Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[B]Zach[/B], duuuży błąd, trzeba koniecznie nadrobić. Jeden telefon i juz jesteś. To tylko godzina drogi. O nocleg sie nie martw, jest duuużo miejsca, a Ludvig baaardzo mile widziany:lol:
Juz sie rozmarzyłam....taka osoba...u mnie w ogródku...oglada Regona...mówi jak go szkolic....ech, życie jest piekne, ....[SIZE=1]w marzeniach[SIZE=2]
Na prv daje swoje namiary, zebys przy sobie miała zawsze i mogła skorzystać.
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Bez przesady nie ma co robić ze mnie "takiej osoby", ja po prostu lubię pracować z psami, ale prawda jest taka, że muszę się jeszcze dużo, dużo nauczyć w tej dziedzinie. Także proszę tak nie osobować mnie, bo mi się nieswojo robi.. :oops: :oops:

Mam nadzieje, że kiedyś spotkamy się w Gnieźnie, namiary już zapisuję i w zamian wysyłam swoje wraz z serdecznym zaproszeniem do Trójmiasta, jesteś u nas zawsze mile widziana :D :D :D

A jak wcześniej nie da rady to widzimy się na światówce- tylko mam nadzieje, że nie miniemy się jak w Sopocie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'][B]Anisha[/B]
jak coś to możemy umówić się na wspólne rwanko :cool3:
Ja za dużo nie umiem :oops: ale już jakieś doświadczenie w skubaniu mam. I wiem na pewno, że razem idzie fajniej. Jedna będzie trzymać druga rwać i na zmianę. Przy okazji pogaduchy, jakaś pizza i piweczko :razz:
Jak masz ochotę na trymerskie spotkanie daj znać to przy okazji odkudłaczymy też troche Ludwika, bo sterczy mu tam i ówdzie..[/quote]
Jasne, że ja chętnie! :multi: :loveu: Daj tylko znać kiedy! Może Ali jako osoba która wytrymowała championa też by chciała z nami poskubać? Kiedyś już deklarowała swoją pomoc, prawda, [B]Ali[/B] ?:cool3: :lol: Zawsze co trzy głowy to nie dwie, co sześć rąk to nie cztery, ale nawet bez trzeciej głowy ja jestem baaardzo chętna na spotkanie ... zwłaszcza ta pizza i piweczko mnie przekonały... :evil_lol: :grins: :eating: :beerchug:
[quote name='zachraniarka']
Na światówkę się wybieram, planuję być od piątku do niedzieli, także mam nadzieje, że będzie okazja poznać się w realu. Tylko że będę bez szorstkiego..[/quote]
[B]Zach[/B], a jak będziesz wracać w niedzielę, tzn. czym i ewentualnie z kim? Ja chcę pojechać w środę lub czwartek, ale wrócę chyba w niedzielę i teraz mam dylemat czy jechać samochodem czy pociągiem... Szorstka chcę wziąć, bo chcę żeby w końcu poznał pewną przystojną labko-brunetkę :cool3: (psica moich przyjaciół z Poznania), no i liczę bardzo na [B]Niedzwiedzicę[/B], że doprowadzi mi psa do ładu :modla: :modla: :modla: po moich trymerskich pseudo-zabiegach, czyli młody jechać musi. Pozostaje pytanie - czym? Może jakiś trójmiejski team dałoby się stworzyć?

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha[/B]
[B]Ali[/B] trzeba koniecznie zwerbować i [B]gosie[/B] od Luki- w takim teamie żaden kudeł nam nie straszny! My z [B]Ali[/B] mamy już takie spotkanko za sobą- wtedy jezcze była u nas [B]aga_o[/B] :loveu: Skubałyśmy potwory, objadając się i opijając hi hi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: choć największy akt skubactwa odbył się przy okazji odwiedzin [B]Flaire[/B]- wtedy wyrywane były Ludwik, Didi, Derysiu i Argos- znaczy się dwa erdele, walijczyk i PRT. Choć jak była [B]Fuka[/B] to też było świetnie- dzikie stado terrierów biegających po jednostce straży pożarnej i pięknie wytrymowana głowa Ludwisia. Ach wspólne skubanko to po prostu superowa sprawa!

Co do terminu to ja do Gdańska wracam ok. 23 października i jestem gotowa na spotkanie :D

Co do światówki to będę się wozić autkiem, tylko jeszcze nie wiem jakim. My będziemy jechać właśnie grupą z Gdańska- zorientuję się w ile osób jedziemy i czym i dam znać jak z miejscówką dla Ciebie i Szagastego :razz:

Link to comment
Share on other sites

Niesamowite są głowy tych amerykańskich erdeli... :-o

[B]Flaire[/B], witaj w domu :)

Kochani szkoląco-rzucający :cool3: czy ktoś widział gdzieś takie piłeczki ze sznurka?
[img]http://img104.imageshack.us/img104/2947/pilkilc0.jpg[/img]

Myślę, że właśnie takie byłyby dla Kreski idealne, a jeszcze na nie nie trafiłam... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']

Nie wybierasz się może w ten weekend na zawody obi do Łodzi? Ja zatrzymam się tam w drodze na południe kraju popatrzeć sobie na starty. A właśnie- [B]Rita[/B]- ja i mój szorstki potwór jesteśmy w niedziele w Łodzi- jak masz ochotę na spotkanie to odezwij się :D[/quote]
[B]zach[/B] oczywiscie,ze mam ochote na spotkanie:multi:podaj tylko gdzie i o ktorej godzinie,moze na PW/ a niech zazdroszcza:evil_lol:/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'][B]Anisha[/B]
[B]Ali[/B] trzeba koniecznie zwerbować i [B]gosie[/B] od Luki- w takim teamie żaden kudeł nam nie straszny! [/quote]
Jasne, przepraszam, [B]Gosiu[/B], że nie pomyślałam o Tobie od razu :oops: - po prostu jeszcze mi się "szorstko-skubańczo" nie kojarzysz, ale będę nad sobą pracować! :lol:
[quote name='zachraniarka']Co do światówki to będę się wozić autkiem, tylko jeszcze nie wiem jakim. My będziemy jechać właśnie grupą z Gdańska- zorientuję się w ile osób jedziemy i czym i dam znać jak z miejscówką dla Ciebie i Szagastego :razz:[/quote]
Dzięki wielkie, jesteś kochana, ale jest jeszcze "mały" problemik - wraca ze mną też 15kg worek karmy :oops: - zrozumiem, jeśli tego już naprawdę będzie za wiele - dosłownie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Borsaf, lubisz długie i wąskie głowy, to proszę bardzo :evil_lol:...wczoraj załapałam się na odrobinke swiatła po południu, co prawda zabrakło czasu,coby piesa wyczesac przed tym seansem,ale co tam ...
Kociata :loveu:
[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5025/kociatapw3.jpg[/IMG]

jeszcze raz Kociata, inny punkt widzenia ;)
[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2771/kociataiiav5.jpg[/IMG]

i znów ..
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4161/kociataiiigw6.jpg[/IMG]

Dla odmiany..Hesiata ;)
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/351/heksiataaf8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']A ja tak oglądałam zdjęcia z linku, który podała [B]Fuka[/B] i mam mieszane uczucia. Niektóre terriery podobały mi się bardzo, piękne psy super przygotowane. No ale juz niektóre uważam za ciut przedobrzone, wyglądają jak sztuczne. Jakoś taki wizerunek ufryzowanego wacika mało mi się podoba, wolę jednak takiego terriera ciut bardziej naturalnego, bez udziwnień.. :roll: [/quote]
zach, a ja myślę, że te Airedale, które ja widziałam na Montgomery (linka nie oglądałam) by Ci się podobały... bo to są przede wszystkim PSY - bardzo ładne, ale normalne psy. Wesołe, zaczepne, nauczone stac, jak posągi, ale ciągle psy. Żadnych ogonów pod psem tam nie było, wszystkie do góry i wesołe. Wytrymowane są tak perfekcyjnie, że nawet jak się je poczochra, to dwa machnięcia szczotką i wszystko jest znów w porządku.

borsaf, na Montgomery jedynym dorosłym AT, którego widziałam z osmoleniami był... Stargus Galileo. Cała reszta ładnie wybarwiona, nie licząc szczyli oczywiście! :loveu:

Ali - jeszcze ja! Będę szukać po kioskach, ale póki co, dawaj ten artykuł!

Gosia - nowy awaatarek super!

INA, odnośnie Twojego doświadczenia z pijaczyną - ja próbuję uczyć Lotkę, żeby na psy nigdy nie szczekała, w tym nie odszczekiwała, gdy tamte zaczną. Póki co średnio mi się to udaje, chociaż myślę, że już szczeka sporo mniej - ale to jeszcze szczeniak. Mam nadzieję, że w końcu przestanie na psy szczekać w ogóle.

rita60 - Ty i ja jesteśmy całkiem bliską rodzinką! Misia ma Piccadilly Stetsona po obydwu stronach rodowodu na podstawie kryć, których dokonał jeszcze w USA, zanim przyjechał do Polski! :lol:

Wojenka, szkoty chyba wygrały BISa par, jeśli tak, to mam to na zdjęciu, a poza tym mam zdjęcia szkota z grupy. Niestety i w jednym, i w drugim przypadku psy wyszły jak mało foremne czarne placki... :-(

Link to comment
Share on other sites

Niedźwiedzica, dzieki za piekne portrety. To sa prawdziwie erdelowe cegły,zwłaszcza Kociatej.
:evil_lol:[SIZE=1]Tak zupelnie na odwyk od kompa się nie dalo, prawda?[SIZE=2]
A z innej beczki...Ty sie na wycieczke do Gniezna nie wybierasz? Rodzine odwiedzic?...na Chociszewo zaglądnąć?...Jestem w domu, nigdzie sie nie wybieram, jak bedziesz to dzwoń, wpadaj kiedy tylko zechcesz i czas znajdziesz. Teraz przed światówka to pewnie muskuly sobie wyrabiasz i czas w piwnicy spedzasz:evil_lol:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Borsaf- komp jest w uzyciu,ale czasami juz mnie ten serwer dogo tak wpienia, że słów brak :mad: on juz nie chodzi jak zółw, on pełza momentami jak stonoga z powyłamywanymi nogami, spętana dodatkowo :evil_lol::mad: siedze przy kompie, bo pracuję, usiłuę sobie na dogo zerkac,ale jak się topiki godzinami prawie otwieraja, to cierpliwości mi brak :oops:
Przed Światówką raczej się do Gniezna nie wybiorę, bo zapieprz mam totalny. Dzis usiłowałam Heśkę do porzadku doprowadzić,Koka tez zaczyna byc w nieładzie, musze swoje szczenię choc troszke na wystawe zrobic,o cudzych psach nie wspomnę ;)
zadziorny -dzieki za maile :loveu: rano mam zawsze przy kawie wesoły początek dnia w pracy dzięki Tobie i Borsaf :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzico[/B], piękna ta rodzina "po kądzieli" mojego szorstka! :loveu:
A ja tak patrzę na jego łepek i patrzę i nie wiem czy odziedziczył, czy nie ... :roll: Ale najważniejsze co będzie miał [B]w[/B] łepku, a na to kształt głowy chyba nie ma wpływu. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Fuka,[/B] piekny on ci, piękny. Co za linia grzbietu. Szkoda, ze cz-b fota bo pewnie i rudość by była intensywna.

[B]Flaire[/B], z opisu Wind (dwa przydtanki) to chyba chodzi o Mercurego. Teraz jest po remoncie, nazywa sie i pisze z francuska Mercure. To jeden z pierwszych hoteli w Poznaniu, duzy, chyba nowoczesny. Za studenckich lat do kawiarni sie tam chodziło po wypłacie stypy. Jedno pamietam, że juz wtedy w czasie wystawy spotkałam tam nocujące bedlingtony, szkoty i charty afgańskie. Ale wtedy robilo to furrorę! Faktycznie jest tak blisko targów, że ul Zeylanda, na pieszo jest chyba z 3 min.(nie wliczam świateł)

[B]Niedźwiedzica[/B], tak sobie myślałam, że teraz musisz chcąc nie chcąc duużo czasu w piwnicy spedzać. A rodzina Ci picie i jedzonko donosi czasami?
Czy Kocia w weteranach startuje?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na kawkę - może już drugą u niektórych:razz:
[B]Fuka[/B] - piękny fresk - nie mogę wejść na tę stronkę ktorą podalaś u dołu...
może wyjdę na ignorantkę ale coś wiecej o tym piesku..:roll:
Wiem jedno na pewno jest młody bo szczupły jak Vigo;)

Chciałam wczoraj kilka fot jeszce wstawić ale tak się zle czułam ze koło 22.00 ległam już w betach..
I chyba dobrze bo dziś czyje się doskonale:multi: a zresztą nie śmiałabym nic dokładać obok cudnych fot niedzwiedzicy.:loveu: :loveu:
Patrząc na fotki z brewkami stwierdzam że chyba ja z Vigo przesadziłam zostawijąc mu niewiele:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']
[B]Flaire[/B], z opisu Wind (dwa przydtanki) to chyba chodzi o Mercurego. Teraz jest po remoncie, nazywa sie i pisze z francuska Mercure. [/quote]
Gdyby to było właśnie tam, to chyba nic lepszego nie można sobie wymarzyć :lol: . Na wystawę rzut beretem :lol: .
Obawiam się jednak, że Merkury jest droższy, 70zł. za pokój 2-osobowy to może nie byc tam...

Link to comment
Share on other sites

[B]INA[/B], zaglądnij na Zlot, chyba sie termin po Sopockiej wystawie krystalizuje.
Juz w tym roku był taki mini zlot więc z wyprzedzeniem roku chyba by bylo mozna planować.
Tylko po wystawie Zach będzie trzeba porwac i ukryć:evil_lol:żeby jej jakiegoś zadania nie wlepili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...