Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spójrz na to co napisała twoja rówiesniczka i puknij sie w łęb. Dlaczego ona jest inteligentna, a ty głupia jak but??? Czy nie rozumiesz, co juz psialam na czerwono, ze towje kretynskie, durme, idiotyczne, zupelnie bez sensu, ładu i składu tłumaczenia się wogóle nas nie obchodza??? A ni w jednej setnej, ani tyci tyci, skoncz juz z tymi bajkami, bo dobranocka juz była! Czy nie rozumiesz, ze my dorosłe, a przynajmniej rozumniejsze od Ciebie osoby nie chcemy juz słuchac tych bzdur. Dlaczego to do Ciebie nie dociera? Czy to aż tak skomplikowane? Ja nawet nie czytam tych twoich "celem bylo... te pieniadze mialy isc na schronisko... chcialam dobrze..." bo to naprawde śmiechu warte. Ale ty tego nie zrozumiesz, nigdy tego nie pojmiesz, nigdy, bo poprostu jesteś GŁUPIA. I tu cała filozofia. Głupia jak but, pogryziony przez Denisa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azir']Ja tylko chciałam zauważyć, że nawet jak się usunie z wątku posty, to one nie znikają bezpowrotnie, więc uważaj, panienko :diabloti: bo moderator może je przywrócić :evil_lol:[/quote]

[B]Dziękuję Azir[/B] - pisałam tej pannicy to samo, ale może post od admina uświadomi jej, że to co robi to tylko zacieranie śladów przestępstwa. Podobnie jest na innych forach, czy na allegro.
Panienko! Miej się na baczności!

Link to comment
Share on other sites

o kurcze...nie bylo mnie chyba nie cale 2 dni na dogo a tu takie kwiaty :(
dziewuszki kochane wiecie co po przeczytaniu postow rebboka odczuwam wrazenie ze ona troche bardzo jest niepelnosprytna...nie rozumie podstawowych pojec jak kradziez,wyludzenie...zastanawia mnie fakt czy z wlasnej kieszeni dala dla schroniska chociaz zlotowke?Rebbok dziecino pomoc nie polega na braniu od innych i dawaniu jeszcze innym zawsze musisz dac cos od siebie zeby byc chociaz w porzadku sama ze soba...chociaz o czym ja mowie Ty nie masz sumienia wykorzystujac zdjecia psow o ktorych nic nie wiesz,nie przyszlo Ci do glowy ze zranilas osoby ktore tym psiakiem sie kiedy opiekowaly?poswiecaly dla niego wszystko a gdy odszedl tesknia?Dla mnie tacy ludzie nie powinni miec dostepu do niczego oprocz lazienki...drzwi i okna bez klamek...wtedy MOZE nie zrobia niczego zlego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']Nie mam zamiaru żadnego psa wykopywać, ostatni raz piszę, że pieniądze zostały przekazane na leczenie. Naprawdę nie macie swoich problemów? Kazdy ma.... Dajcie już spokój w tym wątku. Mam obecnie inne zmartwienia. Ta sprawa została już wyjaśniona. Jednyie to mi pozostało przeprosić "Arkę" za nieświadome wykorzystanie ich zdjecia w aukcji. Dziś już nie bedę pisać, chyba że późnym wieczorem, bo teraz muszę iść do szpitala. Na razie.[/quote]

[B]Na czyje leczenie? Wirtualnego Dragona o wyglądzie nieżyjącej suni z Olkusza????[/B]
[B]A ten szpital to co? Pomroczność jasna?[/B]

[B]Dziewczę płoche mąci strrrasznie!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

jesli mamusia tak za coreczka stoi to moze sama byla prowodyrem calej akcji?

ps.nie wiem co dziewczyny postanowily ale ja bym zawiadomienie do prokuratury zglosila...jeden drugi trzeci raz komus dostanie sie po dup...i moze skonczy sie naciaganie...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że przede wszystkim należałoby wyjaśnić sprawę właściciela konta, czyli pana Pawła . Czy ktoś taki pod taki adresem wogóle istnieje? Jeśli tak to jak on tłumaczy wstawienie tych aukcji? Bo możemy tutaj mieć do czynienia z dodatkowym przestępstwem tzn fałszowaniem dokumentów.

Link to comment
Share on other sites

Konto należy pewnie do mamuni, lub córci (typu junior). Na allegro podała fałszywe dane właściciela konta (to jawne oszustwo!). [B]Jeśli miała czyste intencje, jak tu nas gorliwie zapewnia, to dlaczego nie podała prawdziwych danych właściciela konta???????[/B]

Link to comment
Share on other sites

i dziewczyny to już nie są żarty, bo jak ktoś dokumenty fałszuje tzn idzie na ostro w oszustwa. To może dotyczyć również innych obszarów , nie tylko allegro. Zwróćcie dodatkowo uwagę jak łatwo zostać wiarygodnym kontrachentem na allegro. Wystarczy kilka lewych charytatywnych aukcji i już jest kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy. Potam wstawia się się kilka rzeczowych okazyjnych przedmiotów i interesik gotowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorunia']to wydaje mi się, że prokurator powinien się tym ostro zająć. Allegro musiało chyba zatem dostać sfałszowane ksero dowodu osobistego[/quote]

niestety, ale w celu założenia konta na Allegro nie jest potrzebne ksero dowodu osobistego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisi.']niestety, ale w celu założenia konta na Allegro nie jest potrzebne ksero dowodu osobistego;)[/quote]

A to szkoda, bo to bardzo uławia życie oszustom.
No, ale posługiwanie się fałszywymi danymi to też przestęptwo. W końcu ta dziewucha musiała założyć konto na wymyślone nazwisko i jakiś konkretny adres. To już samo w sobie jest dowodem na oszustwo i złe zamiary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorunia']A to szkoda, bo to bardzo uławia życie oszustom.
No, ale posługiwanie się fałszywymi danymi to też przestęptwo. W końcu ta dziewucha musiała założyć konto na wymyślone nazwisko i jakiś konkretny adres. To już samo w sobie jest dowodem na oszustwo i złe zamiary[/quote]

tu się z Tobą zgadzam i troche jestem przerażona, bo korzystam z Allegro i jeszcze nigdy nie spotkało mnie nic przykrego, natomiast zastanawia mnie to konto założone na Pawła (nie pamiętam nazwiska), nie wiem jak zakłada sie konto w mbanku, ale może należałoby napisać do tego banku z informacją, że na to konto zbierane są pieniądze z oszustwa i, że kontem tym dysponuje nieletnia osoba, która w celu założenia tego konta prawdopodobnie sfałszowała dane osobowe.

wszystkie namiary na to konto powinien mieć pan kierownik ze schroniska, bo to jemu małolata dawała wyciąg z konta.

Link to comment
Share on other sites

ach i jeszcze prośba do admina, czy mógłby przywrócić poprzedni tytuł "Oszustwo na Allegro", ja dzisiaj nie mogłam znaleźć tego wątku, pomimo, że wczoraj przeczytałam go od deski do deski, dopiero znalazłam go po nicku założycielki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisi.']tu się z Tobą zgadzam i troche jestem przerażona, bo korzystam z Allegro i jeszcze nigdy nie spotkało mnie nic przykrego, natomiast [B]zastanawia mnie to konto założone na Pawła[/B] (nie pamiętam nazwiska), nie wiem jak zakłada sie konto w mbanku, ale może należałoby napisać do tego banku z informacją, że na to konto zbierane są pieniądze z oszustwa i, że kontem tym dysponuje nieletnia osoba, która w celu założenia tego konta prawdopodobnie sfałszowała dane osobowe.

wszystkie namiary na to konto powinien mieć pan kierownik ze schroniska, bo to jemu małolata dawała wyciąg z konta.[/quote]

To proste - konto założono na prawdziwe dane, fałszywe dane personalne podano na allegro. [B]Przelew elektroniczny przejdzie nawet bez danych osobowych!!!!!!!! - i tu tkwi haczyk![/B]

[B]Ponadto pannica na ogłoszeniu allegro podawała numer konta i nazwę i adres schroniska w Słupsku!!! Schronisko ma zupełnie inny numer konta!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisi.']ach i jeszcze prośba do admina, czy mógłby przywrócić poprzedni tytuł "Oszustwo na Allegro", ja dzisiaj nie mogłam znaleźć tego wątku, pomimo, że wczoraj przeczytałam go od deski do deski, dopiero znalazłam go po nicku założycielki:evil_lol:[/quote]

Dopóki admin nie zbanuje [I] reebok88 to ona będzie ciągle zmieniać tytuł wątku na 'Inne'[/I]

Link to comment
Share on other sites

Lepiej niech nie banuje! Niech dziewczę płoche dostarczy prokuraturze jeszcze kilka dowodów na premedytację swojego przestepczego procederu! Wszelkie ślady jej manipulacji na postach są zapisane na serwerze dogo i będą dowodem w postepowaniu przeciwko niej. A to, że lasia ma 17-lat nie oznacza, że nie odpowiada za swoje czyny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...