Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Eclairs']Natomiast jego 'bączkowanie' związane jest z zatruciem śmietnikowo-pokarmowym, które maluch sobie zafundował zżerając świnstwa z ziemi. Pisałam o tym wczoraj.[/quote]Aaa, ok. Jak czytałam o tych bąkach wczoraj, to skojarzyłam z przygodą śmietnikową, ale dzisiaj już zapomniałam... :oops: Sorki.

[quote name='Eclairs']A tak BTW dostałaś już priva??? :roll:[/quote]NIE!!! :o Żaden priv nie doszedł. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica']
FUKA: miałaś wczoraj wieczorem dzwonić :o i nic ...[/quote]
No miałam, ale po 22giej wrociłam i było mi głupio z pierwszysm telefonem o takiej porze :roll: Probowałam Cie przez gadulca łapac, żeby sie dowiedziec czy jeszcze można, ale byłaś niedostepna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darkstorm']jesli moge coś powiedziec jeszcze o karmie to Argos dostawał eukanubę i jakos po niej brzydko pachniał i "bączkował".[/quote]No właśnie - to bardzo indywidualna sprawa. Mojej Misi Eukanuba świetnie służy, a Twojemu psiakowi - nie. Eklerkowi świetnie służy Royal, a Api po Royalu wojny na gazy toksyczne walczyła i wygrywała... :wink: Na szczęście mamy wybór. :D

Link to comment
Share on other sites

Masz racje to ten Anglik, ciekawe czy był pokazywany przez Greenów. Ja dzisiaj dostałem sms od koleżanki o takiej treści: "Właśnie dotarłam do ringu bulli 69 sztuk! zaraz biegne na airedale i kerry!"
Niektórzy to mają szczęście... :( :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ramir']Rodowód ma bardzo ciekawy. Troche dzieci już po nim jest w Stanach.[/quote]
To rodowód identyczny jak Majora Toma, Capt. Jacka ,czy Capt. Fantastica, tylko kolejny miot. Rodzice ci sami..A na zdjęciach jego dzieci bardzo mi się podobały,wyrózniały się na wystawie, której foty oglądałam

Link to comment
Share on other sites

Norfolk to suczka, Angielka, wystawiana przez Green Team a konkretnie przez Beth. Bardzo piękna. W zeszłym roku wzięła urlop macierzyński. Wstawiałam już gdzieś kiedyś na dogomanii jej zdjęcie.

A Airedale jest, jak pisała niedźwiedzica, powtórką tego nadzwyczaj udanego poprzedniego krycia. Na wschodzie USA ten pies nie bardzo wygrywał, więc posłali go na zachód, gdzie jest mniejsza konkurencja i tam lepiej sobie radzi. Oczywiście jest bardzo ładny, ale w USA są w tej chwili Airedale, które i mnie, i sędziom podobają się lepiej, niż ten.

Co do jego dzieci, to jeden syn o ile dobrze pamiętam, wygrał w zeszłym roku Westminster, ale głównie na tych ważnych wystawach wygrywają teraz w Stanach dzieci Harleya, czyli Tartan Scotshire Ultraglide. A Montgomery wygrała, o ile dobrze pamiętam, suczka z Australii!!! Co to się porobiło... W Anglii wygrywają Amerykanie, a w Ameryce - Australijczycy! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba mi się udało!!!!! :lol:
I to przed północą!
Poniżej próbne zdjęcie Eklerka. Wygląda na trochę niezadowolonego. Ciekawe dlaczego?

[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img180.exs.cx/img180/8241/ec18dy.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[b]Ale sie ciesze :multi: , Denis - lakelandzik, ktory razem z siostra sypiał ze mna w lozku i ktory zjadl mi pare butow i kabelek od suszarki i ktorego szkoliłam i trymowalam na wystawe, na ktorej dostal swoje pierwsze CC, z klasy szczeniat - wygrał dzisiaj rasę na Crufcie i to z klasy juniorow!!!
A młody welsh, ktorego obrabiałam kiedys goscinnie - bo nalezał do innej hodowli - tez wział rase!
A najbardziej sie ciesze, że brat Diuka w klasie otwartej (tam sa wystawiane glownie championy) - był 4 przed innymi europejskimi foxami. A moj ulubiony Travella Stand and Deliver dostał CC, a szalony Max - resCC, a suki i rase wziela Dot, zeszłoroczna najlepsza ze wszystkich terrierow w Anglii! Ale fajnie :angel: :angel: :angel: [/b]
:drinking: :laola: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...