Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

po pierwsze:serdeczne podziekowania za zyczenia i urodzinowe i Andrzejkowe.
Net zaczal dzialac:)
Wczoraj dzien zaczelismy od kibicowania Polakom w meczu z Bulgaria:-)I sie udalo.
Potem przyszly emocje z noworudzkiego ringu.
Airedale:
ANANASII Świat Ananasa -wielce obiecujacy
psy/otwarta
Ch.PRIMUS INTER PARES Aluzja -doskonały 1/CWC
psy/championy
Ch.St.ELMO"S FIRE Saredon -dokonały 1/CWC
z porownania miedzy samcami zwyciesko wyszedl moj podopieczny mamlasik czyli PRIMUS uzyskujac tytul Najlepszego psa.
suki młodziez
IL DE POLOGNE Poezja Ruchu-Zwyc.Mł.
otwarta
HARA Ramir-doskonala1/CWC
championy
KAMEA Ramir -doskonal 1 /CWC
tutaj zwyciezczynia dziewczyn zostala HARA i ona dostala tytu najlepszej suczki
W porownaniu o Rase zwyciezyl PRIMUS

Na ringu honorowym pieknie sie pokazywal i mial swoj dzien do momentu gdy zostal wybrany do finalowej 5 .Tutaj a ostatnie 1- sekund przed wyborem ostatecznym przypomnial sobie ,ze jest zmeczony..niestety.

Welshyk-CAESAR ,,,3 miejsce w BIS Weteranow:-)
Tym bardziej to chwalebne ,ze sedziowala sedzia specjalistka od pasterskich.:-):)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[B]Aluzja,[/B] cudownie, ze wreszcie Wam net zaczął działać. Na topiku wystawy widziałam foty wklejone przez "Hes" z Nowej Rudy. Jesteście z Cyrylem na podlei chyba jeszcze na jedno sie załapałaś. Kto jest ta pani w czerwieni z akitą amerykańska na pudle? Obok Kazmierski stoi, chyba sędziował?

Link to comment
Share on other sites

Ojej [B]Aluzja[/B] przecież życzeń urodzinkowych- roczkowych dla Amelki nie złożyłam:-o :oops: :oops:
[COLOR=darkorange]Amelko -zdrówka, tylko samych szczęśliwych chwilek i całe kosze zabawek[/COLOR]:loveu: :BIG:
[COLOR=black]No i [FONT=Fixedsys]gratulacje[/FONT] dla ulubieńca Primusa:lol: - to się rozkręcił chłopak i sunie do przodu jak kiedyś Małysz;) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam:-)
Inaa cholero cos Ci sie Amelka przykleila:-)wywolasz wilka z lasu i bedziesz miala wlasna Amelke hihi..Ja mam Anielke:-)Mimo to dziekujemy baaardzo zyczliwa kobieto:-))
Co do Primusa zawsze twierdzialm na zarzuty ,ze on taki sczuply itp...dajci emu czas jak skonczy 3 lata..wlasnie je skonczyl:)
Borsaf:-)widzialam tam jakas malutka fotke dzis sprawdze reszte.
Pani z akita amerykanska (zreszta piekna) to p.Supronowicz ...dobrze rozpoznawalna dzieki czerwieniom kubraczkowym.
Co do podium nie bylam w stanie ustawic Cyryla porzadnie poniewaz zwycieski karelczyk caly czas go chcial zabic i ryczal i atakowal a jego wlascicielka malo sie innymi przejmowala:-(chyba z przejecia.Mimo to ,gdy zamiast Cyryla stalby tam np.Primus doszloby do jatki.

Dzis rano obudzilam sie z uczuciem ,ze jest grudzien.....i Mikolaj tuz tuz..a patrzac za okno wypadaloby malowac pisanki:-))

Pozdrowkaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Witam:-)
Inaa cholero cos Ci sie Amelka przykleila:-)wywolasz wilka z lasu i bedziesz miala wlasna Amelke hihi..Ja mam Anielke:-)Mimo to dziekujemy baaardzo zyczliwa kobieto:-))

Pozdrowkaaaaaaa[/quote]
[B]Aluzja[/B] -Sorry :oops: ale gafa:eek: :grab: :scared: :oops: :modla: :modla: Amelkę to już nie bo... koleżanka ma własnie Amelkę - i chcąc nie chcąc tak mi siedzi w głowie to imię:evil_lol: - tym bardziej, że Amelkuje na okrągło: Amelka nie wolno tego- Amelko to Amelko tamto:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']i ma inne pytanie....kto zna wystawy kwalifikacyjne na Crufta w 2008?Za chiny ni emoge znalezc a komus obiecalam:-([/quote]
Prosze uprzejmie... Przeklejam z tematu o wystawach Cruft
[B]Country[/B][B]Show[/B][B]Location[/B][B]Date[/B]
USA
Eukanuba AKC Invitational
Tampa
14th - 15th January 2006
Italy
International Dog Show
Milan
28th - 29th January 2006
Luxembourg
Spring Show 2006
Luxembourg
25th - 26th March 2006
Denmark
International CAC-CACIB Show
Hilleroed
6th - 7th May 2006
Spain
Spring Dog Show
Madrid
20th - 21st May 2006
Switzerland
CACIB Show
St Gallen
21st May 2006
Finland
FCI's European Winner 2006
Helsinki
9th - 11th June 2006
France
Championship Show
Le Bourget
17th - 18th June 2006
Norway
Oslo International Show
Oslo
12th - 13th August 2006
Estonia
International Dog Show "Winner" 2006
Tallinn
19th - 20th August 2006
Belgium
Brussels Dog Show
Brussels
24th - 25th June 2006
Portugal
107th CPC/Lisbon International Dog Show
Lisbon
8th - 9th July 2006
Hungary
CACIB Show
Kecskemet
9th - 10th September 2006
Gibraltar
Gibraltar KC Show
Gibraltar
23rd - 24th September 2006
New Zealand
NZKC ProPlan National Dog Show
Palmerston North
29th Sept - 1st Oct 2006
Austria
Bundessiegerausstellung
Tulln
30th Sept - 1st Oct 2006
Germany
Bundessieger Show
Dortmund
14th October 2006
Poland
World Dog Show
Poznan
9th - 12th November 2006
Malta
Annual Championship Show
Cottonera Sports Complex
11th - 12th November 2006
Croatia
Euro Dog Show 2006
Zagreb
25th - 26th November 2006
Malta
International Championship Show
De La Salle, Cottonera
25th - 26th November 2006
Netherlands
Winners Show
Amsterdam
25th - 26th November 2006
Finland
FKC's Winner 2006
Helsinki
2nd - 3rd December 2006
Sweden
Hund 2006
Stockholm
9th - 10th December 2006

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dokładnie rzecz biorąc to są kwalifikujące na Cruft 2007. Na 2008 będą to Europejska i Światówka 2007 (Meksyk :evil_lol: :evil_lol: ) i najpewniej te z tego wykazu tylko daty będa troszkę inne. I pewnie dołączy tu nasza Poznańska jako ta najwazniejsza w naszym kraju. W tym roku kwalifikowała jako światowa. I każdy Inter ma kwalifikację z natury rzeczy w dowolnym roku.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ale pusto :shake:...wymiotło wszystkich - czy co????
Moja Dolka zeżarła wczoraj wieczorem całą wielką cekolade :evil_lol:, ale cwaniara... opakowanie totalnie odessane z resztek leżało wyplute w kuchni :mad:.
Gdyby nie ten dowód kradzieży i namiętny :p cekoladowy chuch - nie wpadłabym na to, że ulubiona czekolada mojej Gosi - Mikołajkowa do buta :evil_lol: - wylądowała w przepastnym wnętrzu sierściucha. Niestety drzwi przesuwne - to żadna trudność w zdobyciu łakocia. Wścibski kulfon w ruch (w lewo czy prawo) i już się ma to co się chce :diabloti:...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusiu[/B], Dolka ma się OK? Bo ja też gdzieś czytałam, że czekoladą psa wręcz można zabić, jeśli zje jej za dużo.... :shake: Nie wiem ile to jest "za dużo", ale na pewno lepiej, żeby już więcej nie zjadła - pilnuj łakomczuchy! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha[/B] - przed zeżarciem tej czekolady - wiedziałam,że jest trucizną dla psa :shake:. No - ale stało się :shake: :-(. Nie jest to tylko moja wina,że to "coś" znajdowało się tam gdzie nie powinno :mad::mad::mad:. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:...

Dolce już od wczoraj podaję węgiel aktywowany w tabletkach (na odtrutkę) i dużo wody do picia. Zmuszam ją. Wrzucam odrobinkę (kilka granulek) karmy do miski i zalewam wodą, ona to chcąc wyłowić popija tą wodą. Tym soposobem jest na silę pojona wodą. Ale koopa OK. Nie było wymiotów - chociaż może lepiej byłoby gdyby były :shake:...???
Tak ogólnie - czuje się dobrze, nie widać po niej,że coś bieżącego ją przytruło. Ta cholerna teobromina może po jakimś czasie dać się we znaki.
Niestety - stało się. Ale nie widzę teraz powodu,żeby lecieć z nią do lekarza. Prędzej ja wyląduję u psychiatry :roll:...

Link to comment
Share on other sites

Dolce juznic nie bedzie wiec spokojnie.Przezylam juz atak po czekoladzie (tzn pies wtedy przezyl) wygladalo to makabrycznie.
Mysle ,ze Dolce nic nie bedzie.Oprocz tego ,ze moze przytyc:-))

Kardusia co jej nie zabije to ja wzmocni hihi.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]Aluzja [/B]- też tak myślę, że dzięki temu że jest silna - to poszlo bokiem ... Taką mam nadzieję :roll:. Nie wiem tylko,czy po jakimś czasie nie odbije się na nerkach? Pożyjemy - zobaczymy. A mój śmieciarz dzisiaj grzebał w wiadrze :mad::mad::mad:. Przyłapałam jak wyciągała skorupki od jajek :angryy:.Co za charakterek, w kogo to poszło??? Ciągle nienażarta :shake::shake::shake:...Z tą czekoladą to cud, że nie pożarła do kompletu opakowaniowych papierów...Nie wiem jaki pies gorszy: czy niejadek - czy obżartuch :roll:?

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusiu,[/B] albo te nasze czekolady są pozbawione teobrominy albo trzeba zrewidowac poglad o szkodliwości. Fakt, tego świństwa najwięcej w czekoladzie twardej, gorzkiej...ta mleczna juz chyba ma malo. Kercja zżarła ponad tabliczke czyli jakieś 150g, bo zostało tyle z 200g na stole...Tez nic jej nie bylo. Mysmy sie nawet zastanawiali,gdzie jest czekolada bo paskuda opakowanie na ławie zostawiła:angryy: Podejrzenia padly na domowników, a ponieważ nie bylo ich duzo w tym czasie zeszły niżej....na cztery łapy...
Jak wyladowałam z nia u weta to mnie wysmiał bo to bylo po 2 godzinach...

Poprostu zrobiła sobie Dolcia Mikołajka hihihi

Link to comment
Share on other sites

slyszalam ,ze boksera zabija 18 tabliczek czekolady.
Ja mialam przypadek ataku u starszej chytrej manchesterki po zjedzebiu polowy bialej czekolady (sic!).Wygladalo to dziwnie...pies nagle po prostu przestal oddychac..nie tracac swiadomosci.Koszmar

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf, Aluzja [/B]- a wydawałoby się, że substancja trująca psa, to i powinna szkodzić człowiekowi :shake:... Ciekawe ile jeszcze jest niewiadomych i nieodgadnionych trujacych niespodzianek przed nami do zbadania :roll:. Myślę, że może świadomość o nich bardziej zabija niż one same... Ech....lepiej o tym nie dumać.

A tak ogólnie - to jakoś ostatnio tu u nas na AT pusto....:look3:....cicho, nikt rano kawy nie chce postawić ;)... Fajnie,że [B]Aluzji [/B]w końcu necik chodzi :multi:.
Będziemy się częściej widywać :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusiu[/B], czytałam, ze przemysliwasz nad nowa karma Orijen/Acana.
Mnie tez sie baaardzo podobaja opinie ale chyba dośc drogo wychodzi. Teraz Regon ma Acane adult ale cos ostatnio niechetnie ja zjada, musze dosmaczać... I koopy tez nieco gorsze, nie takie zwarte.
No, a Dżaga to juz francuski piesek, tylko żołądeczki wyżera, ryżu i marchewki niet, nie mówiąc o suchym. Wyglada dobrze, mocna na nogach, aż za mocna bo skacze po sprzetach...ale utrapienie z takim żywieniem.
A Regona Acane bardzo chetnie wyżera Melania! KityKeta podziubie, zielone zostawi, a jak w misce Regona znajdzie Acane to schrupie....a ile sie musi przy tym nameczyć bo to wieksze kuleczki niz kocie:evil_lol:

Co slychac u [B]Fjolki i Terry?[/B] Dawno tu nie zaglądały.

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf[/B] dzieki za pamiec:loveu: .Zagladam codziennie , ale ja bardziej czytajaca jestem niz piszaca. U nas nic nowego , jedynie Lu totalnie obrazila sie na swoje jedzenie. Wiem , moja wina. Kulek nie rusza wiec jedzie tylko na kotletach indyczych. Ostatnio doprawilam jej kulki i to dosc obficie gulaszem wolowym i tez nie tknela. Zastanawiam sie jak dlugo ja przetrzymac , zeby ruszyla swoje zarcie?

A propos, czemu nie wsadzacie zdjec swoich psiakow do galerii?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...