Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak to się robi ? Nigdy tego nie robiłam, nikt mnie nie zna, ani ja nikogo! Weszłam we wrześniu na Dogomanie (przypadkiem) i TRAFIŁAM na Cinka! Zainteresował mnie jego los! I taka moja "kariera" na dogu.
A kto i gdzie rozsyłał watek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']A jak to się robi ? Nigdy tego nie robiłam, nikt mnie nie zna, ani ja nikogo! Weszłam we wrześniu na Dogomanie (przypadkiem) i TRAFIŁAM na Cinka! Zainteresował mnie jego los! I taka moja "kariera" na dogu.
A kto i gdzie rozsyłał watek ?[/QUOTE]

Cioteczko, wysyła się po prostu prywatne wiadomości z zaproszeniem na wątek. Ja zawsze z góry przepraszam, bo nie każdy sobie życzy dostawać takie "żebry".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']cioteczki jestem,..będę i coś pokombinuje, nie koniecznie finansowo, ba zadłużyłam się na transport, ale pomogę na pewno, tylko paulinken niech się ta ciężka sytuacja z szarikiem wjaśni..podnosze i zapisuję[/QUOTE]

Dzięki, że jesteś! Wiem, jaka sytuacja z Szarikiem, też ciągle siedzę i gryzę paluchy z nerwów...

Link to comment
Share on other sites

paulinken, Dziekuje za zaproszenie . Akurat mialam sie Ciebie zapytac o watek Cinka.

Straszna z niego bida . Bardzo podobny do Karmelka z Uciechowa i tez taki chudziutki. Karmelek ma propozycje 2 domkow ,ktore trzeba sprawdzic( strasznie wolno to idzie) ale jak tylko bedzie wiadomo ktory go wezmie to zaraz napisze i moze ten drugi wezmie Cinka bo prawie identyczny .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']paulinken, Dziekuje za zaproszenie . Akurat mialam sie Ciebie zapytac o watek Cinka.

Straszna z niego bida . Bardzo podobny do Karmelka z Uciechowa i tez taki chudziutki. Karmelek ma propozycje 2 domkow ,ktore trzeba sprawdzic( strasznie wolno to idzie) ale jak tylko bedzie wiadomo ktory go wezmie to zaraz napisze i moze ten drugi wezmie Cinka bo prawie identyczny .[/QUOTE]

Dzięki cioteczko, że jesteś! Karmelek już mnie przyprawia o siwe włosy, tyle to trwa... Cinek też ma szansę na DT u BeaBono, ale póki co brakuje pieniążków. Jakby się znalazł DS to już w ogóle by było cudownie!

[quote name='Bonsai']Biedny Cinek. Ja niestety nie mogę zadeklarować stałych wpłat, bo jeszcze nie wypłacają mi stypendium - ba! jeszcze nie wiem ile go dostanę. :shake: Mogę dać 10 zł jednorazowo, bom biedna studentka póki co...[/QUOTE]

Dzięki Ci! :) Nawet za podnoszenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Komu jak komu , ale paulinken nie mogę odmówić bo i ona jeszcze nigdy mi nie odmówiła ;) daję 10 zł stałej - niestety tylko tyle mogę, ale bazarek na chudzinkę jeszcze zrobię tylko zabierzcie go już do DT - błagam !!![/QUOTE]

Oesuuu, cioteczko! Każda dycha na wagę złota, wiem jak to jest :) Dziękuję!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...