Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

[quote name='Iljova']Sabciu tak mi smutno, że Ty domku swego nie masz.
Ludzie spójrzcie na psiaka który chce być Wasz.
Ta sunia chce Wam ofiarować całą miłość swojego psiego serduszka.
Od Was pragnie tylko wzajemności jedzonka i łóżka.[/QUOTE]

A taka piękna poezja bez echa przeszła? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Świetne to wydarzenie na fb, dzięki ! Sabcia to moja ulubienica :loveu:
Aaa, na fb udostępniłam oczywiście jako:
[B][SIZE=3]Miniaturowy jagdterrier z charakterem kanapowej przytulanki, wpatrzonej w człowieka - szuka pilnie DS lub DT ! Jest słodka, całe 5 kg miłości :)[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Sabciu trzymaj się, szczęście się do ciebie w końcu uśmiechnie:) I Ty się doczekasz swojego domku[/QUOTE]

Ja tez tak mysle...trzymaj sie malutka...domek gdzies jest tylko trzeba go znalesc...

Moja Dudza samotna pod Toruniem...zajrzyjcie prosze...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-bezpieczna-w-DT-w-Toruniu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Świetne to wydarzenie na fb, dzięki ! Sabcia to moja ulubienica :loveu:
Aaa, na fb udostępniłam oczywiście jako:
[B][SIZE=3]Miniaturowy jagdterrier z charakterem kanapowej przytulanki, wpatrzonej w człowieka - szuka pilnie DS lub DT ! Jest słodka, całe 5 kg miłości :)[/SIZE][/B][/QUOTE]


Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84'][IMG]http://i52.tinypic.com/sqplqu.jpg[/IMG]

Sabcia sie przypomina.
Jak czesto jest ktos z wolontariuszy w tym schronisku? Pieski sa w tym ogrzewanym pomieszczeniu z kims w ciagu dnia? Jak to wyglada? Czy ta łapka ją boli?[/QUOTE]

Wolontariusze są codziennie;) Nasze psiaki co dzień chodzą na spacery. A Sabcia w baraczku jest z koleżanką, do nich oczywiście wolontariusze też zaglądają. Sabcia biega sobie sama dookoła schroniska. :) A z łapką dzisiaj do weta panie pojechały.

Link to comment
Share on other sites

Rico mieszka w kojcu, ale w nowym schronisku( w czerwcu) będą specjalnie miejsca dla takich piesków, jak Rico czy Sabcia. :) Delma jest jeszcze mniejsza od Sabcia, płochliwa, boi się ludzi, ale na dotyk nie reaguje agresją. Niestety osobnego wątku brak.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, ze tylko niektore schroniska tak maja, ze wolontariusz codziennie, lub w weekend, specjalne kojce, jedzonko, dobrzy opiekunowie, a nie brudno, psy bite, wychudzone, wolontariusze nie moga wejsc, psy znikaja, straszne, tak to by czlowiek jakos czul ulge ze trafia pies do schroniska a tak nie wiadomo co lepsze, czy znalezc psa gdzies, czy podstepami wyciagnac go ze schronu:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Szkoda, ze tylko niektore schroniska tak maja, ze wolontariusz codziennie, lub w weekend, specjalne kojce, jedzonko, dobrzy opiekunowie, a nie brudno, psy bite, wychudzone, wolontariusze nie moga wejsc, psy znikaja, straszne, tak to by czlowiek jakos czul ulge ze trafia pies do schroniska a tak nie wiadomo co lepsze, czy znalezc psa gdzies, czy podstepami wyciagnac go ze schronu:(.[/QUOTE]

Ja nie zniosłabym widoku innego schroniska. :( Nie byłam w żadnym innym schronisku, oprócz naszego i w Gaju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...