma skorzane a maszer skoropodobne
sa metalowe pokryte gumoplastikiem dzieki temu psu jezor nie przymarza do metalu i jak w cos walnie to az tak nie zaboli

Link to comment
Share on other sites

olbrzymy to jednak maja ten pysk jak kopare:evil_lol:, ja mam na sredniaczke suke to jest duuuuuzo mniejszy, ale jezeli wybiera sie wg rasy to tez sa super dopasowane, z tym, ze niektore psy (jak wyzej) otwieraja duzo szerzej pysk, bo moje to maja jakies takie szcekosciski, ze w tych kagancach pelno miejsca, one japy rozwalone na calosc, a kagance wielkosci skorupek od jajek:evil_lol:.


ps piekne psisko:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']roznia sie tylko i wylacznie zapieciem ,chopo ma skorzane a maszer skoropodobne
[/QUOTE]

Chopo nie ma tylko skóry. A dwa, nie ma kagańców Maszer, to jest Chopo tylko gość z allegro sobie tak je nazwał :lol:, ba nawet metki nie ma przy kagańcu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Chopo nie ma tylko skóry. A dwa, nie ma kagańców Maszer, to jest Chopo tylko gość z allegro sobie tak je nazwał :lol:, ba nawet metki nie ma przy kagańcu :lol:[/quote]

ale ja mialam na mysli te chopo i maszery z allegro czym sie roznia ;)
no to na allegro tylko paskiem ;)
a ze mozna napisac facetowi ze chce sie inny pasek to swoja droga :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No więc tak, mam na koncie trzy dychy przeznaczone na kaganiec Chopo. Sopel to ,,dalmatynczyk" a więc patrzyłam kagance dla kropków, jednak 10 cm wydaje mi się za mały. Nie wiem dlatego jaki wybrac, aby był dobry na szerokość. Podobno Chopo sie dopasowuje samemu do kształtu pyszczka, bo sa gietkie. Proszę o porady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...