Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='ladySwallow']Ogłoszę go, jednak najpeirw muszę wyrobić si,ę z ogłoszeniami, które dogomaniacy kupili na bazarku ogłoszeniowym.

"Nasze" schronisko jest w ogóle bardzo w porządku. Pan kierownik zawsze pomocny, nieraz pomagal finansowo w pokryciu kosztów leczenia, dzwonił, żeby zabrać ładne i adopcyjne psy, które nie poradzą sobie w schronisku, woził psiaki nam do Lublina, nieraz i dalej. Warto z takimi ludźmi współpracować, naprawdę.[/QUOTE]

I tacy ludzie powinni prowadzić schroniska!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Ogłoszę go, jednak najpeirw muszę wyrobić si,ę z ogłoszeniami, które dogomaniacy kupili na bazarku ogłoszeniowym.

"Nasze" schronisko jest w ogóle bardzo w porządku. Pan kierownik zawsze pomocny, nieraz pomagal finansowo w pokryciu kosztów leczenia, dzwonił, żeby zabrać ładne i adopcyjne psy, które nie poradzą sobie w schronisku, woził psiaki nam do Lublina, nieraz i dalej. Warto z takimi ludźmi współpracować, naprawdę.[/QUOTE]

Może by i Cinka wywiózł, najlepiej do siebie do domu?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

W Nowodworze psy są po prostu przeżarte ... tam kontrolują sytuację w boksach na bieżąco, przenoszą psy z boksu do boksu, głodu tam żaden nie cierpi, dość powiedzieć, że parówkami, z Sokołowa czy Morlin ... GARDZĄ !
Może jakbyś surowej wołowinki zmielonej przywiozła to by się skusiły.
Także o dostęp do miski nie ma strachu.

Kocyk - wątpię, zaraz zostałby rozszarpany w zabawie, tam jest słoma w budach czy siano (sory, nie rozróżniam).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']W Nowodworze psy są po prostu przeżarte ... tam kontrolują sytuację w boksach na bieżąco, przenoszą psy z boksu do boksu, głodu tam żaden nie cierpi, dość powiedzieć, że parówkami, z Sokołowa czy Morlin ... GARDZĄ !
Może jakbyś surowej wołowinki zmielonej przywiozła to by się skusiły.
Także o dostęp do miski nie ma strachu.

Kocyk - wątpię, zaraz zostałby rozszarpany w zabawie, tam jest słoma w budach czy siano (sory, nie rozróżniam).[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź :)
Martwię się o tego chudziaka.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja nic nie wiem, czy ktoś był, czy go nie było - sama nie jeżdżę, bo nie mam kompletnie czym. Wątpie też, że jak pojedzie jedna osoba, to uda się zrobić zdjęcia poza boksem - to zwykle zależy od tego, którzy pracownicy są w schronie i czy mają czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']A czy jakiś DT wchodzi w grę?[/QUOTE]

Cinek nie jest "rozreklamowany", nie ma dodatkowych ogłoszeń, nie ma aktualnego zdjęcia, nie wiadomo jak się czuje, czy żyje! Kto ma zwrócić na niego uwagę ,jak tylko TY i ja myślimy o nim!
Cinek nie jest przytulaśną kuleczką, nad która wszyscy piszczą z zachwytu. Jest chudym, jamnikopodobnym psem, o którego cierpieniu NIC się nie pisze!

Link to comment
Share on other sites

BeaBono może go przyjąć na DT za 8 zł za dzień. tu jest wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193144-PDT-%28Pozna%C5%84%29?p=15410458"]http://www.dogomania.pl/threads/193144-PDT-%28Pozna%C5%84%29?p=15410458[/URL]
Dowiedzcie się proszę, czy Cinek nadal jest! Trzeba go wyciągnąć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']BeaBono może go przyjąć na DT za 8 zł za dzień. tu jest wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193144-PDT-%28Pozna%C5%84%29?p=15410458"]http://www.dogomania.pl/threads/193144-PDT-%28Pozna%C5%84%29?p=15410458[/URL]
Dowiedzcie się proszę, czy Cinek nadal jest! Trzeba go wyciągnąć![/QUOTE]

Przeczytałam link. Bardzo rozsądna propozycja.
Tym bardziej, że czytam o płatnych domach tymczasowych, gdzie trzeba płacić po 400-450 zł. miesięcznie i dogo PŁACI bez mrugnięcia okiem....ale akcja w sprawie psa tam ekspediowanego jest prowadzona z serce i zaangażowanie!!!ZAANGAŻOWANIEM!
Natomiast ostatnio na Allegro widziałam ogłoszenie o pięknych przytulaśnych szczeniaczkach z Waszego schroniska. CINEK DO TEJ PORY NIE DOCZEKAŁ SIĘ TAKIEGO OGŁOSZENIA!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Oczywiście ,że się deklaruję! Proszę o podanie konta, na które mam wpłacić pieniądze. Moja deklaracja jest stała.
A macie aktualne zdjęcie CInka?[/QUOTE]

Nie, nikt nie był w schronisku. Dzwoniłam do kierownika jedynie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...