Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']Ja własnie też pomyślałam o prokuraturze.
A jest ku temu wiele podstaw...
Po pierwsze wykorzystywanie psów których nie ma na świecie do wyłudzania pieniędzy. Wymyślanie psu choroby.
Podszywanie sie pod schronisko.
Wklejenie zdjecia bez zgody praw autorskich.
Aukcje nie są na pojedynczego psa, tylko także na inne psy.

Trzeba by było sprawdzić IP i co jeszcze z tego komputera było wyłudzane itp...[/quote]
No właśnie się zastanawiam nad tym, żeby złożyć donos, porozmawiam z kierownikiem schroniska. Donos może złożyć on jak w sumie najbardziej poszkodowany, oszukani allegrowicze, ja, zespół Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Nie dziecko. Nie wybaczymy Ci.
Po pierwsze dlatego, że na allegro jesteś dopiero co zalogowany i na dogomanii także stworzyłeś raptem 2 topiki. W obu zbierasz pieniądze na fikcyjne psy. Na allegro także zacząłeś od zbiórki charytatywnej wymyślając tak podstępny sposób działania jak wymyślanie historii do nie żyjącego już psa. To pefidia! Nie do wybaczenia.

Po drugie coraz badziej myślę że lepiej powiadomić prokuraturę. Jak sie za młodu przejedziesz to na drugi raz pomyślisz 100 razy zanim coś takiego zrobisz!

Link to comment
Share on other sites

Chłopie lub dziewczyno co ty pieprzysz???:angryy:
Jutro dziewczyny zadzwonią, a tam pod telefonem będzie jakiś twój znajomy i powie, że pieniążki są, buahaha, buahaha

miałam nosa, wyłudziłeś/aś kase i głupa kleisz:angryy:
Nikt Ci nie będzie wybaczał, bo na taki rzeczy nie ma przyzwolenia.

Link to comment
Share on other sites

Uważam ,ze sprawa powinna byc zgłoszona do prokuratury, i nie ma co się cackać :diabloti: ,porozmawiam rano z kierownikiem schroniska dzis juz raz z nim rozmawiałam ,i sie mocno zdenerwował.:diabloti:
Mysle ze to najlepsze rozwiązanie ,nikt nie bedzie zerował na nieszczesciu zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

I kolejne ogłoszonko:

[FONT=Times New Roman][URL="http://www.zielonakarta.com/ogloszenia.php?&p=3"][COLOR=#800080]http://www.zielonakarta.com/ogloszenia.php?&p=3[/COLOR][/URL][/FONT]


[FONT=Times New Roman][CENTER][B][FONT=Verdana]POMOC DLA DRAGONA[/FONT][/B][FONT=Verdana](06.28.2006) [URL="http://javascript<b></b>:var%20opener%20=%20window.open('messagedelete.php?id=53059','Kusaj','width=550,height=230,location=0,toolbar=0,menubar=0,status=0');"][COLOR=#0000ff]wykasuj 53059[/COLOR][/URL][/FONT][/CENTER]

[FONT=Verdana]

Prosimy o pomoc dla Dragona: [URL="http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=112701650"]http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=112701650[/URL] Każda złotówka jest dla nas ważna. Dziękujemy i Pozdrawiamy.
[/FONT]

[CENTER][B][COLOR=#ff6b00][FONT=Verdana]Email: [/FONT][/COLOR][/B]
[CENTER][B][FONT=Verdana][email protected][/FONT][/B][/CENTER]


[/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Nie dziecko. Nie wybaczymy Ci.
Po pierwsze dlatego, że na allegro jesteś dopiero co zalogowany i na dogomanii także stworzyłeś raptem 2 topiki. W obu zbierasz pieniądze na fikcyjne psy. Na allegro także zacząłeś od zbiórki charytatywnej wymyślając tak podstępny sposób działania jak wymyślanie historii do nie żyjącego już psa. To pefidia! Nie do wybaczenia.

Po drugie coraz badziej myślę że lepiej powiadomić prokuraturę. Jak sie za młodu przejedziesz to na drugi raz pomyślisz 100 razy zanim coś takiego zrobisz![/quote]

No nie wierze wlasnym oczom, ze taki cwaniak /aczka/ probuja dorobic sie na krzywdzie biednych sierot.

Ty reeboku, jkabynm cie dopadla, dostalbys takie lanie, ze rodzona matka nie poznalaby pierowrodnego.

Zawiadomienie do prokuratury jestem za. Takie gnidy tepic, poki nie zaleza zwierzakom do skory!!!!!

S- synu badz przeklety!!!!

Link to comment
Share on other sites

Skoro chciales pomoc, to pomozesz, oczywiscie.Po takim procesie zapewne bedziesz musial wyplacic odszkodowanie temu Schronisku i to takie, ze sie za glowe zlapiesz :diabloti: Widzisz, jak pieknie pieskom pomozesz.. :diabloti: :diabloti: :diabloti: i faktycznie dzieki tobie jakies szczeniaczki na pewno zostana zaszczepione,kilka suk wysterylizowanych.. :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Więc tak, jutro masz się stawić w schronisku osobiście u kierownika, masz się przyznać, że to ty wystawiłeś aukcję i zbierałeś pieniądze, które oczywiście wpłacisz na schronisko, ładnie również byłoby dołożyć swoje kieszonkowe. Kierownik przemyśli wszystko i podejmie decyzję co dalej. O przeprosinach chyba nie muszę wspominać :roll:[/B] .
Jeżeli nie załatwisz tej sprawy składamy donos do prokuratury!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśnijcie mi bo mi umknęło, ten cwaniak pisał, że zbiera na prywatne schronisko. Mniemam, że takiego nie ma
Czyli miał o 15 godzinie podstawić jakąś fikcyjną osobę i uwiarygodnić swoje tłumaczenia
Ale wpadł i zasłania się tłumaczeniami, że jakoby zbierał na to prawdziwe schronisko.
Niezły tupeciarz:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']Wyjaśnijcie mi bo mi umknęło, ten cwaniak pisał, że zbiera na prywatne schronisko. Mniemam, że takiego nie ma
Czyli miał o 15 godzinie podstawić jakąś fikcyjną osobę i uwiarygodnić swoje tłumaczenia
Ale wpadł i zasłania się tłumaczeniami, że jakoby zbierał na to prawdziwe schronisko.
Niezły tupeciarz:angryy:[/QUOTE]
o co chodzi?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...