Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

A macie pomysł jak w fizjologu dorobić "drugie dno"? Kaganiec jest nam potrzebny ze względu na gówna :cool1: a obawiam się, że jak takie ludzie pojawi się na naszej drodze to pies zdoła schować pół głowy w kaganiec i wciągnąć to w jakiś sposób. Jakieś pomysły? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieska']A macie pomysł jak w fizjologu dorobić "drugie dno"? Kaganiec jest nam potrzebny ze względu na gówna :cool1: a obawiam się, że jak takie ludzie pojawi się na naszej drodze to pies zdoła schować pół głowy w kaganiec i wciągnąć to w jakiś sposób. Jakieś pomysły? :roll:[/quote]

ja wlasnie z tego powodu zrezygnowalam z tego kaganca - i samo dno nic nie pomoze, bo kaganiec ma wszedzie szczebelki rzadko rozstawione - uwierz mi, ze pies dolna czescia kaganca tez wylize co bedzie trzeba:evil_lol:
kupilam po prostu duzy plastykowy - i sprawa zalatwiona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ja wlasnie z tego powodu zrezygnowalam z tego kaganca - i samo dno nic nie pomoze, bo kaganiec ma wszedzie szczebelki rzadko rozstawione - uwierz mi, ze pies dolna czescia kaganca tez wylize co bedzie trzeba:evil_lol:
kupilam po prostu duzy plastykowy - i sprawa zalatwiona[/quote]

Ja mam ten kaganiec i wiem jak wygląda - dlatego chcę go stuningować ;) jeśli się nie da, to możliwe że skończymy z plastikowym, ale wolałabym najpierw spróbować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieska']Ja mam ten kaganiec i wiem jak wygląda - dlatego chcę go stuningować ;) jeśli się nie da, to możliwe że skończymy z plastikowym, ale wolałabym najpierw spróbować[/quote]

ja sie domyslam, ze masz ale tlumacze Ci, ze wstawienie drugiego dna nic nie da. Sama widzialam jak pies pieknie wywija jezykiem i dociera tam gdzie nie powinien przez dolna czesc kaganca - tam gdzie drugiego dna nie ma, a gdzie w fizjologu szczebelki mu w tym nie przeszkodza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieska']Ja mam ten kaganiec i wiem jak wygląda - dlatego chcę go stuningować ;) jeśli się nie da, to możliwe że skończymy z plastikowym, ale wolałabym najpierw spróbować[/quote]
A przewlec takie paski zaciskowe?
[IMG]http://marketeo.com/photoOffer/p/326777_p.jpg[/IMG]

[quote name='Agnes']ja sie domyslam, ze masz ale tlumacze Ci, ze wstawienie drugiego dna nic nie da. Sama widzialam jak pies pieknie wywija jezykiem i dociera tam gdzie nie powinien przez dolna czesc kaganca - tam gdzie drugiego dna nie ma, a gdzie w fizjologu szczebelki mu w tym nie przeszkodza[/quote]
Jeśli pies będzie chciał koniecznie, to nawet bokiem zacznie zgarniać, albo przyciśnie kaganiec i przemieli przez dziurki.
W takim przypadku jest najlepszy skórzany kaganiec bojowy :evil_lol: chyba, że już zaczyna nosem wciągać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']Pewnie gdzieś kilka stron wcześniej jest pełno takich informacji,ale szukam kagańca fizjologicznego dla suczki owczarka niemieckiego..
Znacie jakieś dobre sklepy internetowe??
W Bydgoszczy ciężko o taki kaganiec..[/quote]

alllegro ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Może wiadro plastikowe założyć? :evil_lol: Zart oczywiście.
Te paseczki moga byc dobrym pomysłem, a gdzie je można dostać?[/quote]

:P myślałam też o jakimś plastiku, który można modelować na ciepło, zrobić z tego płytką "miseczkę". Plastik taki jest, ale trudno by było dopasować kształt.

[quote name='agaton85']Pewnie gdzieś kilka stron wcześniej jest pełno takich informacji,ale szukam kagańca fizjologicznego dla suczki owczarka niemieckiego..
Znacie jakieś dobre sklepy internetowe??
W Bydgoszczy ciężko o taki kaganiec..[/quote]

Pełna-miska, IPO,Gappay, na Allegro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']Na allegro jest zaledwie jeden..chyba,że nie umiem szukać..albo za leniwa jestem :razz:[/quote]

na allegro sa wszystkie tzn kazdy rozmiar tylko jedna aukcja ;)
jak zamowisz to dodasz tylko jaki rozmiar ma byc i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']a ja już nie wiem co z tym moim kagańcem mam zrobić... szerokość ok, głębokość ok, tylko za długi trochę .:roll: a ON suka będzie chyba węższy i płytszy no nic poszukam jeszcze[/quote]
suka ON jest dość płytki, mój pies ma taki.

Link to comment
Share on other sites

Mojemu psu NIGDY ten kaganiec w niczym nie przeszkadzał aż tu nagle 2 dni temu zaczął go sobie co chwila zdejmować i stresuje się gdy mu go zakładam.. :roll:

Ania - mogłabyś mi zmierzyć głębokość ([SIZE=1]i jeśli można obwód pysia w najszerszym miejscu i długość ?:diabloti:[/SIZE] [SIZE=3])[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Mojemu psu NIGDY ten kaganiec w niczym nie przeszkadzał aż tu nagle 2 dni temu zaczął go sobie co chwila zdejmować i stresuje się gdy mu go zakładam.. :roll:[/quote]
Patrzyłaś czy coś mu nie przeszkadza w nim? Bo to trochę dziwne.
[quote name='Onomato-Peja']
Ania - mogłabyś mi zmierzyć głębokość ([SIZE=1]i jeśli można obwód pysia w najszerszym miejscu i długość ?:diabloti:[/SIZE] [SIZE=3])[/SIZE][/quote]
Ok, napiszę wieczorem jak dotrę do domu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='olekg89'][URL="http://s595.photobucket.com/albums/tt32/kochammame/pieseczki/?action=view&current=DSC_0845.jpg"]pieseczki :: DSC_0845.jpg picture by kochammame - Photobucket[/URL]

Czy ten kaganiec jest dla niej dobry??:lol::evil_lol:[/quote]

idealny:loveu:


Co Ty robisz temu biednemu psu:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...