Jump to content
Dogomania

Kraków szczeniaki jamniczki! Zielona ['], Czerwona ma dom, a Tola zostaje u nas!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiwi jedną reke sprzątam, druga wysyłam na pw. numer kont chętnym do pomocy. Nie martw się, jakoś to będzie. Pozycz na razie pieniądze od sąsiadów na karmę dla szceniaków, jak coś wpłynie zaraz Ci dam.

Link to comment
Share on other sites

byly w piwnicy tylko chwile, bo sie strasznie darły wiec wyjelam ;)
pogonily po ogrodzie w cieniu troche , najwiekszy łobuz to ta z zielona tasiemka, caly czas zaczepiala mojego demona, szczekala na niego i wogole tak sie slicznie bawily, (moj demon jest odrobaczony, zadbany, zaszczepiony na wszystko co sie da, czysty, a niestety wszystko co male moga od niego zlapac to moga rowniez odemnie przyniesioen na butach, nie mam mozliwosci ich izolowac a ksera powiedziala ze moga sie spotykac)
jak im przynioslam kurczaczka i na jednym talezyku dla demona a na drugim dla dziecinek to demon odmowil jedzenia!
i pokazal mi nosem ze mam im dac!

sluchajcie, sama nie wem co powiedziec, dziekuje wam, szczeniaki trzeba bedzie jeszcze przeciez odrobaczyc, zaszczepic, wykarmic dobra karma bo straszne bidy ...
i jeszcze:

[B]dziekuje panu Grzegorzowi z centralnej, ktory przyjal dzisiaj maluchy za darmo a jak przed chwila poszlam kupic karme royala to dostalam 40 dag probek za darmo!!

[/B]trzymajcie kciuki za maluchy, narazie zasnely, namaczam im karme, i ide prac przescieradła
a w srode mam egzamin z biochemii , chyba zwariuje
mam nadzieje ze chociaz w nocy mi dadza sie pouczyc ;)
a imiona mi sie podobaja,zaraz wstawie zdjecia z tasiemkami to pwoiecie ktory jak ma miec na imie

Link to comment
Share on other sites

ludzie w glowie mi sie nie miesci ze ktos chce miec szczeniaki z wlasniej woli :lol:
leja sie ze mnei siodme poty, mam w domu 30 stopni a nie mam chwili wytchnienia, wlansie koncze wygotowywac zasikane przescieradla zeby maluchy mialy na noc czyste, w lazience mi przalka teraz tak nagrzala ze jak bylam umyc rece to mam domowa saune ;)
o rany ile roboty!
w piwnicy mam 22 stopnie nie za zimno maluchom?
leza w kupce wszystkie 3, boje sie zeby sie znowu nie przeziebily, no ale z drugiej strony mialy udar cieplny,
o rany chce ktos przyjechac pomoc?

Link to comment
Share on other sites

jedna to powinna miec na imie Becia:)

kiwi, odchowanie maluchow to kuuuuuuuupa...:) odpowiedzialnosci i kuuuuuuuuupa kup:), ale skoro domek tymczasowy sie znalazl to teraz rozumiem ze kaska na dzieci potrzebna?

podajcie nr konta na PW

taka malutka byla moja Niki jak ja bralismy ze strasznych warunkow

Demon bedzie ojcowal dzis jeszcze? (ja mam wlasnie dwa kociaki w lazience i jamniczka Ciri matkuje troche)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje wszystkim za pomoc,
sluchajcie
mam juz charakterystyke malych
[COLOR=Green][B]zielona[/B] [B]-[COLOR=Black] samodzielna, zabrala demonowi pilke ciagle gonila z nim i zaczepiala go, nie interesuje jej gdzie jestem ja, ona ma swoje wazniejsze sprawy do zlatwienia[/COLOR][/B][/COLOR]
[B][COLOR=Red]czerwona - [COLOR=Black]zainteresowana gdzie jestem, jak przyjdzie i zobaczy ze jestem blisko, to mowi czesc i idzie w swoja strone, nie patyczkuje sie z demonem jak jej sie cos nie podoba to o ugryzie w noge albo ucho, przed chwila zaczela sie z nim klucic o jego miske, na szczescie odciagnelam demona bo on nei zmaierzal odpuscic a ona byla jeszcze bardziej zaciekła w walce ;)
[COLOR=White]biała - [COLOR=Black]najmniejsza i najdrobniejsza, nie chciala jest royala wczesniej kurczaka zjadla ale nie mam juz kurczaka :( , mala tylko by siedziala na raczkach, nie interesuje jej co robia sostry, byle by tylko byc na raczkach..
martwi mnie ze nie zjadla, moj tatao pojechal do nocnego po piers z kurczaka, skoro to chce jesc,
nie wime czy jeszcze sie obudzi, martwie sie bo reszta pojadla, brzuchy ma pekate najedzone po brzegi i smacznie spi, malenka biała tez spi,ale pewnie brzuszek pusty..
zieloa i czerwona wogole byly najedzone tym pasztetem po brzegi a biala byla njadrobniejsza, boje sie ze ma bardzo skurczony zoladek... a przeciez musi jesc...[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=White][COLOR=Black]

malenkie maja taki niezgrabny chod, co przy takihc zabiedzonych nozkach wyglada okropnie
co chwila zatrzymuja sie zeby sie podrapac po szyi, nie wime czy to przez moje tasiemki czy jeszcze pchly nie zginely, zafrontlajnowane byly ok 16

trzymajcie kciuki za biala, ona taka najdrobnijesza i najkochansza...

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=White][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=White]biała[/COLOR]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

biała:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068595_demon_915.jpg[/IMG]
zielona
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068578_demon_913.jpg[/IMG]
biala i czerwona
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068570_demon_912.jpg[/IMG]
biala
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068559_demon_911.jpg[/IMG]
zielona
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068550_demon_910.jpg[/IMG]
zielona
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068585_demon_914.jpg[/IMG]

zielona
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068602_demon_916.jpg[/IMG]
czerwona
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4068608_demon_917.jpg[/IMG]

zdjecia nie oddaja tego jakie to szkieleciki, kregoslup i miednica na wierzchu, nozki jak zapalki, samekosteczki zero miesni, moze dlatego tak sie przewracaja co chwila...

Link to comment
Share on other sites

Jedna z nich mogłaby - od razu kiedy to możliwe - jechać do Olsztyna, ale to tak strrrasznie daleko :(
Zielona mi się podoba, charakterek ma jak moja Sonia :)

Kiwi, Ty jak Ty, ale Demon już na pewno może robić specjalizację - opieka nad jamniczką :cool3: Właśnie w wątku kotów i jamniczki chciałam Ci to pisać, ale nie zdążyłam i widzę, że kolejne kobiety mu do domu ściągnęłaś. Tym razem nieletnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

demon przechodzi samego siebie w troskliwosci, caly czas je liczy , sprawdza czy wszystke sa, traca noskami, zabawia, a jest taki delikatny, zebow to jakby wogole nie mial ;)
gotuje piers dla malutkiej, ona najslabiej spi pewnie brzuszek pusty...
reszta beka przez sen ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kiwi[/B], od dziś już jesteśmy w komplecie, więc przez nabliższe dwa tygodnie jestem dyspozycyjna :cool3: . Jesli mogłabym jakoś pomóc - daj znać.
Jutro wybieram się do schronu z ogłoszeniami Tota - zabierasz się? (Choć wątpię, przecież Ty teraz niezły żłobek masz:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Jutro wezmę szcseniorki od Kiwi, jeżeli jednak nie będą zrzeczone musi się nimi zając Straż dla Zwierząt, nie mogę trzymać tylu psów długo a tym bardziej, że sprawa może trwać i rok. Wydać je można tylko jak już właścicielka się ich zrzeknie, inaczej mogą u kogoś zamieszkać na warunku, ale w ten sposób nikt nie będzie chciał szczeniaka. Jutro wszystko będzie jasne. Na wystawie zostały przez KTOZ zabrane również huskie i chyba dobcie, czekają na dom w schronisku, choć część już chyba rozdana, one były zrzeczone.

Link to comment
Share on other sites

:placz:boje sie o biala, przed chwila zwymiotowala to co zjadla po poludniu, potem zjadla troche mieska i zaarz znow zwymiotowala :placz:
co mam robic?
nie mam jak dostac sie do weta chyba ze na centralnej jest dyzur?
tu moge isc na nogach bo mam blisko

ona taka chudziutka
na dodatek nie chce pic a kupe robi rzadka...
straz musi zalatwic to zrzeczenie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...